Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Tymi się chodzi
Pilne
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2019, 02:36
Id like to report a bruh moment 😀 😁 😂 🤣 😃 😄 😅 😆 😉 😊 😋 😎 😍 😘 🥰 😗 😙 😚 ☺️ 🙂 🤗 🤩 🤔 🤨 😐 😑 😶 🙄 😏 😣 😥 😮 🤐 😯 😪 😫 😴 😌 😛 😜 😝 🤤 😒 😓 😔 😕 🙃 🤑 😲 ☹️ 🙁 😖 😞 😟 😤 😢 😭 😦 😧 😨 😩 🤯 😬 😰 😱 🥵 🥶 😳 🤪 😵 😡 😠 🤬 😷 🤒 🤕 🤢 🤮 🤧 😇 🤠 🤡 🥳 🥴 🥺 🤥 🤫 🤭 🧐 🤓 😈 👿 👹 👺 💀 👻 👽 🤖 💩 😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾👦 👩 🧑 👨 👵 🧓 👴 👲 👳♀️ 👳♂️ 🧕 🧔 👱♂️ 👱♀️ 👨🦰 👩🦰 👨🦱 👩🦱 👨🦲 👩🦲 👨🦳 👩🦳 🦸♀️ 🦸♂️ 🦹♀️ 🦹♂️ 👮♀️ 👮♂️ 👷♀️ 👷♂️ 💂♀️ 💂♂️ 🕵️♀️ 🕵️♂️ 👩⚕️ 👨⚕️ 👩🌾 👨🌾 👩🍳 👨🍳 👩🎓 👨🎓 👩🎤 👨🎤 👩🏫 👨🏫 👩🏭 👨🏭 👩💻 👨💻 👩💼 👨💼 👩🔧 👨🔧 👩🔬 👨🔬 👩🎨 👨🎨 👩🚒 👨🚒 👩✈️ 👨✈️ 👩🚀 👨🚀 👩⚖️ 👨⚖️ 👰 🤵 👸 🤴 🤶 🎅 🧙♀️ 🧙♂️ 🧝♀️ 🧝♂️ 🧛♀️ 🧛♂️ 🧟♀️ 🧟♂️ 🧞♀️ 🧞♂️ 🧜♀️ 🧜♂️ 🧚♀️ 🧚♂️ 👼 🤰 🤱 🙇♀️ 🙇♂️ 💁♀️ 💁♂️ 🙅♀️ 🙅♂️ 🙆♀️ 🙆♂️ 🙋♀️ 🙋♂️ 🤦♀️ 🤦♂️ 🤷♀️ 🤷♂️ 🙎♀️ 🙎♂️ 🙍♀️ 🙍♂️ 💇♀️ 💇♂️ 💆♀️ 💆♂️ 🧖♀️ 🧖♂️ 💅 🤳 💃 🕺 👯♀️ 👯♂️ 🕴 🚶♀️ 🚶♂️ 🏃♀️ 🏃♂️ 👫 👭 👬 💑 👩❤️👩 👨❤️👨 💏 👩❤️💋👩 👨❤️💋👨 👪 👨👩👧 👨👩👧👦 👨👩👦👦 👨👩👧👧 👩👩👦 👩👩👧 👩👩👧👦 👩👩👦👦 👩👩👧👧 👨👨👦 👨👨👧 👨👨👧👦 👨👨👦👦 👨👨👧👧 👩👦 👩👧 👩👧👦 👩👦👦 👩👧👧 👨👦 👨👧 👨👧👦 👨👦👦 👨👧👧 🤲 👐 🙌 👏 🤝 👍 👎 👊 ✊ 🤛 🤜 🤞 ✌️ 🤟 🤘 👌 👈 👉 👆 👇 ☝️ ✋ 🤚 🖐 🖖 👋 🤙 💪 🦵 🦶 🖕 ✍️ 🙏 💍 💄 💋 👄 👅 👂 👃 👣 👁 👀 🧠 🦴 🦷 🗣 👤 👥 👚 👕 👖 👔 👗 👙 👘 👠 👡 👢 👞 👟 🥾 🥿 🧦 🧤 🧣 🎩 🧢 👒 🎓 ⛑ 👑 👝 👛 👜 💼 🎒 👓 🕶 🥽 🥼 🌂 🧵 👶🏻 👦🏻 👧🏻 👨🏻 👩🏻 👱🏻♀️ 👱🏻 👴🏻 👵🏻 👲🏻 👳🏻♀️ 👳🏻 👮🏻♀️ 👮🏻 👷🏻♀️ 👷🏻 💂🏻♀️ 💂🏻 🕵🏻♀️ 🕵🏻 👩🏻⚕️ 👨🏻⚕️ 👩🏻🌾 👨🏻🌾 👩🏻🍳 👨🏻🍳 👩🏻🎓 👨🏻🎓 👩🏻🎤 👨🏻🎤 👩🏻🏫 👨🏻🏫 👩🏻🏭 👨🏻🏭 👩🏻💻 👨🏻💻 👩🏻💼 👨🏻💼 👩🏻🔧 👨🏻🔧 👩🏻🔬 👨🏻🔬 👩🏻🎨 👨🏻🎨 👩🏻🚒 👨🏻🚒 👩🏻✈️ 👨🏻✈️ 👩🏻🚀 👨🏻🚀 👩🏻⚖️ 👨🏻⚖️ 🤶🏻 🎅🏻 👸🏻 🤴🏻 👰🏻 🤵🏻 👼🏻 🤰🏻 🙇🏻♀️ 🙇🏻 💁🏻 💁🏻♂️ 🙅🏻 🙅🏻♂️ 🙆🏻 🙆🏻♂️ 🙋🏻 🙋🏻♂️ 🤦🏻♀️ 🤦🏻♂️ 🤷🏻♀️ 🤷🏻♂️ 🙎🏻 🙎🏻♂️ 🙍🏻 🙍🏻♂️ 💇🏻 💇🏻♂️ 💆🏻 💆🏻♂️ 🕴🏻 💃🏻 🕺🏻 🚶🏻♀️ 🚶🏻 🏃🏻♀️ 🏃🏻 🤲🏻 👐🏻 🙌🏻 👏🏻 🙏🏻 👍🏻 👎🏻 👊🏻 ✊🏻 🤛🏻 🤜🏻 🤞🏻 ✌🏻 🤟🏻 🤘🏻 👌🏻 👈🏻 👉🏻 👆🏻 👇🏻 ☝🏻 ✋🏻 🤚🏻 🖐🏻 🖖🏻 👋🏻 🤙🏻 💪🏻 🖕🏻 ✍🏻 🤳🏻 💅🏻 👂🏻 👃🏻👶🏼 👦🏼 👧🏼 👨🏼 👩🏼 👱🏼♀️ 👱🏼 👴🏼 👵🏼 👲🏼 👳🏼♀️ 👳🏼 👮🏼♀️ 👮🏼 👷🏼♀️ 👷🏼 💂🏼♀️ 💂🏼 🕵🏼♀️ 🕵🏼 👩🏼⚕️ 👨🏼⚕️ 👩🏼🌾 👨🏼🌾 👩🏼🍳 👨🏼🍳 👩🏼🎓 👨🏼🎓 👩🏼🎤 👨🏼🎤 👩🏼🏫 👨🏼🏫 👩🏼🏭 👨🏼🏭 👩🏼💻 👨🏼💻 👩🏼💼 👨🏼💼 👩🏼🔧 👨🏼🔧 👩🏼🔬 👨🏼🔬 👩🏼🎨 👨🏼🎨 👩🏼🚒 👨🏼🚒 👩🏼✈️ 👨🏼✈️ 👩🏼🚀 👨🏼🚀 👩🏼⚖️ 👨🏼⚖️ 🤶🏼 🎅🏼 👸🏼 🤴🏼 👰🏼 🤵🏼 👼🏼 🤰🏼 🙇🏼♀️ 🙇🏼 💁🏼 💁🏼♂️ 🙅🏼 🙅🏼♂️ 🙆🏼 🙆🏼♂️ 🙋🏼 🙋🏼♂️ 🤦🏼♀️ 🤦🏼♂️ 🤷🏼♀️ 🤷🏼♂️ 🙎🏼 🙎🏼♂️ 🙍🏼 🙍🏼♂️ 💇🏼 💇🏼♂️ 💆🏼 💆🏼♂️ 🕴🏼 💃🏼 🕺🏼 🚶🏼♀️ 🚶🏼 🏃🏼♀️ 🏃🏼 🤲🏼 👐🏼 🙌🏼 👏🏼 🙏🏼 👍🏼 👎🏼 👊🏼 ✊🏼 🤛🏼 🤜🏼 🤞🏼 ✌🏼
Odpisz
10 listopada 2016, 18:33
Jak sie zwie ten mem?
Odpisz
25 czerwca 2019, 02:37
@ValorPeter: wojak
Odpisz
18 października 2016, 19:54
Mam tak zawsze, zegarek ustawiony idealnie do dzwonków.
Odpisz
20 października 2016, 12:23
@Ravios: Ja również. Za czasów podstawówki zwali mnie "Zegarmistrzem". Ale wciąż, na każdej lekcji pytają się mnie 'ile jeszcze?'.
Odpisz
18 października 2016, 21:33
u nas w klasie kolega zawsze odlicza na głos
Odpisz
18 października 2016, 22:35
@Windows_10: U nas taki wesołek dostał uwagę
Odpisz
19 października 2016, 07:24
@Tony_Montana: i jeszcze się w szafie schował xD mamy w klasie i robił niespodziewajki
Odpisz
20 października 2016, 10:00
@Windows_10: Co.
Odpisz
20 października 2016, 07:09
ja też równo z dzwonkiem tylko że kiedy byłem w podstawówce to było tak że ja na głos zaczynałem 10... 9... 8... a potem cała klasa jak na zaczęcie nowego roku kończyła 3... 2... 1... a co ciekawe sami nauczyciele się mnie pytali ile do końca ( niektórzy oczywiście)
Odpisz
20 października 2016, 07:47
@Nexus59: Przypominasz mi mojego kolegę. Robił identycznie. Chyba, że ty jesteś tym kolegą...
Odpisz
20 października 2016, 08:02
jak miał na imię?
Odpisz
20 października 2016, 08:11
@Nexus59: Michał
Odpisz
20 października 2016, 09:46
to nie ja
Odpisz
20 października 2016, 07:41
Ja tak mam tylko kiedy podchodzę do tablicy.
Odpisz
18 października 2016, 21:27
ja tam mam zegarek ustawiony równo z dzwonkiem :P
Odpisz
18 października 2016, 23:07
@TybetianWarrior: Ja tak samo :)
Odpisz
18 października 2016, 22:56
Magia zegarków elektronicznych.
Odpisz
18 października 2016, 19:52
Albo jak stoisz na czerwonym, podobne uczucie
Odpisz