Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
No to posłuchane
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2015, 11:19
o co chodzi może mi ktoś wytłumaczyć bo widze tam 3 kosmitów siedzących nad jakimś czymś z czego jeden trzyma kawałek drewna, drugi se leży i pokazuje swój jajowaty kosmiczny łeb a 3 patrzy się
przez lupe na małych tańczących ludzi.Z tyłu kosmita szcza na to dziwne kosmiczne coś a obok są małe drzewka
Odpisz
12 sierpnia 2011, 14:59
A w oddali sobie jeden z nich siusia...Kurde,co mi tu tak śmierdzi?!
Odpisz
29 grudnia 2009, 19:30
Ja nipiszę coś na inny temat.
Ekchm, ekchm
LUDZIE, CI KOSMICI CHCĄ ROZMONTOWAĆ TĄ PIRAMIDĘ (EGIPCJAN), A MY MYŚLIMY ŻE TO PIRAMIDY AZTEKÓW
odd150 | dodano: 2009-12-29 19:29 | Zgłoś do sprawdzenia
Sorki za błąd, nie patrzę na klawisze, ani na to co piszę
Odpisz
29 grudnia 2009, 19:29
Ja nipiszę coś na inny temat.
Ekchm, ekchm
LUDZIE, CI KOSMICI CHCĄ ROZMONTOWAĆ TĄ PIRAMIDĘ (EGIPCJAN), A MY MYŚLIMY ŻE TO PIRAMIDY AZTEKÓW
Odpisz
19 grudnia 2009, 01:25
Człowieku... Ty na serio masz coś z mózgiem. Na to co piszesz nie ma na razie dowodów. Gówno wiesz. Może za te twoje 5000 lat będzie się dało nawiązać kontakt z kosmitami, ale ty nie możesz napisać, że WIESZ i że to jest na 100% prawda...
Odpisz
20 listopada 2009, 19:08
???
Odpisz
19 listopada 2009, 15:37
Pisałem.
Odpisz
19 listopada 2009, 15:24
ciekawe skąd?
Odpisz
18 listopada 2009, 18:31
Nie wierzę, ja wiem.
Odpisz
18 listopada 2009, 16:42
Wierzysz że kosmici,(czy cos innego) pomogli egipcjanom w budowie piramid,czyli jednak w coś wierzysz?
Odpisz
18 listopada 2009, 16:39
Heh ateista,to po co zaczynałeś komentarze od tego że egipcjanie sami nie zbudowali piramid? ;)
Odpisz
17 listopada 2009, 18:36
Nie wierzę w zabobony o.O. W nic nie wierzę :)
Odpisz
17 listopada 2009, 16:22
Ja słyszałam o Janie Pawle II i 13 ale i tak nie wierze w takie zbiegi okolicznosci a ty DAVID PL to wierzysz tylko w zabobony, jak ci czarny kot przejdzie przez droge to sie moze wracasz?
Odpisz
17 listopada 2009, 15:54
Nie słyszałem. Bez obrazy ale nie obchodzi(ł) mnie ten człowiek. Nigdy nie był moim autorytetem. Z tym piątkiem 13-ego też gadają od rzeczy :>
Odpisz
17 listopada 2009, 14:41
DAVID_PL, a słyszałeś o Janie Pawle II i liczbie "13"? Też kosmita, nie? o_0 :D
Odpisz