Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jakubnowak98

4 stycznia 2013, 14:27

Albo bałwany na śniegu.

Avatar jakubnowak98

4 stycznia 2013, 14:28

@jakubnowak98: na drodze miało być -_-

Avatar amekninja555

4 stycznia 2013, 15:04

@jakubnowak98: Danie do odpowiedzi do swojego komentarza emotikonki "-_-" jest dość, tak, trochę debilne...

Avatar jakubnowak98

5 stycznia 2013, 14:23

@amekninja555: Bycie tobą jest dość, tak, trochę debilne...

Avatar amekninja555

5 stycznia 2013, 16:57

@jakubnowak98: Zdanie, które napisałeś jest szczerza bardzo debilne. :)

Avatar jakubnowak98

11 stycznia 2013, 14:27

@amekninja555: Szczerze, to ty jesteś bardziej debilny :)

Avatar amekninja555

11 stycznia 2013, 15:37

@jakubnowak98: Lepiej zakończmy tą debilną konwersację.

Avatar jakubnowak98

12 stycznia 2013, 21:16

@amekninja555: Twoja pierwsza mądra odpowiedź.

Avatar amekninja555

13 stycznia 2013, 10:55

@jakubnowak98: Czy ja czegoś nie powiedziałem?

Avatar jakubnowak98

13 stycznia 2013, 14:57

@amekninja555: Jak już to napisałeś. -_-

Avatar amekninja555

13 stycznia 2013, 15:37

@jakubnowak98: Pewnie mówiłem jak pisałem, ale nie jestem pewien. ._.

Avatar Takita6

4 stycznia 2013, 19:53

dla mnie to zły znak,że nie ma śniegu

Avatar chupacabra001

4 stycznia 2013, 19:29

i dobrze, że nie ma śniegu. Nie trzeba odśnieżać.

Avatar przemek1ni

4 stycznia 2013, 18:04

Nie ma śniegu, a bałwany chodzą. A nie, to moja klasa.

Avatar Pikachu

4 stycznia 2013, 17:31

Bałwan w Australii. Przynajmniej się nie stopi.

Avatar darcus

4 stycznia 2013, 12:36

i dobrze! i tak najczęściej jest za zimno, albo za mokro żeby bałwan się lepił, a tak to przynajmniej nie trzeba brodzić w śniegu

Avatar CzarneSombrero

4 stycznia 2013, 12:55

@darcus: Dla mnie to bez różnicy . Za stara jestem na bałwanki :)

Avatar darcus

4 stycznia 2013, 13:30

@CzarneSombrero: a czy ja mówię że lepię bałwany?

Avatar Sauron

4 stycznia 2013, 14:26

@CzarneSombrero: na bałwanki jest zawsze czas ;_;

Avatar CzarneSombrero

4 stycznia 2013, 15:32

@darcus: Nie posądzam cię o to.

Avatar CzarneSombrero

4 stycznia 2013, 15:34

@Sauron: Może jak będę mieć dzieci .Wtedy będę mieć szansę ...

Avatar Maks2603

4 stycznia 2013, 15:22

na drodze i facebooku też

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Stany w pigułce

Ikony

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka