Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Płać pan
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przerwa na herbatkę
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2016, 22:29
Nosz ku*wa właśnie mi o teście z polaka przypomniałeś/aś....
Odpisz
22 maja 2022, 20:29
@Saren13: to chyba dobrze, może się nauczysz?
Odpisz
26 października 2016, 14:48
tru
Odpisz
26 października 2016, 15:56
@Wolfmer: skawki
Odpisz
26 października 2016, 15:58
@kokokochi: w ogródku
Odpisz
26 października 2016, 16:04
@Wolfmer: mistrza
Odpisz
26 października 2016, 16:06
@kokokochi: dartha
Odpisz
26 października 2016, 16:10
fapera
Odpisz
26 października 2016, 16:20
@Dremus: który
Odpisz
26 października 2016, 16:20
@Wolfmer: lubił
Odpisz
26 października 2016, 16:21
@PazdanBoy: ssać
Odpisz
26 października 2016, 16:21
@Wolfmer: ci
Odpisz
26 października 2016, 16:21
@benben7: fjuta
Odpisz
26 października 2016, 16:22
@PazdanBoy: oraz piętę
Odpisz
26 października 2016, 16:49
@benben7: kiedy nikt nie widzi
Odpisz
26 października 2016, 16:55
@Yuko_Panda: ale
Odpisz
26 października 2016, 16:58
@Pandzianikki: Czy napewno?
Odpisz
26 października 2016, 17:04
@Yuko_Panda: Aby?
Odpisz
26 października 2016, 17:06
@Batman_: nikt go nie widział?
Odpisz
26 października 2016, 17:48
@Pandzianikki: Ale to jest ku*wa dziwne.
Odpisz
26 października 2016, 18:27
@MissZimniok: i to bardzo...
Odpisz
26 października 2016, 18:47
@Pandzianikki: po ssać miało być miecz a potem świetlny ;__;
Odpisz
26 października 2016, 18:49
@Wolfmer: czo? .-.
Odpisz
26 października 2016, 21:39
@Pandzianikki: No tak.
Odpisz
26 października 2016, 21:53
@Wolfmer: heh
Odpisz
26 października 2016, 23:14
@Pandzianikki: huh
Odpisz
27 października 2016, 18:44
hon hon
Odpisz
27 października 2016, 18:51
@PazdanBoy: kra kra
Odpisz
27 października 2016, 21:52
Ch** ch*j
Odpisz
27 października 2016, 19:23
Jestem mistrzem zadań. W 5 minut przeczytałam tekst, zrobiłam 12 średnio trudnych zadań i napisałam list w 16 zdaniach. #kujonyteam
Odpisz
26 października 2016, 23:08
Odpisz
26 października 2016, 19:12
Ja sobie poprostu ustawiam budzik na 3:00 i odrabiam :v
Odpisz
Edytowano - 26 października 2016, 22:27
@XxFINEZJAxX: Przepraszam bardzo ale jak ja kłade się spać o 23 a mam wstać na 6 to ni ch*ja nie wstane o 3. Dobrze że u mnie w LO rzadko prace sprawdzają z większości. :v
Odpisz
26 października 2016, 16:58
Pewnie pomyśli, że od kogoś spisze. Jak trafi na mnie to i tak nie dam.
Odpisz
26 października 2016, 19:52
@pawcik: fajnie
Odpisz
26 października 2016, 16:44
Szczera prawda XD
Odpisz