My wszyscy tam dorastaliśmy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Papierowa szkoła posting
Cel namierzony
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Rel
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2016, 15:22
Nigdy nie grałem w GTA. :/
Odpisz
26 października 2016, 15:44
Ja grałem w 1,2,3 i dodatek do 1.
Odpisz
26 października 2016, 15:56
to żałuj
Odpisz
26 października 2016, 16:02
rip zbyt znerfieni rodzice pls buff
Odpisz
26 października 2016, 21:50
Ja w sumie grałem w SA i V ale po 4-6 h zaczyna się nudzić.
Odpisz
26 października 2016, 22:41
ja grałem ale nigdy nie przeszedłem wszystkich misji.
Odpisz
27 października 2016, 15:33
też nie grałem
Odpisz
1 listopada 2016, 11:28
Nie ma czego.
Odpisz
15 listopada 2016, 16:25
@FireSpell: Też nigdy nie przeszedłem misji
Odpisz
24 stycznia 2019, 12:46
ja grałem w 3 ,vice city, San Andreas , 4 i 5
Odpisz
26 października 2016, 23:43
Czy ktoś oprócz mnie dalej gra w GTA SA? ;-;
Odpisz
27 października 2016, 05:12
@Tig53: Ja nadal gram :D
Odpisz
27 października 2016, 05:30
@Tig53: Gralem w MTA do Wrzesnia
Odpisz
27 października 2016, 07:49
@Jedenzwielu: ja gram w mta
Odpisz
10 listopada 2016, 19:12
@Tig53: teź gram w GTA SA
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:59
@Tig53: gimper gra
Odpisz
24 stycznia 2019, 12:44
@Tig53: ja
Odpisz
13 kwietnia 2017, 23:49
Odpisz
26 października 2016, 15:16
?
Odpisz
26 października 2016, 15:17
@Monster_: Grove Street, ulica z GTA SA.
Odpisz
15 listopada 2016, 16:28
Miejsce zamieszkania głównego bohatera
Odpisz
10 listopada 2016, 19:11
Ja najbardziej wolę GTA SA]
\_______/
Odpisz
26 października 2016, 17:06
Wyjaśni ktoś? Ja tam nie dorastałem :/
Odpisz
26 października 2016, 18:01
gta:sa
Odpisz
26 października 2016, 22:14
W gta sa była taka uliczka i tam mieszkał (niezbyt pamiętam więc jeśli jest błąd to sorki) Cj (główny bohater)
Odpisz
Edytowano - 26 października 2016, 23:47
@Fina258: Dobrze pamiętasz, to był CJ.
Odpisz
27 października 2016, 07:53
Ale mi chodziło o to że nie wiem czy on tam mieszka czy co
Odpisz
28 października 2016, 07:32
@Fina258: Mieszka.
Odpisz
28 października 2016, 14:56
@Skwarek218: Dzięki
Odpisz
28 października 2016, 15:06
@Fina258: Ale to i tak dobrze ;D
Odpisz
26 października 2016, 18:59
To uczucie kiedy miałeś nie normalne dzieciństwo i nie grałeś nigdy w GTA SA
Odpisz
26 października 2016, 21:17
@MevinW: współczuje
Odpisz
27 października 2016, 14:35
@MevinW: Znam to uczucie...
Odpisz
26 października 2016, 21:08
Grove Street... Home.
Odpisz
26 października 2016, 23:47
@megabolt22: Atleast it was before I fucked everything up
Odpisz
27 października 2016, 07:27
@kokomando: cj, all you had to do is the follow the damn train
Odpisz
26 października 2016, 22:25
Grove Street, home. At least it was before I fucked everythang up...
Odpisz
26 października 2016, 21:42
Odpisz
26 października 2016, 16:54
ale to było Groove street a nie grove street
Odpisz
26 października 2016, 20:25
@dominoj9: Czy ja o czymś nie wiem?
Odpisz
26 października 2016, 20:28
@dominoj9: Wydaje mi się , że się mylisz...
Odpisz
26 października 2016, 15:34
:')
Odpisz