Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2016, 14:21
A mi stealth daje zdecydowanie większą satysfakcję. Wychodzę z założenia, że wybiec na pałę i zaorać kałachem wszystko, co się rusza, potrafi każdy głupi, a wykonanie misji po cichu wymaga jednak trochę skilla.
Odpisz
28 października 2016, 12:55
@pmb1998: *Payday Aproves*
Odpisz
22 października 2017, 01:22
@pmb1998: Ja tam zawsze się skradam, aby rozeznać teren, potem snajpię gości, a gdy się dowiedzą o mnie to wyciągam ciężki sprzęt i napieprzam do ostatniego żywego
Odpisz
26 października 2016, 15:25
ja tam lubię
Odpisz
26 października 2016, 15:28
@DziwnyPan: Ja też
Odpisz
26 października 2016, 16:17
@DziwnyPan: Ja lubie grać po cichu ale zawsze biorę pod uwagę fakt że zacznie się napi**dalanka.
Odpisz
26 października 2016, 16:18
@DziwnyPan: *Łączy się*
Odpisz
26 października 2016, 17:11
@JanuszWaleczny: daltego w grach typu unturned mam pistolet z tlumikiem,a jak się nie uda to mam jakiś ciężki karabin maszynowy
Odpisz
26 października 2016, 20:13
@DziwnyPan: Ja bym grał po cichu gdyby nie to że mnie to mało satysfakcjonuje
Odpisz
26 października 2016, 20:43
@Trinitrotoulentn: Ja mam różnie. Czasami lubię zrobić taki czysty rozpie**ol. A jaka satysfakcja potem :D
Odpisz
Edytowano - 26 października 2016, 20:54
@JanuszWaleczny: No właśnie, ta satysfakcja z chodzenia po kolana w trupach
Odpisz
26 października 2016, 23:12
@JanuszWaleczny: Nie trzeba się wtedy męczyć z hordą żołnierzy i wczuwasz się w klimat nieco więc *przyłącza się*
Odpisz
27 października 2016, 09:45
Dokładnie
Odpisz
27 października 2016, 00:30
To chyba tak nie działa
Odpisz
27 października 2016, 00:27
Ja zawsze w miarę możliwości jak najdalej po cichu i jak wiem że będzie łatwo już to pompa głośno xD
Odpisz
27 października 2016, 00:06
Jak je**ie to porządnie
Odpisz
26 października 2016, 23:13
Splinter cell...
Odpisz
26 października 2016, 22:15
typowy rojo
Odpisz
26 października 2016, 21:47
Będzie przynajmniej dobrze słychać.
Odpisz
26 października 2016, 21:45
Odpisz
26 października 2016, 21:19
Ja tam zawsze i wszędzie wolałem napi**dalanki ;-;
Odpisz
26 października 2016, 16:01
Ja nie umie się składać;-;
Odpisz
26 października 2016, 17:16
@rafal603: A on umie
Odpisz
26 października 2016, 17:49
@rafal603: Fajny awek czy z Watchdogs?
Odpisz
26 października 2016, 20:53
@Krystiankr1: tak z watch dogs
Odpisz
26 października 2016, 15:55
Wtedy zwykle napada na ciebie cała armia.
Odpisz