Dobrą klasę sobie wybrałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Angielskie śmieszki
Trzeba brać osobną torbę
Płać pan
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2020, 21:32
Głupia nauczycielka... Teraz każdy w domu powie to nie ja lol
Odpisz
27 października 2016, 21:29
U mnie w klasie większość to idioci. Ciągle coś odwalają i robią złą opinię całej klasie.
Odpisz
15 grudnia 2016, 14:29
*wszyscy
Odpisz
15 grudnia 2016, 14:54
@ewelkapl: Ty też?
Odpisz
15 grudnia 2016, 14:58
"ciągle coś odwalają"
Odpisz
15 grudnia 2016, 16:36
@ewelkapl: Ty również należysz do klasy. Aha, i widzę właśnie jak się uczysz.
Odpisz
28 października 2016, 16:48
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 20:51
U ciebie przynajmniej nie robili "FLAMETHOWER ! " na lekcji za pomocą zapalniczki i jakiejś butelki gówna U ciebie nie piszą GÓWNO kiedy nauczyciel na klasówce zadaje pytanie o ciało plastyczne
U ciebie nie mówią NA DUPIE kiedy nauczyciel pytał się na tym gdzie wylądowali ludzie w samolocie
U ciebie nie zdejmowali kafelek ze ścian
U ciebie nie naku*wiali się cegłami
U ciebie nie kradli symulatora farmy z biedronki
U ciebie nie rzucali nauczycielki długopisami
U ciebie nie rzucali w siebie świeżakami z biedronki
U ciebie nie rysowali mrówkojada na lekcji (Nie dam obrazka bo ban by był)
U ciebie nie próbowali przecinać ławki na pół nożem
Mam wymieniać dalej ?
Odpisz
27 października 2016, 21:49
@matiExtreme: Załóż drugie konto i daj zdjęcie.
Odpisz
27 października 2016, 21:56
@matiExtreme: Tak
Odpisz
28 października 2016, 07:15
@matiExtreme: U mnie robili większość tych rzeczy, oprócz miotacza ognia i przecinania ławki(przecinali krzesło scyzorykiem ;-;) i nie rysowali mrówkojadów, tylko kopulujące biedronki
Odpisz
27 października 2016, 22:23
Tez jestem w 1D i jakoś mam normalne osoby w klasie lel
Dobra kogo ja oszukuje GWAUT i tyle
Odpisz
26 października 2016, 21:12
huhuhuhuhuhuhu
Odpisz
27 października 2016, 20:07
@Krzyniu: Jak już to raczej "Huuu Huuu"
Odpisz
27 października 2016, 20:35
@Krzyniu: Sam jesteś huhuhuhuhu >:(
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 21:58
@Ameron: Dobrze mówisz. Ten poprzekręcał wszystkie litery
Odpisz
27 października 2016, 20:50
KLASY 1D SĄ PRZEKLĘTE
DWA LATA TEMU TEŻ BYŁEM W 1D
TO BYŁA T R A G E D I A
Odpisz
27 października 2016, 20:28
Zupełnie jak moja klasa.
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 19:55
u mnie w klasie, to w sumie ja z kilkoma kilegami robimy z siebie idiotów.. ale, ku*wa sów, to ja nie udaję
Odpisz
27 października 2016, 19:46
U mnie w klasie udają sowy albo pelikany ;-;(ale to i tak najmniej patologiczna klasa w szkole)
Odpisz
27 października 2016, 18:57
Cytuję jedną z moich uwag: "Uczennica razem z kolegą z ławki miauczy na lekcji"
Nie, nie miauczałam, nie mam pojęcia czemu mi to wpisała :/
Odpisz
26 października 2016, 20:46
dobrze ze mam w miarę ogarnięta klasę ;-;
Odpisz
26 października 2016, 20:54
@Windows_10: Chciałbym mieć tak ogarniętą klasę. Od 1 września cała klasa ma łącznie 46 uwag z czego jedna osoba ma 12 rekord szkolny pobity a to dopiero koniec października ;-;
Odpisz
26 października 2016, 21:06
@Alexandro: ja raz miałem 47 uwag i 3 nagany
Odpisz
26 października 2016, 21:24
@Alexandro: Mój kolega z podstawówki, który poszedł do jednego z gorszych gimnazjów w moim mieście, ma już 30 uwag i się tym chwali...
Odpisz
26 października 2016, 21:50
@Alexandro: uwagi, uwagami mój kolega na koniec 6 klasy miał z polaka z 20 jedynek i na koniec roku miał 3
Odpisz
26 października 2016, 22:02
@Windows_10: Witaj w klubie
Odpisz
26 października 2016, 22:03
@Alexandro: O ku*wa...
Odpisz
26 października 2016, 22:39
@Scrollek0802: Ten uczuć gdy system nie zdawania jest słaby, bo suma sumarum i tak nauczyciele chcą się pozbyć kretynów.
Odpisz
26 października 2016, 22:54
@Meuflagiator2000: akurat ta osoba nie była kretynem bo teraz w 2 gimbie ma oceny dość dobre w 1 gimbie też miał dobre oceny a w 6 klasie mówił że mu się uczyć nie chciało.-.
Odpisz
27 października 2016, 03:02
@SirPomarancza: ta... u mnie kolega miał -300 coś. Tak jakoś po dwóch /trzech miesiącach.
Odpisz
27 października 2016, 12:59
@Psychopata_: Ja mam tylko -65
Odpisz
27 października 2016, 15:30
@Psychopata_: PFF... U NAS BYŁ TYP Z -1350
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 18:14
@Meuflagiator2000: Pfff... mam tylko -0, u nas jest chory system bo jeden z. naszej klasy nie musi robić z matmy całej pracy domowej, a reszta musi ;-;
Odpisz
27 października 2016, 18:20
@XxFINEZJAxX: Ty to ja chyba lol
Odpisz
27 października 2016, 18:35
@WIKTORPOLAND: Nie mamy żadnego Wiktora;-;
Odpisz
27 października 2016, 18:46
@XxFINEZJAxX: Może ale ja wgl z matmy nie odrabiam ;-;
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 18:51
@WIKTORPOLAND: Jak coś to pozdrawiam Kolasa xddd
Odpisz
27 października 2016, 18:22
u mnie to jest normalka, śpiewanie na każdej okazji,
(głównie orki z majorki i kolędy) pohukiwanie sowy adekwatne do nazwiska jednego z największych rozrabiaków w naszej klasie, więc też często się zdarza. (ma na nazwisko Sowa)
Odpisz
27 października 2016, 18:21
Zupełnie jak moja
Odpisz
27 października 2016, 18:09
Kurde może to w mojej byłej gimbie, nawet sam mialem podobną sytuację, jednej nauczycielki(oczywiście wołali na nią sowa) na lekcjach przeważnie kilka osób huczało. W ogóle to co się u niej na lekcji działo przekracza ludzkie pojęcie
Odpisz