Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Mało znany szczegół
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2016, 18:06
skąd ja się wziełam w komiksie?
Odpisz
31 października 2016, 18:18
@RavenTrygon: Nie jedz tyle czekolady!
Odpisz
1 listopada 2016, 15:44
help nie mogę przestać
Odpisz
1 listopada 2016, 16:01
@RavenTrygon: *odbiera ci czekoladę*
Odpisz
1 listopada 2016, 17:44
NIEEEEEE MOJA CZEKOLADA
Odpisz
1 listopada 2016, 17:57
@RavenTrygon: CHCIAŁAŚ POMOCY!!!
Odpisz
1 listopada 2016, 18:08
tak ale nie w ten sposób!!!!!
Odpisz
1 listopada 2016, 18:09
@RavenTrygon: TO CO MAM ZROBIĆ!?
Odpisz
1 listopada 2016, 18:10
bo ja wiem to ty masz mi pomóc a nie ja;)
Odpisz
1 listopada 2016, 18:12
@RavenTrygon: ...*Daje kostkę*
Odpisz
1 listopada 2016, 18:14
flowey!kocham undertale! co najważniejsze CZEKOLADA!!!!!!!!
Odpisz
1 listopada 2016, 18:15
@RavenTrygon: =)
Odpisz
1 listopada 2016, 18:16
jesteś całkiem spoko
Odpisz
1 listopada 2016, 18:32
@RavenTrygon:
Odpisz
1 listopada 2016, 18:34
hahaha
Odpisz
26 października 2016, 23:49
Ku*wa ja mam na imię Paula.;-;
Odpisz
27 października 2016, 00:25
Paula! Nie jedz tyle czekolady!
I nie graj za dużo w Tfa
Odpisz
27 października 2016, 00:34
@Palauball: Niewykonalne.
Odpisz
27 października 2016, 00:35
No właśnie, czekolada to życie
Zapomniałem że mówisz o Tf'ie xD
Odpisz
31 października 2016, 13:44
@Palauball: Czeklyt ent tf2
Odpisz
31 października 2016, 13:46
Czeklyt end tf to jedyne rzeczy potrzebne do życia
Odpisz
31 października 2016, 13:48
@Palauball: Niezapominajmy o dobrym połączeniu z internetem... i oczywiście monitorem...
Odpisz
31 października 2016, 13:48
I klawiaturze... I myszce
Odpisz
31 października 2016, 13:48
aha i co z tego
Odpisz
31 października 2016, 13:52
...i pozbyć się iqhawe z tego wątku
Odpisz
31 października 2016, 13:54
Komentarz niżej.
Odpisz
31 października 2016, 13:57
o nie
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 14:03
Od teraz nie jestem Paula, jestem Pau*a. ;-;
#tylepszegrać
Odpisz
31 października 2016, 14:38
Cześć jestem Łu*asz.
Odpisz
31 października 2016, 18:09
a ja Kac*er
Odpisz
31 października 2016, 18:12
Witaj Kacer
Odpisz
31 października 2016, 19:01
część łuasz
Odpisz
31 października 2016, 19:01
część łuasz
Odpisz
31 października 2016, 21:56
Z którą częścią ciała dokładnie się witasz?
Odpisz
31 października 2016, 13:28
Zmienili z Paula na Anka.... Może Pau*a też trza cenzurować. Tak samo jak Marc*n
Odpisz
31 października 2016, 13:43
pau*a
Odpisz
31 października 2016, 13:52
paua
Odpisz
31 października 2016, 15:33
aula
Odpisz
31 października 2016, 16:54
ula
Odpisz
31 października 2016, 15:44
o Marcin, imię zamienili
Odpisz
31 października 2016, 15:10
zmienili imię ;-;
Odpisz
31 października 2016, 13:42
przerobione
Odpisz
31 października 2016, 13:10
perfektku*wacyjne
Odpisz