Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

12 maja 2018, 23:19

Mnie najbardziej rozpi***ala zakończenie gry gdzie ta porąbana idiotka nas zabija a potem nadal możemy zwiedzać wyspę albo FC 4 DLC dolina yeti chyba zmieniamy się w yeti czy jakoś tak a potem normalni jesteśmy xd

Avatar Baturaj

13 grudnia 2017, 15:54

W Far Cry 2 było dużo więcej animacji leczenia niż w trójce. Polecam. Jestem, jakby co w tym teamie, który uważa FC2 za część najlepszą, a nie najgorszą.

Avatar
Konto usunięte

25 października 2017, 21:22

Resident Evil 7 lepszy, ktoś ci odetnie połowę nogi to możesz ją przyłożyć do części która nie została odetnięta a potem polać syropem (czy co to w ogóle jest) i nówka sztuka

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 17:36

E tam w call of duty dostajesz 500 naboi w głowę ale schowasz się za skrzynka na parę sekund i jest wszytko ok :D

Avatar TheTemplar

30 października 2016, 16:21

Bitch please, w BF1 można ożywić kogoś, kto dostał z moździerza w twarz zastrzykiem.

Avatar
Cicada

Edytowano - 30 października 2016, 16:34

@TheTemplar: W BF4 ktoś, kto oberwał pociskiem czołgowym, został dźgnięty, postrzelony, i spadł z 64 metrów, może zostać ożywiony defibrylatorem.

Avatar TheTemplar

30 października 2016, 17:00

To ten sam poziom absurdu.

Avatar Maks2603

30 października 2016, 20:23

Ale jak dostaniesz nóż w brzuch to jesteś martwy na amen.

Avatar masterhardkore

1 listopada 2016, 07:10

@TheTemplar: bitch plis w payday 2 możesz dostać rakietą na mordę i jakiś gracz na ciebie nakrzyczy i wstajesz

Avatar MORFOFOM

31 października 2016, 17:38

gra i tak dobra

Avatar masterhardkore

1 listopada 2016, 07:09

@MORFOFOM: * tu jest obrazek dobrze prawi polać mu

Avatar CeeKay

31 października 2016, 16:35

No ku*wa nie wytrzymam. Autorze obrazka i komentujący graliście kiedyś w tą gre? To nie jest tak ze zostales uje**ny przez tygrysa i wyjmujesz pocisk z reki. W zaleznosci od tego jakie i od zego dostales obrazenia, takie sie uruchamiaja animacje.

Avatar Benedykt

31 października 2016, 20:52

@CeeKay: tak wiem, ale czasami nie ma to sensu

Avatar RavenTrygon

31 października 2016, 18:08

chuck norris policzył dwa razy do nieskończoności nawet łatwe ale ja zrobiłam to 5 razy

Avatar PolishBananaForever

31 października 2016, 15:58

też tak chce

Avatar Jestemdziewczyna

31 października 2016, 15:23

Było

Avatar Ziemniaczanka

31 października 2016, 13:08

Jadąc samochodem miałeś wypadek? Wyssij sobie nabój z ręki i jest w porządku.

Avatar dominik581

31 października 2016, 08:17

baba ci wpi***ala nóż w serce. Budzisz się i idziesz

Avatar jarek200211

30 października 2016, 18:37

> zostań rozje**ny przez buldożera
> jakaś baba na ciebie krzyczy, abyś wstał albo ci urwie jajca
>"okej, jakoś mi się nie chcę umierać"
#JustPaydayThings

Avatar
Konto usunięte

30 października 2016, 22:44

@jarek200211: qlbo tekst bodhiego: pejn is onli in jur majnd!!!!1111 Co jest prqwdą

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

30 października 2016, 17:27

A więc tak on wygląda...

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 30 października 2016, 16:17

Logika gier






\_________/

Avatar Davido

30 października 2016, 16:40

@Jasnowidz: Pudeuko takie puste, łapaj Ðogecoina

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Benedykt
Dodane przez: Benedykt

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Cóż za brak szacunku

To musiało być męczące

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka