Memy is love, memy is life
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Nie znoszę kleszczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2016, 20:18
Moja wersja.
Odpisz
29 października 2016, 20:19
Moja też
Odpisz
29 października 2016, 20:20
Witej w klubie, zią.
Odpisz
29 października 2016, 20:22
*rozgląda się po klubie*bajecznie tu!
Odpisz
29 października 2016, 20:26
Jak zawsze pusto tu. .-. Jednak zaliczam to jako pozytyw. Wincyj Platzu dla mnie.
Odpisz
29 października 2016, 20:28
Mam nagetsy z KFC i pizze od Frediego
Odpisz
29 października 2016, 20:28
Hey, you! I like you! #TeamKFC.
Odpisz
29 października 2016, 20:30
Mogę się dołączyć? Mam sporo Ðogecoinów i mogeu zapewnić ochroneu.
Odpisz
29 października 2016, 20:31
A mój brat zjeb jest w zakonie KFC i codziennie przynosi najlepsze! (tak Nemezis)
Odpisz
Edytowano - 29 października 2016, 20:32
DDDDDDD: też tag kce!
Odpisz
29 października 2016, 20:32
Jak Davido ma dołączyć, to uważaj gdy się rozbierasz, bo zrobi 14 fap folder, czy 15
Odpisz
29 października 2016, 20:33
Spoks. I tak nie zamoczy.
Odpisz
29 października 2016, 20:33
Ale to tylko tak na jeja...
Odpisz
29 października 2016, 20:36
Still waitin' 4 response
Odpisz
29 października 2016, 20:38
@Davido: Kk. U can wait long time, 'cause i'm not going to responce you. (Inglisz soł macz, jednak siem ucze dopjero.)
Odpisz
29 października 2016, 20:52
Też jestem #TeamKFC
Odpisz
29 października 2016, 20:54
Masz coraz mniej miejsca, sorry ;-;
Odpisz
29 października 2016, 20:58
W kupie czasem razniej. ;-;
Odpisz
29 października 2016, 21:00
Zawsze mogeu sypnondź kupeu (profeszynali censored) cycków!
Odpisz
29 października 2016, 21:02
@Davido: Najn Najn Najn Najn. Mam sfe, winc nje poczebuje noje cyzqi zum szałen.
Odpisz
29 października 2016, 21:02
Dupeczek też mam sporo...
Odpisz
29 października 2016, 21:03
Kusisz mnie o pytanie
Odpisz
29 października 2016, 21:06
Pytaj śmiało. Chyba.
Odpisz
29 października 2016, 21:08
A zdjęcie na dowód? (nie bij! proszę! )
Odpisz
Edytowano - 29 października 2016, 21:11
Lel. Gdybym okres miaua, to byś już nie żył. :3 Jeśli chcesz dowód, to wyobraź sobie siebie z cyckami.
Odpisz
29 października 2016, 21:12
Wat if u r a man?
Odpisz
29 października 2016, 21:13
Pamiętaj że jestem symbiontem, mogę przybierać kształty
Odpisz
29 października 2016, 21:14
Wiem że nie na temat, i może nie wiesz o co chodzi... Ale masz 7 łapek w górę, 1 w dół, a w twoim nicku jest Germany... Pozdro dla kumatych
Odpisz
29 października 2016, 21:14
Tonemu_montanie przydauaby się jakaś nieanthro sexy krówka
Odpisz
29 października 2016, 21:15
@Palauball: *odległy płacz z Brazylii*
Odpisz
29 października 2016, 21:15
@Palauball: Brazylia dostała za swoje. :3 Słabo się spisała bez Neymara wtedy.
Odpisz
29 października 2016, 21:19
Ja cisnę beke z brata (kibicował na mistrzostwach Brazylii i GeyMarowi) gdy widzę tylko liczbę 7 i 1 to śmieje się
Odpisz
29 października 2016, 21:20
@Palauball: Ja tam Argentynie kibicowałam. ._.
Odpisz
29 października 2016, 21:20
@Palauball: Jak już tu jesteś... mam obrazki z fapfolderów do zaoferowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 października 2016, 21:22
@Davido: Gibnij.
Odpisz
29 października 2016, 21:24
@Davido: Tak przy niej?
Odpisz
29 października 2016, 21:24
(o nie, brak haseł w słowniku! domysł: daj) Z którego?
Odpisz
29 października 2016, 21:24
<33333.
Odpisz
29 października 2016, 21:25
@Davido: Cokolwiek byle by z Kill la Kill.
Odpisz
29 października 2016, 21:26
uuu... nie mam z KlK.
Odpisz
29 października 2016, 21:26
@Davido: Ranisz mje. :<
Odpisz
29 października 2016, 21:26
Ja kibicowałem Iranowi (Allach Akbar! I 1:0 przegrana z Argentyną, gol Messiego w 89 minucie)
Odpisz
29 października 2016, 21:28
@Davido: Po 5 minutach zorientowałem się że myślicie że z mojego fap folderu, a nie mam takiego, znalazłem na szybkości by ukazać jak groźna może być Germanyball
Odpisz
29 października 2016, 21:28
Now i got
Odpisz
29 października 2016, 21:29
@Palauball: To byuo jedno z lepszych finezyjnych strzałów.
Odpisz
29 października 2016, 21:30
@Davido: <3.
Odpisz
29 października 2016, 21:30
Fakt... Do dziś pamiętam ten ból kiedy Messi dobija Cię w ostatniej minucie meczu. Kto pamięta Hannibala Suagryza?
Odpisz
29 października 2016, 21:30
Mam chyba nadprzyrodzone moce, dałem dzisiaj już 3 osobom dwie↑ naraz
Odpisz
29 października 2016, 21:32
@Palauball: Skisłam z tej "akcji".
Odpisz
29 października 2016, 21:33
Ucz mje miszczu. ;^;
Odpisz
29 października 2016, 21:33
Dzięki tobie mam 15 fapfolder
Odpisz
29 października 2016, 21:33
Just Bit It!
Odpisz
29 października 2016, 21:33
@Davido: Kisnem.
Odpisz
29 października 2016, 21:34
@Palauball: Suarez wykonał jeden z lepszych baitów jakich mogłam przeżyć.
Odpisz
29 października 2016, 21:36
Drugi raz któryś mnie prosi o naukę, pierwsza prośbą była bo miałem w ↑ pisząc samymi emotkami, a teraz ty, a nie wiem skąd to się bierze!
Odpisz
Edytowano - 29 października 2016, 21:37
Khym Fejms ar rijal Khym.
Odpisz
29 października 2016, 21:41
Ale według mnie najlepiej pogryzł Ivanowicia
Jest 10 w nocy, a ja komentuję ugryzienia Suareza...
Odpisz
29 października 2016, 21:42
@Palauball: Jest 9.42, a ja chcę spać. Wczoraj wyjechalam do Polski, 14 godz jechalismy i o 4 w domu bylismy. Od tamtego czasu nie zmrużyłam oka. ;-;
Odpisz
29 października 2016, 21:43
@Palauball: Jest PRAWIE 10 PM aj ja siedzeu, a nawet leżeu i patrzeu, jak komentujesz ugryzienie Suareza.
Odpisz
29 października 2016, 21:43
To nie spamię już i dobranoc...
Odpisz
29 października 2016, 21:44
@Davido: xD
Odpisz
29 października 2016, 21:44
Dobranoc *obrazek na lepszy sen*
Odpisz
Edytowano - 29 października 2016, 21:46
chwile...
Odpisz
29 października 2016, 21:47
@Davido: A TO SKĄD?!
Odpisz
29 października 2016, 21:47
Z Floty
Odpisz
29 października 2016, 21:48
@Davido: MUSZĘ MIEĆ TEGO LAPTOPA I DOŁĄCZYĆ
Odpisz
29 października 2016, 21:49
Po co ci laptop?
Odpisz
29 października 2016, 21:51
@Davido: Na komórce nie działa
Odpisz
29 października 2016, 21:52
lel, mi dziaua.
Odpisz
29 października 2016, 21:55
@Davido: I przy okazji ściągnę TBOI i będę se grał...ciul z tym że mam tylko 14
Odpisz
29 października 2016, 21:56
Mam 15 fapfolderów... ciul że mam 13 lat.
Odpisz
29 października 2016, 21:57
@Davido: WAT
Odpisz
29 października 2016, 21:58
Na profilu nawet możesz sprawdzić, nie ukrywam tego.
Odpisz
29 października 2016, 22:02
@Davido: Na komórce jest ciężko(tylko raz mi się na niej udało z agacjafem)
Odpisz
29 października 2016, 22:04
Który temet, bo tyle wątków, a widzę że pszeskoczyeś na inny
Odpisz
29 października 2016, 22:05
@Davido: AJ DONT NOŁ
Odpisz
Edytowano - 29 października 2016, 22:07
Y u can't into Fb on phone?
Odpisz
29 października 2016, 22:08
@Davido: YES, AJ KENT
Odpisz
29 października 2016, 22:08
but y?
Odpisz
29 października 2016, 22:09
@Davido: YES
Odpisz
29 października 2016, 22:09
Why?
Odpisz
29 października 2016, 22:10
@Davido: AJ DONT NOŁ!
Odpisz
29 października 2016, 22:12
lol, u use web or app?
Odpisz
29 października 2016, 22:15
@Davido: APP, AND AJ TRAJ WEB
Odpisz
29 października 2016, 22:15
Mogę do klubu? Mam pudłełko!
............
\______/
Odpisz
29 października 2016, 22:17
@KalkoPl: Spróbuj jutro, założycielka poszła spać
Odpisz
29 października 2016, 22:25
@KalkoPl: A ja mam Dogecoiny i dowodzeu Pieseuową Policją Internetową. I jeszcze mam sporo fapfolderów.
Odpisz
29 października 2016, 22:43
@Davido: Coś czuje, że nic z tego nie będzie :(
Odpisz
29 października 2016, 22:46
@KalkoPl: du ju łonna si somfing from maj fapfolders?
Odpisz
30 października 2016, 07:47
@Davido: Kisnem przez was.
Odpisz
30 października 2016, 07:48
@KalkoPl: A właź. Jak pisałam, czasem w kupie raźniej.
Odpisz
30 października 2016, 07:56
Jej :3 \ÐÐÐÐ/ <--- pudło Ðogecoinów.
Odpisz
30 października 2016, 07:57
@Davido: Thx. Starczy na lekarstwa! Gardło mje boli. ;-;
Odpisz
30 października 2016, 09:54
@Davido: Ej! To moje pudło!
Odpisz
30 października 2016, 09:55
@KalkoPl: \Ð/ <szklanka Ðogecoinów. Masz i sieu odwal
Odpisz
30 października 2016, 10:00
@Davido: Jej! Kupie se słoik i nowe pudło!
Odpisz
30 października 2016, 17:11
Życzę powrotu do zdrowia
Odpisz
30 października 2016, 17:50
Dziękuję.
Odpisz
30 października 2016, 17:53
Nie na za co :3
Odpisz
30 października 2016, 17:56
Teraz wróciłam z pizzy. Niby nie boli gardlo juz, jednak nadal czuje sie zmeczona.
Odpisz
30 października 2016, 18:04
A już Ci syrop kupiłem!
Odpisz
30 października 2016, 18:05
Ooow. To słodkie z twej strony. Dzięki. :)
Odpisz
30 października 2016, 18:12
Nie ma za co :3
Odpisz
30 października 2016, 07:42
Ja na nim nie wiszę, ja go używam. SZACH MAT ATEIŚCI!
Odpisz
27 października 2016, 21:58
jeszcze tylko kilka obrazków i koniec
ja trzy godziny później
Odpisz
27 października 2016, 22:08
@adix04: oglądając internet gdzie to wymaga ruszania myszką ty siedzisz z łapskami na buzi i oglądasz memy
Odpisz
27 października 2016, 22:22
@Niszczyiel: Może tak ogląda
Odpisz
27 października 2016, 22:23
@Niszczyiel: To nie ręce tylko wąsy
Odpisz
27 października 2016, 22:32
wszyscy się mylicie ja to przeglądam siłą woli
Odpisz
27 października 2016, 22:52
@adix04: Chciałbym tak umieć
Odpisz
30 października 2016, 07:05
nie jestem sam
Odpisz
29 października 2016, 21:43
I need memes to survive
Odpisz
29 października 2016, 20:19
HeheXD zajebiste meme, chcę więcej
Odpisz
27 października 2016, 22:12
"Jeszcze tylko jedna strona poczekalni"
Odpisz
27 października 2016, 23:17
@Fox__: Jedna strona? Jesteś słaby... jestem na apce...strona jest jedna.. i jest nieskończona...
Odpisz
28 października 2016, 07:52
@Szekspirek: Ten uczuć gdy przeglądałeś trzy godziny obrazki na apce
Odpisz
27 października 2016, 22:09
takie prawdziwe
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 22:03
Memy is love, memy is life.
Odpisz