Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Phi!
Lekko nie będzie
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2018, 19:33
;'(
Odpisz
30 października 2016, 08:34
taki smuteq :(
Odpisz
30 października 2016, 07:41
Zawsze tak mam... :(
Odpisz
30 października 2016, 01:48
Czy on ma tam misie? I siekiere ( tak myślę) w ręku?
Odpisz
29 października 2016, 21:27
o co kaman?
Odpisz
29 października 2016, 23:50
@Sebzer: Chodzi o to że zazwyczaj gdy się cieszymy z tego co mamy i zobaczymy kogoś ze ma coś lepszego od ciebie to robi ci się smutno/jestes zazdrosny
Odpisz
30 października 2016, 10:41
@TrevorMan: dzienks
Odpisz
29 października 2016, 20:31
Głowy do góry!
Odpisz
29 października 2016, 20:18
Biedak :(
Odpisz