Grupa oryginalna i riposta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
Papierowa szkoła posting
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 października 2016, 10:26
Jestem Polakiem a mam halloweenową dynię.
#waliczasady
Odpisz
30 października 2016, 15:06
Ja też mam kilka wyciętych :)
Piątka! *przybija piątkę*.
Odpisz
31 października 2016, 16:41
Ja kocham Halloween!
Odpisz
28 października 2016, 12:49
HURR DURR JESTĘ POLAKIĘ A HELOŁIN JEST ZAGRANICZNYM ŚWIĘTEM SZATANA POLACY POWINNI OBCHODZIĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH A NIE TO DIABELSTWO HURR DURR
Odpisz
Edytowano - 28 października 2016, 14:56
Teraz chyba bardziej modne wśród polaczkuf jest obchodzenie "Dziadów", no bo to takie "tradycyjne i słowiańskie", nie to co ten zgniły zachód.
Odpisz
30 października 2016, 12:17
@anonymoose: Przede wszystkim jest to święto w zupełnie innym stylu. Wiele osób nie ma ochoty na komerchę i uśmiechnięte plastikowe szkielety ale na ognisko z pochodniami w lesie w mistycznej otoczce z eskeprymentalnie przygotowanymi starożytnymi słodyczami chętnie już by się wybrało.
Odpisz
30 października 2016, 16:30
@Leviii: Większość osób, które tak nie lubią haloweenowej komercji bardzo chętnie kupuje te wszystkie wiązanki i znicze na promocjach.
Odpisz
30 października 2016, 18:51
Co stanowi kolejny argument za Dziadami a nie przeciwko nim.
Odpisz
30 października 2016, 18:30
Echhhhhh
Odpisz
30 października 2016, 16:36
Choinka przyszła od Niemców :OOOOO Co za ból dupy prawdziwych ojców założycieli Polski jedynej najświętszej tutaj widzę. (tak choinki, z bombkami, z prezentami pod nią i obwieszoną innymi dekoracjami)
Odpisz
30 października 2016, 15:08
Jestem Polką i jadłam zupę z dyni. Nie polecam.
Odpisz
30 października 2016, 14:14
Je**ne heretyckie "święto".
Odpisz
30 października 2016, 16:07
@GalenMarek: Gr8 b8 m8, I r8 8/8.
Odpisz
30 października 2016, 16:13
Bait? Nopeh. Prawda.
Odpisz
30 października 2016, 10:37
Obchodzę DZIADY.
Odpisz
30 października 2016, 12:51
@Leviii: A ja czytam "Dziady" ;)
Odpisz
30 października 2016, 11:24
Czemu Polska jest taka nietolerancyjna?
Odpisz
30 października 2016, 11:39
@MartellusV14: Nienawidze jak ktoś mówi "tolerować". Tolerancja to nic innego jak "nie cierpię cię, ale muszę cię znosić". Mówcie bardziej "szanować".
Odpisz
30 października 2016, 12:11
@MartellusV14: Tolerancja nie oznacza że do wszystkiego dopuszczamy.
Odpisz
30 października 2016, 12:12
@matix044: Nie do końca... Tolerować to raczej "Nie do końca rozumiem twoją kulturyę ale szanuje cię"
Odpisz
30 października 2016, 10:06
czuli ze jak pochodzę z Polski to mam automatycznie zakaz obchodzenia Halloween?
Odpisz
30 października 2016, 10:07
@Windows_10: Według niektórych tak.
Odpisz
30 października 2016, 10:21
my mind is full of wat
Odpisz
30 października 2016, 10:30
@Windows_10: 65 wat
Odpisz
30 października 2016, 10:37
why can't I hold all this wats together
Odpisz
30 października 2016, 11:13
@Windows_10: s.w.a.t
Odpisz
30 października 2016, 11:14
@Windows_10: Bo głupota ludzka i logika nie chodzą w parach
Odpisz
Edytowano - 28 października 2016, 16:16
Z tego co wiem takie np. urodziny również są zagraniczne, więc pi*rdolić wasze też prezenty.
Kocham podwójne standardy.
Odpisz
28 października 2016, 19:08
@Fox__: Urodziny są z grecji ale jakoś nikt nie ma do nich problemu
Odpisz
30 października 2016, 10:39
@Pogromca_hultai: To lepiej.
Odpisz
30 października 2016, 10:32
Odpisz
28 października 2016, 11:03
Wybieram drugą opcję!
Odpisz
28 października 2016, 13:49
@Pandzianikki: Tak.
Odpisz