Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

28 lipca 2021, 19:05

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2020, 11:22

Przynajmniej katastrofy nas omijają ( w filmach i z imigrantami też)

Avatar Loriess

28 października 2016, 23:44

Zasada zagranicznych książek: jak Polak to zawsze nazwisko z końcówką -ski. No moze nie zawsze ale często.

Avatar the_endrju

24 czerwca 2017, 10:10

@Loriess: Bo -ski to są nazwiska typowo polskie.

Avatar the_endrju

28 października 2016, 17:20

Ja się jarałem, jak w Harrym Potterze przeczytałem o polskiej drużynie quiditha (?)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Dr_Sheldon_Cooper

29 października 2016, 23:41

ok

Avatar ePiotrek2003

23 czerwca 2017, 21:04

że wygrała z inną drużyną i awansuje do pół finału w mistrzostwach
(gra z Bułgarią) więcej nic nie było ale wiadomo że przegrali bo finał był Anglia Bułgaria

Avatar vox_populi

29 października 2016, 10:02

W Osobliwym domu pani Peregrine jest motyw z polskim dziadkiem. Nie wiem czy w filmie to uwzględnili bo jeszcze nie widziałem, mam nadzieję że tak bo to dość ważne

Avatar arenak1111

9 listopada 2016, 19:06

@vox_populi: Oglądałem ale o Polsce nie było nic wspominane

Avatar CukiereczeQ

28 października 2016, 17:07

Albo kiedy Die Antwoord mają pełno koncertów, ale jak już są w Polsce to w pi**u daleko.

Avatar yukiyukiyuki

28 października 2016, 17:34

@CukiereczeQ: Jakiś czas temu w byli w Warszawie :v

Avatar CukiereczeQ

Edytowano - 28 października 2016, 17:51

@yukiyukiyuki: A JA O TYM NIE WIEDZIAŁAM, JEZU ;___;
Warszawa to i tak daleko, no ale dla DA wszystko (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar yukiyukiyuki

29 października 2016, 17:14

@CukiereczeQ: Ja wiedziałam, ale i tak nie poszłam, bo było za drogo, a i tak kojarzyłam tylko Lanę i DA :v

Avatar polandball1

28 października 2016, 14:22

Bo Amerykanie znają tylko Francję Niemcy Włochy Hiszpania i Anglia reszta to zadupie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Mijak

28 października 2016, 17:09

@polandball1: Ale autor obrazka mówi, że WSZYSTKIE europejskie kraje. Więc albo postać z kreskówki specjalnie na złość omija Polskę, albo autor sam zapomniał o bardzo wielu europejskich krajach... Więc w sumie nie ma prawa narzekać, że inni zapominają o jego kraju.

Avatar Loriess

28 października 2016, 23:45

@polandball1: I Rosję jako "tych złych"

Avatar Krystiankr1

28 października 2016, 20:16

Bo polski się boi bo kibole i te sprawy

Avatar MistrzJedi

28 października 2016, 19:08

chyba ktoś słaby z geografii jest

Avatar caltinks_2

29 października 2016, 21:03

@MistrzJedi: ktoś tu słaby z czytania ze zrozumieniem jest

Avatar MistrzJedi

30 października 2016, 14:49

@caltinks_2: To znajdź sobie w tej kreskówce odwiedziny takich drobnych europejskich państw jak: Luksemburg, Lichtenstein, San Marino, Watykan i Andora a potem pie**ol że wszystkie państwa odwiedzili tylko nie Polskę.

Avatar caltinks_2

30 października 2016, 16:48

@MistrzJedi: Nie zrozumiałeś obrazka. W obrazku chodziło o to że postać z kreskówki odwiedziła WSZYSTKIE również te małe państwa które wymieniłeś państwa Z WYJĄTKIEM Polski.

Avatar MistrzJedi

31 października 2016, 15:13

@caltinks_2: Na serio łudzisz się że taka kreskówka istnieje?

Avatar dopefish

28 października 2016, 18:03

Graham Masterton napisał książkę której akcja dzieje się całkowicie w Polsce.

Avatar AurelionSol

28 października 2016, 18:26

@dopefish: tytuł

Avatar dopefish

28 października 2016, 18:48

@AurelionSol: dziecko ciemności

Avatar KapitanKokosel

28 października 2016, 17:14

W wujcio dobra rada był maraton dookoła europy a z jakiejś przyczyny jeden odcinek był o Australii :P.

Avatar
Konto usunięte

28 października 2016, 17:27

@KapitanKokosel: Wujcio Dobra Rada to poje**na bajka bez logiki, ja się nie dziwię.

Avatar AurelionSol

28 października 2016, 18:27

może dla tego że Australia wystąpiła na Eurowizji czy coś

Avatar Pandzianikki

28 października 2016, 18:30

Avatar the_endrju

28 października 2016, 17:17

Zawsze tak było :(

Avatar FanNinjaKiwi222

28 października 2016, 16:53

oglądasz wujcia dobrą rade ?

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 28 października 2016, 16:36

O co cho? .-.

Avatar CeeKay

28 października 2016, 17:12

@Pandzianikki: Pozwól że zapytam z czystej ciekawości.. ile masz lat?

Avatar Pandzianikki

28 października 2016, 17:13

@CeeKay: 15,a co? ._.

Avatar CeeKay

28 października 2016, 17:20

@Pandzianikki: Nic. Ma obrazku jest napisane o co chodzi i trochę mnie zdziwiło to pytanie

Avatar Pandzianikki

28 października 2016, 18:27

@CeeKay: aaaaa,ok,myślałem,że chodzi coś bardziej szczególnego,ale jak tak to ok i sorki za mnie

Avatar ALKATRAZ

28 października 2016, 16:29

bo polska jest wyjątkowa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Angielskie śmieszki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Rel

Papierowa szkoła posting

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka