I co ja mam teraz zrobić?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Deal życia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2020, 22:30
Krystian125p(na steam'ie)
Odpisz
19 lipca 2019, 13:04
Desuv
Desuvv
Vused
D3suv
Odpisz
14 listopada 2016, 00:06
loltrol zajęte
loltrol 10362682846 zajęte
l6o1l7t3r9ol zajęte
dawajdostęp zajęte
Odpisz
31 października 2016, 12:35
deVito, deVito7, deVito77 [...] deVito777777777777777777777777
Odpisz
31 października 2016, 12:38
Nemezis, Nemezis_, Nemezis__,Nemezis8=====D,NNNNN NNNNNNNEEEEEEE EEEEEEEEmm mmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmm mmEEEEEE EEE EEEEEEzzzzzzzz zzzzzzzzzIIIIIIIIII IIIIIIIsssssssssss
Odpisz
1 listopada 2016, 11:57
@Nemezis_: batman Batman Batman_ Bbatman_ Baatman_ B4tman B4tman_ bbaattmmaann_ Batmaneł_ Batmanełeł_ Batmanełełeł_ B4tm4n3ł3ł3ł3ł ParaBatman_ __Batman__ xxxBatmanxxx Batman_x_ _B_Batman_B_ |Batman| =Batman= -Batman- "Batman" ¡BatmanBatmanowy¡ _Batmaneł_Batmanełełełełowy_ Batmaneł1 Batman1 Batmaneł1 Batmanełeł1 BatmanXGotham BatmanXBatman BATMAN_ _Batman_ Batman' itd.
Odpisz
1 listopada 2016, 11:31
Ja tam mam wszędzie ten sam nick.
Odpisz
28 października 2016, 16:51
O nie! Nick jacek1s jest zajęty! Oh wait, przecież ja go zająłem ;v
Odpisz
28 października 2016, 18:43
@jacek1s: 0____0 Abra Kadabra to Czary i Magia
Odpisz
Edytowano - 28 października 2016, 21:25
@PolishBananaForever: Sekretem jest przepis na gumisiowy sok
Odpisz
31 października 2016, 12:38
@kicius23: Tam hokus-marokus dostarza złych pokus...
Odpisz
31 października 2016, 13:20
Lecz misie zwyciężą, dla wroga to szok!
Odpisz
31 października 2016, 13:42
@NaiNeko27: Zobacz saaaam jak gumisie skaczą tam i tam!
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 14:16
@Batman_: *tam i siam, albo mam coś ze słuchem
Odpisz
31 października 2016, 14:26
@NaiNeko27: Nie, ja mam z koncentracją.
Odpisz
31 października 2016, 20:59
@NaiNeko27: Bo gumisie cały świat już zna!
Odpisz
1 listopada 2016, 11:29
@PolishBananaForever: Gumiś to fajny miś!~
Odpisz
28 października 2016, 16:26
Mój nick nigdy nie był zajęty
Odpisz
28 października 2016, 16:35
@Jasnowidz: heh, mój też :3
Odpisz
28 października 2016, 16:39
@Jasnowidz: A co ja mam powiedzieć? Mam to już na kilku różnych grach i kontach, nikt tego nie zajmuje
Odpisz
28 października 2016, 16:47
@Jasnowidz: hipster squad niezajętych nicków
Odpisz
28 października 2016, 17:27
Mogę dołączyć? Mój też nigdy nie zajęty.
Odpisz
28 października 2016, 18:19
@Jasnowidz: Mój też
Odpisz
28 października 2016, 19:34
@Jasnowidz: O dziwo, mój też. Ani "kicius23", ani "Twilight Universe", czy też "ComicSansXArial" (ta, używam różnych nicków) nigdy nie były zajęte
Odpisz
28 października 2016, 21:23
@kicius23: Bitch, please, mam dwa multikonta i nie musiałam się tym przejmować ^^
Odpisz
31 października 2016, 12:31
@RumekFuria: też
Odpisz
31 października 2016, 12:35
mój też
Odpisz
31 października 2016, 15:36
@Jasnowidz: ekipa cyganów~
Odpisz
31 października 2016, 15:41
@Jasnowidz: Mój też nigdy nie był zajęty
Odpisz
31 października 2016, 19:03
@Jasnowidz: Mój też
Odpisz
31 października 2016, 18:53
To wtedy dajesz jakiś inny :D
Odpisz
31 października 2016, 16:39
nazwij sie nick {problem} [rozwonzanie]
Odpisz
1 listopada 2016, 11:47
@Oskir123: No właśnie nie.
Odpisz
14 lutego 2019, 07:08
@Oskir123: rozwonzanie xD
Odpisz
31 października 2016, 15:13
po prostu nie rób multikont lol
Odpisz
31 października 2016, 14:27
A najgorsze, kiedy dowiesz się, że zajął ci go koleś który chyba stworzył konto i zapomniał o nim po jednym dniu.
Odpisz
31 października 2016, 14:24
xxxPu**yDestroyerxxx
Odpisz
31 października 2016, 13:43
Ja tam wale Jawer123, jak nie wejdzie to Jawer842 (nick mam inny bo to stare konto z ok 2 lat temu które porzuciłem). 123 zwykle wchodzi, a jak nie to ZAWSZE 842. xD
Odpisz
31 października 2016, 13:16
Gdy twój nick "pasuje do komentarza", a ty napiszesz głupi komentarz. (HEH)
Odpisz
31 października 2016, 12:53
potwierdzam
Odpisz