Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 października 2016, 17:24

Dlatego nikt nie chce ze mną w to grać.

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2016, 20:12

Też tak mam

Avatar
Konto usunięte

28 października 2016, 17:47

jak sie oszukuje z hotelami?

Avatar Mr_Owl

28 października 2016, 17:50

.

Avatar Davido

28 października 2016, 18:06

tacticpaplication.apk

Avatar Zwyczajny_ziomek_z_Jeja

28 października 2016, 22:41

@Davido: .

Avatar Raczysko

29 października 2016, 00:01

zmyłkowy komentarz

Avatar ptasznik5

31 października 2016, 12:30

chyba że poprostu je se stawia kiedy chce i bierze ile chce ale jak można oszukiwać i zasłaniać się regulaminem?

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 12:44

@ptasznik5: wlasnie mnie zastanawia jak sie zaslaniac regulaminem, myslalem ze jest tam jakis ciekawy zapis

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 00:04

.

Avatar
Captain_0bvious

29 października 2016, 12:01

Jak można oszukiwać i zasłaniać się regulaminem?

Avatar KarczX

Edytowano - 28 października 2016, 20:15

Ja zazwyczaj część pieniędzy odkładałam pod plansze. I raz jak stanęłam na najlepszej parceli czy coś w tym stylu, a oni: "Nie kupisz tego biedaczku!". Mocno się zdziwili, gdy wyjęłam połowę majątku z pod planszy. I kolejnym rzutem kostki zajęłam dwa obszary, za które się najdrożej płaci. Szach mat biedaczki! A potem kradli kasę, bo nie wyrabiali. I od tej pory nie chcą ze mną grać.

Avatar matiExtreme

Edytowano - 28 października 2016, 19:41

Ja się przy monopoly nie kłócę bo mamy własne zasady:
-Bierzemy po pionku i po 1000 piniendzuf
-losowanie
-rzut kostką
-jak ktoś chce to kupuje dom, stacje, nie ma hoteli ani podwójnych domów,
-jak ktoś wdepnie w domek kogoś innego to płaci tyle co cena domu
-gramy do wymiotów jednego z graczów
-liczymy pinionszki, tym więcej tym lepsza ranga

Avatar GalenMarek

28 października 2016, 18:45

Zasad trzeba, ku*wa, przestrzegać! Oczywiście nie w życiu.

Avatar woda_ustronianka

28 października 2016, 17:26

Ja zawsze podkradałam kasę i wymieniałam się z koleżanką pod stołem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Rel

Młodzi gniewni

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka