Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Cóż za brak szacunku
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2016, 17:24
Dlatego nikt nie chce ze mną w to grać.
Odpisz
3 listopada 2016, 20:12
Też tak mam
Odpisz
28 października 2016, 17:47
jak sie oszukuje z hotelami?
Odpisz
28 października 2016, 17:50
.
Odpisz
28 października 2016, 18:06
tacticpaplication.apk
Odpisz
28 października 2016, 22:41
@Davido: .
Odpisz
29 października 2016, 00:01
zmyłkowy komentarz
Odpisz
31 października 2016, 12:30
chyba że poprostu je se stawia kiedy chce i bierze ile chce ale jak można oszukiwać i zasłaniać się regulaminem?
Odpisz
31 października 2016, 12:44
@ptasznik5: wlasnie mnie zastanawia jak sie zaslaniac regulaminem, myslalem ze jest tam jakis ciekawy zapis
Odpisz
1 listopada 2016, 00:04
.
Odpisz
29 października 2016, 12:01
Jak można oszukiwać i zasłaniać się regulaminem?
Odpisz
Edytowano - 28 października 2016, 20:15
Ja zazwyczaj część pieniędzy odkładałam pod plansze. I raz jak stanęłam na najlepszej parceli czy coś w tym stylu, a oni: "Nie kupisz tego biedaczku!". Mocno się zdziwili, gdy wyjęłam połowę majątku z pod planszy. I kolejnym rzutem kostki zajęłam dwa obszary, za które się najdrożej płaci. Szach mat biedaczki! A potem kradli kasę, bo nie wyrabiali. I od tej pory nie chcą ze mną grać.
Odpisz
Edytowano - 28 października 2016, 19:41
Ja się przy monopoly nie kłócę bo mamy własne zasady:
-Bierzemy po pionku i po 1000 piniendzuf
-losowanie
-rzut kostką
-jak ktoś chce to kupuje dom, stacje, nie ma hoteli ani podwójnych domów,
-jak ktoś wdepnie w domek kogoś innego to płaci tyle co cena domu
-gramy do wymiotów jednego z graczów
-liczymy pinionszki, tym więcej tym lepsza ranga
Odpisz
28 października 2016, 18:45
Zasad trzeba, ku*wa, przestrzegać! Oczywiście nie w życiu.
Odpisz
28 października 2016, 17:26
Ja zawsze podkradałam kasę i wymieniałam się z koleżanką pod stołem.
Odpisz