Najbardziej zabójczy wynalazek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Deal życia
Cel namierzony
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2016, 18:33
A ja mam huawei p8 i nie wybucha ;(
Odpisz
2 listopada 2016, 19:36
@xAzumiKx: a ja lg g4 i tez nie wybucha :(
Odpisz
2 listopada 2016, 21:53
@Scrollek0802: ;(
Odpisz
4 listopada 2016, 23:53
@Scrollek0802: LG k 10
Odpisz
5 listopada 2016, 15:45
@revan21: Też nie wybucha wiem bo siostra ma ;(
Odpisz
25 stycznia 2018, 10:23
@xAzumiKx: A ja mam Samsunga, i nie wybucha :(
Odpisz
4 listopada 2016, 23:52
d.VA na tym obrazku jest trochę zbyt dechowata
Odpisz
3 listopada 2016, 20:21
ta twarz mówi wszystko
Odpisz
3 listopada 2016, 06:41
Złomiarz ma bombowy plan
Odpisz
2 listopada 2016, 22:35
Powinni dać taką skórkę :)
Odpisz
2 listopada 2016, 20:16
To prawda, że te nowe samsungi są bombowe?
Odpisz
2 listopada 2016, 20:15
Lepsze niż Diesel Fire Bombs?
Odpisz
2 listopada 2016, 18:59
Zawsze gdy słyszę "nerf" myślę o zepsuciu broni w tf2.
Odpisz
2 listopada 2016, 18:56
,,Bombowy Telefon!"
Odpisz
2 listopada 2016, 18:41
RAWRR!!!!
Odpisz
2 listopada 2016, 19:14
@Nepalball: głowę ci ucieło
Odpisz
2 listopada 2016, 18:18
o co chodzi z tymi wybuchającymi telefonami
Odpisz
2 listopada 2016, 18:22
wybuchają
Odpisz
2 listopada 2016, 18:31
ok
Odpisz
2 listopada 2016, 18:06
czy to anioł strurz?
Odpisz
2 listopada 2016, 18:28
@Nemezis_:
Odpisz
2 listopada 2016, 19:28
kiedy ostatnio dostałem słownikiem, moja ortografia się zgorszyła
Odpisz
30 października 2016, 22:04
Czemu Junkrat ma 3DS'a?
Odpisz
30 października 2016, 23:16
@PanSowa12: to chyba już spalony samsung
Odpisz
30 października 2016, 23:17
@revan21: wyglądał jak 3DS
Odpisz
30 października 2016, 23:22
@PanSowa12: być może
Odpisz
30 października 2016, 17:33
Gdy spojrzałam na minę Junkrata przypomniał mi się on:
Odpisz
30 października 2016, 17:38
@Ferikusu: Gorillaz *-*
Odpisz
30 października 2016, 17:40
@CrazyMe: Nareszcie ktoś z Jeja ich zna *-*
Odpisz
30 października 2016, 17:43
@Ferikusu: znaczy ja słuchałam kiedyś Feel good Inc. i jakoś nie słuchałam ich innych piosenek ale chyba sobie ich posłucham
Odpisz
30 października 2016, 18:01
@CrazyMe: Polecam :3
Odpisz
30 października 2016, 19:09
@Ferikusu: ja jestem gorillazowym zjebem.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 17:50
Na pierwszym obrazku D.Va w cholerę przypomina Naruto
Odpisz