Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2016, 07:29
cichociemny staph
Odpisz
1 listopada 2016, 18:38
Kideu pls ;-;
Odpisz
1 listopada 2016, 21:37
@BaDinGa_Boy: Tylko to akurat jestem ja...
Odpisz
2 listopada 2016, 07:19
@CichociemnyJ: Oh ... także ten, no.
Odpisz
1 listopada 2016, 17:17
chryzantemy złociste?
Odpisz
1 listopada 2016, 18:16
@InsaneFOX13: PYCIĄĄĄG
Odpisz
1 listopada 2016, 22:48
@EveryBodyDoTheFlopGuy: YES
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 22:30
chętnie posłucham
*słucha pieśń ludu Kideu*
Odpisz
30 października 2016, 23:20
@Pandzianikki: *dołancza się*
Odpisz
1 listopada 2016, 21:38
@Pandzianikki: To jest pieśń mojego ludu...
Odpisz
1 listopada 2016, 21:43
@CichociemnyJ: oh...
bardzo ładna
Odpisz
1 listopada 2016, 22:06
@Pandzianikki: Dziękuję.
Odpisz
1 listopada 2016, 17:04
Żeby nie było narzekania
CichociemnyJ
Odpisz
1 listopada 2016, 17:07
Achievement get: The Samaritanin
Odpisz
1 listopada 2016, 17:08
@Kideu: YES
Odpisz
1 listopada 2016, 20:43
@Kideu: CO CI SIĘ STAŁO!!!???
Odpisz
1 listopada 2016, 21:04
nic
Odpisz
1 listopada 2016, 21:36
@Kideu: Dlaczego Samarytanin?
Odpisz
1 listopada 2016, 21:41
@CichociemnyJ: bo się ktoś w końcu ulitował i nie zapomniał o tobie szopie nr 2
Odpisz
30 października 2016, 23:45
kideu.....
Odpisz
1 listopada 2016, 21:37
@IlodomirI: To akurat jestem ja...
Odpisz
1 listopada 2016, 19:01
To naprawdę przeszło?
Odpisz
1 listopada 2016, 18:36
A umiesz na Okarynie?
Odpisz
1 listopada 2016, 18:12
było
Odpisz
31 października 2016, 06:40
Ok
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 23:30
Załaduj broń, przyprowadź szopy
To zabawne tracić i prać
Ona jest zbyt zborsukowana i lisiasta
O nie, znam brzydkiego szopa
Halo, halo halo, jak puchato
Halo, halo halo, jak puchato
Halo, halo halo, jak puchato
Halo, halo halo...
W zgaszonej norze jest mniej niebezpiecznie
Jesteśmy tu, wypierz nas!
Czuję się głupio i borsukowo
Jesteśmy tu, wypierz nas!
Szop, lis, borsuk, moje pranie...
Dobra, nawet oryginał jest bezsensu po polsku, a to? ;__;
Odpisz
30 października 2016, 22:26
dzień kobied najlepsze na fejsie
every day
co z tego że to nie teraz jest to tu
every day
ten komentarz bedzie na górze
every day
bo nikt tu nie zagłada chyba że
gej
Odpisz
30 października 2016, 22:36
@drsiemak: wzruszyłem się
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 22:38
@drsiemak: w tym komentarzu jest głębokie przesłanie.Możecie się śmiać ale tylko nieliczni odnajdą w tym sens.
Odpisz
30 października 2016, 22:43
@revan21: dla nie kumatych prosze wejść w hity Facebooka
Odpisz
30 października 2016, 22:26
Nope.
Odpisz
30 października 2016, 22:25
Nie.
Odpisz