Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Powodzenia
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2018, 19:32
Zadymiarz
Odpisz
2 grudnia 2017, 13:57
i jeszcze 3 frakcja: Imigranty
Odpisz
30 października 2017, 13:15
więcej tego!!
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 07:34
A ty uważasz, że kibole po prostu robią z siebie idiotów, a to jest gra na dużą skalę! Oczywiście 5/5.
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 08:06
Kibole to większe (tymczasowo) niebezpieczeństwo niż Isis w Polsce
Odpisz
31 października 2016, 09:00
@Palauball: To chyba największy bullshit jaki przeczytałem w tym roku.
Odpisz
31 października 2016, 09:03
W Polsce ziom
Odpisz
31 października 2016, 09:17
@Palauball: Jeżeli ograniczasz się tylko o obecnej sytuacji w Polsce, w czasie teraźniejszym, to stawianie ISIS obok kiboli jest błędne.
Na tą chwilę w Polsce nie ma ISIS.
Jeżeli natomiast przyjmujemy ogół, to radzę się zastanowić.
Odpisz
20 czerwca 2017, 21:06
@Palauball: *kop kop* bo w polsce ISIS nie ma xd
Odpisz
3 listopada 2016, 06:48
A gdzie antifa?
Odpisz
4 grudnia 2016, 11:57
@ojciecpolecial: w dodatku "Mroczni Patrioci"
Odpisz
4 grudnia 2016, 15:32
@triad23: to sobie dokupię
Odpisz
28 stycznia 2017, 13:35
@triad23: A gdzie Vaper?
Odpisz
29 stycznia 2017, 11:02
@Snax_: Vaper jest klasą w frakcji "Rurkociot"
Odpisz
20 listopada 2016, 14:57
grałbym
Odpisz
12 listopada 2016, 21:52
jeden z niewielu obrazków które mnie rozśmieszyły :D
Odpisz
10 listopada 2016, 11:54
pałkarz
Odpisz
3 listopada 2016, 18:54
Ciekawe jakie są podstawowe itemki
Odpisz
8 listopada 2016, 15:27
Czapka Wpier*ola +9, tylko dla Pałkarza i Berserka.
Święty Kij Wpier*olu +3, Tylko dla strony "Kibole", Obrażenia podwójne gdy atakujemy nim graczy po stronie "Gimbusy"
Odpisz
3 listopada 2016, 18:57
Grałbym
Odpisz
3 listopada 2016, 09:23
Tajniak
Odpisz
31 października 2016, 00:00
zadymiarz
Odpisz
31 października 2016, 00:18
@drsiemak: tarczownik
Odpisz
31 października 2016, 00:19
@Raczysko: *robi dym * nic niewidzisz 1:0
Odpisz
31 października 2016, 00:21
@drsiemak: *szarzuje* zgarniam na oślep 3 twoich timejtów 1:3
Odpisz
31 października 2016, 00:23
@Raczysko: *robi wiecej dymu i przeciwnik szarżuje swoich* 4:3
Odpisz
31 października 2016, 00:24
@drsiemak: *tańczy makarene ku czci szatana* Belzebubie dopomóż! 4:19364
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 00:27
@Raczysko: *pomaga siemakowi jako miotacz* haha 50:19634
Odpisz
31 października 2016, 00:27
@Raczysko: * odpala auto z niemiec* dym wiekszy niż w Krakowie nie sądzisz wszyscy umierają na raka płuc 9999999:9999998
Odpisz
31 października 2016, 00:28
@drsiemak: *bierze maskę przeciwgazową* Still alive!
Odpisz
31 października 2016, 00:31
@Davido: jej ojciec chrzestny żyje dzieciak bedzie szcześliwy
Odpisz
31 października 2016, 00:32
@Davido: *je pierogi* zmartwychwstałem! REMIS sku*wysyny
Odpisz
31 października 2016, 00:32
@Raczysko: okej do jutra
Odpisz
31 października 2016, 00:33
@drsiemak: pozdrawiam 00.33
Odpisz
31 października 2016, 00:33
@Raczysko: Nie. Giń * zabija wyrywając serce, i daje je w ofierze Kosmopieseuobogowi*
Odpisz
31 października 2016, 00:35
@Davido: 64 kiloWATogodziny?
Odpisz
31 października 2016, 00:35
@Davido: chwała wysłannikowi wielkiego jeża
Odpisz
31 października 2016, 00:36
@drsiemak: cosietudzieje.pdf
Odpisz
31 października 2016, 00:38
@Raczysko: Internet
Odpisz
2 listopada 2016, 20:25
@Raczysko: *Jako mag ognia podpala dym, co tworzy ognistą chmurę* Teraz maska ci nie pomoże.
Odpisz
2 listopada 2016, 20:44
@pawel4134: dym sie nie pali
Odpisz
2 listopada 2016, 23:03
@Raczysko: zalezy jako dym
Odpisz
2 listopada 2016, 23:56
@hehineji: dym to produkt spalania a one się z definicji już nie palą
Odpisz
3 listopada 2016, 07:09
@Raczysko: Yy... *Podpala swoje pierdy* BOOM
Odpisz
2 listopada 2016, 21:15
tajniak
Odpisz
2 listopada 2016, 20:41
Wybieram Maga Ognia
Odpisz
2 listopada 2016, 20:04
oczywiście że Kibole
Odpisz