Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2016, 23:47
wtedy jesteś alkatrazem?
Odpisz
2 listopada 2016, 20:03
ALKATRAZ ma babcię?
Odpisz
2 listopada 2016, 20:06
@lorax12: Nie, dwóch dziadków...
Odpisz
2 listopada 2016, 20:11
@jacek1s: Jestem w stanie w to uwierzyć
Odpisz
2 listopada 2016, 20:14
@jacek1s: a wiesz że każdy ma dwóch dziadków
Odpisz
2 listopada 2016, 20:24
@TerratorEK: ja mam jednego
Odpisz
2 listopada 2016, 20:28
@DAVJD: ale ogólnie od urodzenia?
Odpisz
2 listopada 2016, 20:29
@TerratorEK: tak
Odpisz
2 listopada 2016, 20:29
@TerratorEK: urodziłem się 5 lat po jego śmierci :-(
Odpisz
2 listopada 2016, 20:32
@lorax12: alkatraz to człowiek, tak jak i my, tylko że trochę inny
Odpisz
2 listopada 2016, 20:39
@blackjk: ALKATRAZ to nie człowiek
To He-man
Odpisz
2 listopada 2016, 20:41
@DAVJD: no to współczuje
Odpisz
3 listopada 2016, 03:45
@blackjk: ALKATRAZ jest człowiekiem inaczej.
Odpisz
3 listopada 2016, 19:43
@DAVJD: Ja 20 lat.
Odpisz
3 listopada 2016, 23:47
@TerratorEK: Nie, nie każdy ;-;
Odpisz
1 listopada 2016, 02:01
pierogi ruskie <3
Odpisz
1 listopada 2016, 08:13
@Scrollek0802: pierogi afrykańskie
Odpisz
2 listopada 2016, 20:02
pierogi afroamerykańskie
Odpisz
2 listopada 2016, 20:02
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Cicho
Odpisz
2 listopada 2016, 20:03
głośno
Odpisz
2 listopada 2016, 20:06
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Nie możesz tak
Odpisz
2 listopada 2016, 20:10
moge
Odpisz
2 listopada 2016, 20:54
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Dowodzik.
Odpisz
2 listopada 2016, 20:56
proszę -wskakuje do wody-
Odpisz
2 listopada 2016, 21:07
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Nie możesz tak!
Łamiesz prawo!
Odpisz
2 listopada 2016, 21:13
dobra to wyprostuje
Odpisz
2 listopada 2016, 21:16
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Ale mandacik będzie.
Odpisz
2 listopada 2016, 21:21
znikł
Odpisz
2 listopada 2016, 22:18
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Ty magiku
Odpisz
3 listopada 2016, 06:55
alebja nie skończyłem z okna
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2016, 08:50
@EveryBodyDoTheFlopGuy: ale ja nie skoczyłem z okna
Odpisz
3 listopada 2016, 08:56
@EveryBodyDoTheFlopGuy: to skończ :v
Odpisz
3 listopada 2016, 09:15
@Wojgalazka: ale co mam skończyć
Odpisz
3 listopada 2016, 12:04
@EveryBodyDoTheFlopGuy: swój żywot
Odpisz
3 listopada 2016, 12:33
po co
Odpisz
3 listopada 2016, 13:16
@EveryBodyDoTheFlopGuy: bo już czas
Odpisz
2 listopada 2016, 21:06
bigos z cukinii, jak jem, to czuje się tak jak ten obrazek
Odpisz
2 listopada 2016, 21:23
@ALKATRAZ: ić stąd
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2016, 21:27
@Polinezjafrancuska1: To ty nie wiesz, że Alkatraz=Bożydar? Co ty w ogóle wyprawiasz? Chcesz jeja admina pozbawić? Masz ty rozum i godność jejaka? Pytam się użytkowniku :v.
Odpisz
2 listopada 2016, 22:25
@Szymon123PL: Jeja admina pozbawić? Ku*w... kto się wygadał? Ehh... i cały zamach psu w dupe!
Odpisz
3 listopada 2016, 07:05
@Polinezjafrancuska1: jak już to pisz albo poprawne albo nie bo taki miszmasz to trochę dziwnie albo memowe "ić stont" albo "idź stąd" :/
Odpisz
2 listopada 2016, 22:24
Alkatraz approved.
Odpisz
2 listopada 2016, 21:56
Płody w czekoladzie ;)
Odpisz
2 listopada 2016, 22:19
@xAzumiKx: Co.jar.
Odpisz
2 listopada 2016, 21:37
5/5 bo babcia
Odpisz
2 listopada 2016, 21:33
Ale dodaje 3 kilo smalcu i wszystko szlak trafia .
Odpisz
2 listopada 2016, 21:17
W 117 porcjach......
Odpisz
2 listopada 2016, 21:13
HEYYAYAYAYYAYAYAYAYAYAYAYYAYAYYAYAYAYA
Odpisz
2 listopada 2016, 21:01
Schabowe
Odpisz
2 listopada 2016, 20:59
pierogi z mięsem
Odpisz
2 listopada 2016, 20:54
Było
Odpisz
2 listopada 2016, 20:29
mam dziś urodziny więc dajcie mi wpie**ol albo coś
Odpisz
2 listopada 2016, 20:37
@drzazgawdupie: Daje wpie**ol*
Odpisz
2 listopada 2016, 20:38
@PazdanBoy: dzięki kumplu kochany książe złoty
Odpisz
2 listopada 2016, 20:45
@drzazgawdupie: wszystkiego najgorszego
Odpisz
2 listopada 2016, 20:54
@DAVJD: obyś nie dożył swoich następnych urodzin. Dziękuję bardzo:)
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2016, 20:52
O ku*wa xD Dwa razy wstawiłem ten obrazek, dwa razy główna xD
Odpisz