Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

25 kwietnia 2021, 21:18

komentarz obrazkowy

Avatar ufok1234

20 grudnia 2017, 22:00

ej no wiecie co? w moim gimnazjum jest ziomek który wygląda kropka w krope jak krzyniu #nbc

Avatar Slenderowiec2012

6 listopada 2016, 14:57

Ciasto urodzinowe Krzynia.

Avatar
lolman533

19 stycznia 2017, 11:59

@Slenderowiec2012: Czemu krzynia? :V

Avatar Fluttershy66

16 stycznia 2017, 20:06

Zgaduję,że to było na 12 urodziny.

Avatar Fina258

6 listopada 2016, 22:47

Cake is a lie

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 18:43

@Fina258: hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe wiem o co chodzi z tym ciastem

Avatar Fina258

17 listopada 2016, 18:51

KK ale po co ten obrazek?

Avatar qaz123

1 listopada 2016, 17:06

*jejowicza

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 13:44

@jacek1s: a jejak to nie maskotka czyli ten chłopiec?

Avatar ant3k

6 listopada 2016, 22:19

@qaz123: *Bożydara

Avatar WiktorT1

6 listopada 2016, 12:11

Nie rozumiem.

Avatar DAVJD

6 listopada 2016, 12:12

@WiktorT1: strzałka do góry

Avatar WiktorT1

6 listopada 2016, 12:13

@DAVJD: Za co dostałem czerwonego?

Avatar Metal_Head

6 listopada 2016, 12:13

@WiktorT1: A czy to ci coś mówi?

Avatar Krystiankr1

6 listopada 2016, 18:11

@WiktorT1: Za to że jesteś ślepy lub niedowidzoncy ewentualnie głupi

Avatar hejtojaoliwia

6 listopada 2016, 12:09

Piękne...

Avatar InsaneFOX13

6 listopada 2016, 12:08

kto zje**ł ocene?

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 18:55

*tort

Avatar caltinks_2

1 listopada 2016, 17:05

A na górze lukrowany napis ,,Było"

Avatar pawel4134

1 listopada 2016, 17:53

@caltinks_2: A jak ukroi się od środka jest strzałka w dół :D

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 17:51

Nie, bo to plebsowa stara grafika. :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar pawel4134

7 listopada 2016, 07:45

Może się w każdej chwili zmienić, mówi ci to coś?

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 14:38

@pawel4134: To że się może zmienić jest czymś innym od bazowania. Zauważ fakty. Bazuje na starszej grafice więc ma strzałki. Kiedyś może jak zmienią to będą trójkąty z nowej.

Avatar Jasnowidz

1 listopada 2016, 17:03

Jadłbym

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 17:25

@Jasnowidz: Ja bym jadł jakikolwiek z czekoladą nieważne jaki napis.

Avatar benben7

1 listopada 2016, 17:36

nawet jakby był napis: wesołego zatwardzenia? xD

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 17:41

@benben7: Może tak: Z zaufanego źródła.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Phi!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka