Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Phi!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2021, 21:18
Odpisz
20 grudnia 2017, 22:00
ej no wiecie co? w moim gimnazjum jest ziomek który wygląda kropka w krope jak krzyniu #nbc
Odpisz
6 listopada 2016, 14:57
Ciasto urodzinowe Krzynia.
Odpisz
19 stycznia 2017, 11:59
@Slenderowiec2012: Czemu krzynia? :V
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:06
Zgaduję,że to było na 12 urodziny.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:47
Cake is a lie
Odpisz
17 listopada 2016, 18:43
@Fina258: hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe wiem o co chodzi z tym ciastem
Odpisz
17 listopada 2016, 18:51
KK ale po co ten obrazek?
Odpisz
1 listopada 2016, 17:06
*jejowicza
Odpisz
1 listopada 2016, 17:06
@qaz123: Jejaka*
Odpisz
1 listopada 2016, 17:08
Użytkownika jeja.pl
Odpisz
1 listopada 2016, 18:52
@qaz123: *singla
Odpisz
1 listopada 2016, 19:02
*stereotypowca
Odpisz
1 listopada 2016, 19:03
@qaz123: *ludzia
Odpisz
1 listopada 2016, 19:06
*kosmity
Odpisz
6 listopada 2016, 12:02
@qaz123: jejowicz to prawdziwa nazwa :)
Odpisz
6 listopada 2016, 12:17
@Captain_Jack_Sparrow: W sumie to już sam nie weim.
Odpisz
6 listopada 2016, 12:45
@Captain_Jack_Sparrow:
Odpisz
6 listopada 2016, 13:04
@jacek1s: onie ;-;
Odpisz
6 listopada 2016, 13:44
@jacek1s: a jejak to nie maskotka czyli ten chłopiec?
Odpisz
6 listopada 2016, 22:19
@qaz123: *Bożydara
Odpisz
6 listopada 2016, 12:11
Nie rozumiem.
Odpisz
6 listopada 2016, 12:12
@WiktorT1: strzałka do góry
Odpisz
6 listopada 2016, 12:13
@DAVJD: Za co dostałem czerwonego?
Odpisz
6 listopada 2016, 12:13
@WiktorT1: A czy to ci coś mówi?
Odpisz
6 listopada 2016, 18:11
@WiktorT1: Za to że jesteś ślepy lub niedowidzoncy ewentualnie głupi
Odpisz
6 listopada 2016, 12:09
Piękne...
Odpisz
6 listopada 2016, 12:08
kto zje**ł ocene?
Odpisz
1 listopada 2016, 18:55
*tort
Odpisz
1 listopada 2016, 17:05
A na górze lukrowany napis ,,Było"
Odpisz
1 listopada 2016, 17:53
@caltinks_2: A jak ukroi się od środka jest strzałka w dół :D
Odpisz
1 listopada 2016, 17:51
Nie, bo to plebsowa stara grafika. :v
Odpisz
6 listopada 2016, 12:22
Albo aplikacja.
Odpisz
6 listopada 2016, 12:27
@Majestatyczny_Mors: Apka chyba powstała przed nową grafiką więc pewnie bazuje na tej starszej.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:58
"Aktualizacja", mówi ci to coś?
Odpisz
7 listopada 2016, 06:25
@pawel4134: "bazuje na starszej" mówi ci to coś?
Odpisz
7 listopada 2016, 07:45
Może się w każdej chwili zmienić, mówi ci to coś?
Odpisz
7 listopada 2016, 14:38
@pawel4134: To że się może zmienić jest czymś innym od bazowania. Zauważ fakty. Bazuje na starszej grafice więc ma strzałki. Kiedyś może jak zmienią to będą trójkąty z nowej.
Odpisz
1 listopada 2016, 17:03
Jadłbym
Odpisz
1 listopada 2016, 17:25
@Jasnowidz: Ja bym jadł jakikolwiek z czekoladą nieważne jaki napis.
Odpisz
1 listopada 2016, 17:36
nawet jakby był napis: wesołego zatwardzenia? xD
Odpisz
1 listopada 2016, 17:41
@benben7: Może tak: Z zaufanego źródła.
Odpisz