Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Za co ta premia
Tymi się chodzi
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2019, 23:50
Komary ich pogryzą!
Odpisz
7 listopada 2016, 00:25
Zdaje mi się, czy on jest brudny?
ON CIĄGLE JEST BRUDNY!
Odpisz
7 listopada 2016, 00:35
prawdziwi twardziel i miszcz survivalu nie ma czasu na mycie się,bo jeszcze go coś zabije
Odpisz
7 listopada 2016, 07:00
@Pandzianikki: Na przykład mydło.
Odpisz
9 grudnia 2017, 01:09
To nie brud
To kamuflasz
Odpisz
6 listopada 2016, 22:18
a owady mają dużo białka
Odpisz
7 listopada 2016, 07:21
@ALKATRAZ: wiem
Odpisz
7 listopada 2016, 16:00
@Zohan666: ludzie też mają dużo białka
Odpisz
7 listopada 2016, 16:56
@Kanciarz123: Dlatego mam taką klatę.
Odpisz
7 listopada 2016, 14:58
ja widziałam odcinek gdzie zjadł g*wno słonia
Odpisz
4 listopada 2016, 23:25
Oglądałem dziś odcinek , w którym zjadł żabę i potem dostał sraki
Odpisz
6 listopada 2016, 21:08
@Pafeu: Lecą jeszcze odcinki z szkoła przetrwania?
Odpisz
6 listopada 2016, 21:49
oglądałem o jedenastej na animal planet , chyba od poniedziałku do piątku leci
Odpisz
7 listopada 2016, 07:17
@Pafeu: ja oglądałem jak zjadł nakoksowaną larwe
Odpisz
6 listopada 2016, 22:23
-A później białko!
-Ale wujku...Tu nie ma owadów czy innych zwierząt
-Nauczycie się też co zrobić gdy ktoś was atakuje nożem ;)
Odpisz
6 listopada 2016, 21:08
kto to jest?
\______________/
Odpisz
6 listopada 2016, 21:11
@Edward713: Bear Grylls.
Odpisz
6 listopada 2016, 21:53
miszcz przetrwania
Odpisz
6 listopada 2016, 22:24
za co on ma tyle łapek w dół, może nie interesować się survivalem, tylko tak sugeruje
Odpisz
6 listopada 2016, 22:29
@Edward713: to pudło było ci potrzebne na te łapki w dół
Odpisz
6 listopada 2016, 22:31
@revan21: no tak, racja
Odpisz
6 listopada 2016, 23:27
@rafiki56: Na jeja nie ma łapek.
Odpisz
7 listopada 2016, 00:48
@Batman_: A może istnieją ludzie, których dłonie mają kształt strzałek? Mówiąc, że na jeja nie ma łapek, obrażasz tych ludzi
Odpisz
7 listopada 2016, 06:25
dziekuje za odpowiedź, rzeczywiście się przydało ;__;
założę się za tak z 5 osób co dało strzałki w dół nie przeczytalo komentarza, przekonał ich tłum
Odpisz
7 listopada 2016, 06:54
@Edward713: A ja się założę, że to przez to, iż dałeś to idiotyczne "pudło na strzałki w dół". Przecież to wręcz oznacza, że chcesz dostać te minusy.
Odpisz
7 listopada 2016, 17:50
dalem je bo spodziewalem się hejtu
Odpisz
7 listopada 2016, 17:52
@Edward713: Coś ci to dało?
Odpisz
7 listopada 2016, 17:54
tak, dowartosciowalem sie
Odpisz
6 listopada 2016, 21:10
Odpisz
7 listopada 2016, 10:51
@XpusheenX:
Odpisz