Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2017, 20:04
Mnie usuneli za spam zdjęciami królika. Nie miałam dość memów w telefonie.
Odpisz
7 listopada 2016, 06:18
Było kiedyś, ale nie przetłumaczone
Odpisz
7 listopada 2016, 11:51
Odpisz
7 listopada 2016, 17:00
mm, sai
Odpisz
7 listopada 2016, 19:56
Tak B)
Odpisz
8 listopada 2016, 15:22
też mam (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 listopada 2016, 22:30
Liczy się do rzadkich Pepe?
Odpisz
6 listopada 2016, 22:58
Oszywiście!
Odpisz
7 listopada 2016, 15:54
Jej!
Odpisz
5 listopada 2016, 20:51
Ja zostałam usunięta za spamowanie memami z jeja.pl
Odpisz
6 listopada 2016, 07:57
same
Odpisz
6 listopada 2016, 15:42
też tak miałam XDDDD
Odpisz
6 listopada 2016, 21:15
a ja za spam memami z jeja zostałam mianowana "kruloffom memuff"
Odpisz
6 listopada 2016, 21:24
@Kasiuula: >jeja
>memy
wybierz jedno
Odpisz
6 listopada 2016, 22:59
@Sir_Snoge: jeja=memy
Więc...
Odpisz
7 listopada 2016, 10:54
nie
Odpisz
7 listopada 2016, 11:35
@PanSowa12: skoro jeja to nie memy ,czyli pepe na jeja to nie jest mem?
Odpisz
7 listopada 2016, 11:35
nie
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 11:37
@PanSowa12: czyli jest czy nie?
Odpisz
7 listopada 2016, 12:12
nie jest
Odpisz
7 listopada 2016, 13:30
@PanSowa12: tak patrzę na to co napisaliście i łączę wątki
Odpisz
7 listopada 2016, 14:21
Twierdzenie, że jeja=memy jest tak samo prawdziwe jak takie jeja=śmieszne obrazki.
Odpisz
7 listopada 2016, 14:34
@Sir_Snoge: skoro uważasz ,że jeja nie jest śmieszne to czemu masz tu konto?
Thug life
Odpisz
7 listopada 2016, 14:44
A po co je usuwać??? Nawet jakbym tutaj nie wchodził, a wchodzę, bo lubię dyskutować i wymieniać się opiniami, to nie widziałbym sensu usuwania go.
Odpisz
7 listopada 2016, 10:52
było
Odpisz
5 listopada 2016, 20:02
I tak tego nikt nie zobaczy jeja znów obruciło
Odpisz
5 listopada 2016, 20:10
@siemak:
Odpisz
5 listopada 2016, 20:11
@Krzyniu: o nie ktoś zobaczył moją rodzine
Odpisz
6 listopada 2016, 08:09
@siemak: Co to jest...?
Odpisz
6 listopada 2016, 10:42
@kicius23: sowa
Odpisz
6 listopada 2016, 11:09
@siemak: Chodziło mi o to co przedstawia Twój rysunek.
Odpisz
6 listopada 2016, 11:17
@kicius23: mą rodzine
Odpisz
6 listopada 2016, 21:19
@siemak: Yhym, prosz o to ja
Odpisz
6 listopada 2016, 21:51
@XpusheenX: i moje krzywe ryje
Odpisz
6 listopada 2016, 22:01
@siemak: ile lat ma simka?
Odpisz
6 listopada 2016, 22:01
@siemak: Lol
Odpisz
6 listopada 2016, 22:18
@Kivera: fajny kot
Odpisz
6 listopada 2016, 22:24
@Airot: I jak chcecie to macie tu jakieś moje szkice :p
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 22:52
@XpusheenX: Naucz mnie tak rysować -.-
U mnie prawie wszystkie twarze wyglądają jakby miały downa
Odpisz
6 listopada 2016, 23:00
@Airot: Tego nie zaprzeczam, ale nie jestem dobrą nauczycielką :p Za to cieniowanie i rysowanie ciała dobrze ci wychodzi :3
Odpisz
6 listopada 2016, 23:22
@XpusheenX:
Odpisz
6 listopada 2016, 23:25
@Izuchna: piękne
Odpisz
6 listopada 2016, 23:27
@Airot: wiem
Odpisz
6 listopada 2016, 23:30
@siemak: z czego to?
Odpisz
6 listopada 2016, 23:45
@Izuchna: lenny ponies? pinkne
Odpisz
7 listopada 2016, 00:16
@XpusheenX: chyba wolę ludzi bez twarzy
ps. 4ka full ha de
Odpisz
7 listopada 2016, 00:25
@Airot: Moje dzieło
Odpisz
7 listopada 2016, 00:37
@Tony_Montana: cudo
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 00:38
@Tony_Montana: ucz mnie miszczu!
Odpisz
7 listopada 2016, 00:55
@Tony_Montana: To i ja się pochwalę
Odpisz
7 listopada 2016, 00:59
to je ładne
Odpisz
7 listopada 2016, 01:22
I rysowałam też stylem Jamesa R.
Odpisz
7 listopada 2016, 01:23
@Airot: Ale to i tak najlepsze
Odpisz
7 listopada 2016, 07:39
@XpusheenX: Mam jedno pytanie. Jak się nauczyć tak rysować?
Odpisz
7 listopada 2016, 09:38
@WhySoSerious: ćwiczyć
Odpisz
7 listopada 2016, 10:53
@siemak: a jednak wszyscy to zobaczyli
Odpisz
8 listopada 2016, 14:42
może jest to sposób ale myślę że trzeba jakoś wiedzieć co się robi źle.
Odpisz
8 listopada 2016, 15:25
@WhySoSerious: Jeżeli jakaś konkretna część rysunku sprawia Ci problem to znajdź poradnik na tę konkretną część. Narysuj ją na osobnej kartce ze dwa razy i wtedy spróbuj dodać ją do rysunku. Używaj gumki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie oczekuj od razu hiperrealizmu.
Odpisz
8 listopada 2016, 15:26
jeśli wszyscy dali tutaj rysunki to dam swój
Odpisz
8 listopada 2016, 17:50
ok, to chyba może pomóc. Dzięki.
Odpisz
13 listopada 2016, 12:09
@PanSowa12: Nowy rysunek
Odpisz
14 listopada 2016, 09:45
no spoko rysunek, a raczej na razie szkic.
Odpisz
14 listopada 2016, 11:03
@WhySoSerious: Zawiodę Cię. W najbliższym czasie nie zamierzam tego cenowej ruszać, bo zwyczajnie nie umiem.
Odpisz
14 listopada 2016, 15:13
cenowej?
Odpisz
14 listopada 2016, 15:21
@WhySoSerious: więcej*
Autokorekta w telefonie
Odpisz
15 listopada 2016, 09:47
Ja właśnie osobiście najbardziej lubie szkicować. Kolory psują rysunek.
Odpisz
6 listopada 2016, 23:11
Szkoda, że osoby dodające memy z pepe nie są banowane na jeja, sytuacja byłaby podobna jak na obrazku.
Odpisz
6 listopada 2016, 23:32
@Shakrit: Wtedy na jej a byłby tylko Bożydar i Alkatraz...
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 00:45
@Kylo_Ren_: I ja ;)
Odpisz
5 listopada 2016, 19:48
I to "zostałeś usunięty z grupy" idealnie pasuje do tej pizzy
Odpisz
6 listopada 2016, 23:41
@Airot: kurde, tak sobie myślałem, jak jeszcze były 3 komentarze żeby napisać coś o tym usunięciu go z grupy. Pomyślałem sobie "a co tam, pewnie będzie niewypał jak wszystko co piszę, lepiej sobie opuszczę". Teraz jak patrzę na te strzałki to tego żałuję. Bardzo
Odpisz
6 listopada 2016, 23:44
@ghostarcher: zawsze można zaryzykować
Odpisz
5 listopada 2016, 19:43
Aż zgłodniałam ._.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:28
@Domijeja: Zjedz coś.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:32
@Shibitsu: Przez te 3 godziny już zdążyłam się pożywić, ale dzięki, że tak się troszczysz.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:41
@Domijeja: Do usług.
Odpisz
6 listopada 2016, 23:01
@Domijeja: Jutro będzie zimno, więc ciepło się ubierz.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:23
z da Grasso najlepsza
Odpisz
6 listopada 2016, 22:18
Tyle przegrywu na jednym obrazku :')
Odpisz
6 listopada 2016, 21:32
Odpisz
5 listopada 2016, 20:23
Nic dziwnego, że go usunęli
Ale ja jadłbym
Odpisz
5 listopada 2016, 19:57
Zniszczyłeś pizzę...
Odpisz
5 listopada 2016, 19:51
I tak nikt tego nie przeczyta. Czasem smaruje bochen chleba masłem wrzucam go do kibelka i patrze jak wiruje.
Odpisz
5 listopada 2016, 19:57
Obrazek na 100% wejdzie na główną. Wcale nikt tego nie przeczyta :/
Odpisz
5 listopada 2016, 19:59
@Lordu: O nie.
Odpisz
6 listopada 2016, 15:43
X'DDDDD
Odpisz
7 listopada 2016, 10:54
wszyscy już przeczytali
Odpisz