Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar P0lishDestroyer

26 grudnia 2024, 12:45

Tesco teraz nie ma w ogóle :/

Avatar ul66t55

1 stycznia 2025, 11:52

Avatar Xol1mn3c_

24 grudnia 2024, 22:50

@KontoUsunięte: no właśnie

Avatar Volny

11 listopada 2016, 00:48

Moja mama pracuje w Tesco.
Ostatnio mi powiedziała że promocja świąteczna (taka typowa "kup prezent") zaczyna się i kończy w listopadzie

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2019, 22:39

@Volny: Twoja mama nadal pracuje w Tesco?

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2016, 09:55

T-mobile najszybszy chyba był

Avatar the_endrju

10 listopada 2016, 17:26

W tym roku wszyscy są przed coca colą

Avatar SideSwipe

10 listopada 2016, 17:57

@the_endrju: dziwne coś, coca cola nigdy się tak nie opi***alała

Avatar FoxyFox

10 listopada 2016, 23:14

@the_endrju: Nawet Coca-cola jest w tym roku szybsza od Coca-Coli

Avatar Youtuber

11 listopada 2016, 08:06

@FoxyFox: coca cola przeciez juz z tydzien ma te "c c prezent" z mechanizmem robienia wstazki

Avatar Wladzikxx

11 listopada 2016, 07:52

e tam, amazon od końca października

Avatar Krzyniu

4 listopada 2016, 21:18

W Carrefourze już widziałem Wielkanoc.

Avatar revan21

11 listopada 2016, 00:49

@Krzyniu: ale na serio?

Avatar Krzyniu

11 listopada 2016, 07:22

@revan21: Pisanki były.

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2016, 00:44

I biedra! :D

Avatar Liechtensteinball

10 listopada 2016, 19:14

Ja już 30 października widziałem jakieś świąteczne reklamy. (Mam na myśli Bożonarodzeniowe.)

Avatar Thundere

10 listopada 2016, 19:00

Avatar Kiler1

10 listopada 2016, 18:18

Od dzisiaj juz puszczaja swiateczna reklame coli

Avatar alpro

4 listopada 2016, 22:20

Nie, Ikea była pierwsza. Byłem jakieś trzy/dwa tygodnie temu i sprzedawali ozdoby choinkowe itd.

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2016, 17:11

@alpro: Ja choinki i ozdoby widiałem już z miesiąc temu w InterMarche.

Avatar MistrzJedi

10 listopada 2016, 18:02

Sprzedawanie ozdób choinkowych to jeszcze nie święta. W wielu miejscach sprzedają je przez cały rok.

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2016, 17:11

Niemcy były szybciej, już w sierpniu

Avatar Krystiankr1

4 listopada 2016, 22:35

Ale nie od Kewina

Avatar benben7

4 listopada 2016, 21:18

mój avatar też

Avatar Krybex101

4 listopada 2016, 21:45

@benben7: I mój

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fajnie że odpowiedzieli

Młodzi gniewni

Tacy sami, a ściana między nami

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka