Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2017, 15:07
Halo :D
Odpisz
1 stycznia 2019, 15:23
@MEGAGHOSTRIDER1234: no halo słucham
Odpisz
7 stycznia 2019, 20:48
@lolpandapl: chciałbym zamówić pizze ze świeżymi memami plox
Odpisz
8 stycznia 2019, 20:32
@MEGAGHOSTRIDER1234: spoko za jakieś dwa roki dojedzie pizza
Odpisz
11 stycznia 2019, 15:21
@lolpandapl: czy pizza time będzie dalej popularny?
Odpisz
11 stycznia 2019, 18:37
@MEGAGHOSTRIDER1234: to będzie popularne do końca świata
Odpisz
14 stycznia 2020, 17:12
@lolpandapl: nadal czekamy na picca
Odpisz
14 stycznia 2020, 17:46
czy ja się nie wyraziłem jasno jeszcze rok bo z powodu że USA zbombardowało drogi troszeczkę zejdzie więcej czasu
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:48
@lolpandapl: ja wiem, chciałem ci o tym tylko przypomnieć
Odpisz
29 maja 2021, 17:45
@lolpandapl: no to jak?
Odpisz
30 maja 2021, 17:25
@XaVery: zamieniłem się w ziemniaka i nie mogę tego zrobić
Odpisz
30 maja 2021, 17:29
@lolpandapl: Wystarczy mi pizza z ziemniakiem :D
Odpisz
30 maja 2021, 17:31
@XaVery: *odgłosy jedzenia samego siebie* jaka szkoda że takiej nie ma
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:42
czemu w tagach jest skyrim ?
Odpisz
6 listopada 2016, 09:40
Chcesz mieć tańszy kostium? Zmniejsz liczbę poligonów!
Odpisz
10 listopada 2016, 17:01
Low Poly najlepsze!
Odpisz
11 listopada 2016, 09:44
@FeelingBro: #teamlowpoly
Odpisz
11 listopada 2016, 01:13
Przypomina mi unturned
Odpisz
10 listopada 2016, 19:58
czy tylko ja usłyszałem w głowie jego głos?
Odpisz
6 listopada 2016, 09:55
5 bo Halo.
Odpisz
6 listopada 2016, 14:55
#TeamHalo
Odpisz
10 listopada 2016, 18:28
@WebsTer230: omg ale jestem idiotą XD
Myślałem że to z Dooma XD
Odpisz
10 listopada 2016, 17:25
Tylko dlaczego taki kwadratowy..
Odpisz
10 listopada 2016, 17:58
@Venomoth: no wiesz, chciał byś idealny to musiałbyś mieć prawdziwy a to jest tylko amatorski
Odpisz
10 listopada 2016, 17:16
Odpisz
10 listopada 2016, 17:09
Cosplay na najmniejszych ustawieniach
Odpisz
6 listopada 2016, 11:20
Ten uczuć kiedy zorientujesz sie że ten armor jest z papieru
Odpisz