Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

6 listopada 2016, 19:29

E tam. Skradają się tylko dobrzy gracze, a nie leszcze.
Łatwiej jest wybić wszystkich i zostać zauważonym...
Lepsi wybierają trudniejszą, ale za to dającą większą satysfakcję, ścieżkę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar Sebzer

14 lutego 2018, 18:10

@Fina258: dokładnie o to mi chodzi od początku...

Avatar Sebzer

14 lutego 2018, 18:11

@dustin2001: no i ja wykorzystuję mozliwość siania zniszczenia

Avatar GalenMarek

5 listopada 2016, 23:02

Heh... Ja tam wole być asasynem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar GalenMarek

6 listopada 2016, 21:34

@TheTemplar: Oj jak mi przykro... I tak go dorwe.

Avatar Sebzer

1 lutego 2018, 18:58

@GalenMarek: zawsze w grach awet takich bez assasynów gram w taki sposób jagbym był assasynem.
Assasyni są najlepsi!

Avatar qaz123

Edytowano - 5 listopada 2016, 20:00

Tylko ja zawsze gdy to możliwe próbuje być stealth?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar jenotnik

5 listopada 2016, 21:43

@qaz123: ja zawsze robię stealth dopóty czegoś nie spieprzę.

Avatar Shibitsu

6 listopada 2016, 22:41

@qaz123: Ja robię po cichu gdy tylko mogę, ale jak coś zepsuję, to nie wczytuje sejwa jak pi**a tylko biorę odpowiedzialność za swój błąd i gram dalej na przykład robiąc rozpie**ol, albo uciekając i zaczynając od nowa.

Avatar Boris

6 listopada 2016, 22:41

Jak zrobić rozpie**ol
1. Kup BF4.
2. Uzbieraj na Pieczniega/ M240 Bravo
3. Wejdź na mapę w stylu ,,clusterfucker,,/ CQB
4.Miłej zabawy.

Avatar RpLay

6 listopada 2016, 21:26

Ja tam lubię się czasem po skradać ale wolę zdecydowanie się po napi**dalać wszystko zależy od sytuajcji

Avatar Dzikie_Onixy

6 listopada 2016, 20:42

Ach, Night Club w PAYDAY 2, taak

Avatar Fox__

6 listopada 2016, 20:31

#stealthmasterrace

Avatar pmb1998

6 listopada 2016, 19:19

Phi. Tylko prawdziwy gracz potrafi docenić fizyczny, psychiczny i umysłowy wysiłek, jaki należy włożyć w stealth i satysfakcję zeń wynikającą. Skyrim na przykład prawdziwie zaczął mi się podobać dopiero po pierwszej misji wykonanej całkiem po cichu.

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 19:03

W 5 minucie ginie od zabójcy w ukryciu.

Avatar FuryGaming

5 listopada 2016, 19:58

Co to za film ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Suhak

5 listopada 2016, 23:18

@qaz123: znaczy wiesz, starczyło wyszukać obraz w google. Ja bym tego pomocą nie nazwał :P

Avatar qaz123

6 listopada 2016, 08:18

@Suhak: Oj tam, żart mógł sie udać.

Avatar Krystiankr1

Edytowano - 5 listopada 2016, 22:49

Gdy wszystkie zdobyte punkty inwestujesz w obronę i stabilność wystrzału

Avatar Scrollek0802

5 listopada 2016, 22:43

ja gdy próbuję być stealth to gdy mi nie wychodzi parę razy zaczynam robić rozpie**ol

Avatar piard

5 listopada 2016, 21:25

Skąd to znam? Ach! Payday 2! Wiedziałem ,że tak będzie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SteelFoxi
Dodane przez: SteelFoxi

Przypałowo

Tymi się chodzi

Mało znany szczegół

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka