Skradają się tylko leszcze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Tymi się chodzi
Mało znany szczegół
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2016, 19:29
E tam. Skradają się tylko dobrzy gracze, a nie leszcze.
Łatwiej jest wybić wszystkich i zostać zauważonym...
Lepsi wybierają trudniejszą, ale za to dającą większą satysfakcję, ścieżkę.
Odpisz
6 listopada 2016, 21:02
@dustin2001: Właśnie dla mnie slradanie sie jest nudne zbyt proste i monotonne. Prawdziwy kozak rozpie**oli cały batalion wrogów robiąc dużo wybuchów :D
Skradanie się jest dla frajerów którzy nie umią w grę :D
Odpisz
6 listopada 2016, 21:13
@Sebzer: Twoje odczucie.
Mylne z prawdą.
Zabijasz to po prostu wybuchasz monotonnie, itd.
A skradając się...
Musisz starać się, by Cię nie zauważyli.
Uciekasz do cienia. Robisz wszystko po cichu. Jeden błąd i można wszystko popsuć. Ta satysfakcja, kiedy przeciwnicy tracą po cichu każdego, pojedyńczo. Nie wiedzą, co się dzieje.
Odpisz
6 listopada 2016, 21:24
@dustin2001: Dobrze gada, polać mu
Odpisz
6 listopada 2016, 21:58
@SteelFoxi: Wolę ciastko.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 22:01
@Sebzer: Zależy na co się ma ochote. I według mnie taki rozpie**ol jest nudny po jakimś czasie np. Ja grając magiem w Skyrimie niszczyłem całe twierdze Cesarskich kilkoma kliknięciami w 30sec i było to fajne ale jedynie na starcie a skradanie się i podrzynianie gardeł będąc niezauważonym jest ciekawe na starcie i na końcu. "O nie! Wykryli mnie! Szybko trza schować się w cieniu!". Może to dlatego że jestem introwertykiem a może nie
Odpisz
6 listopada 2016, 22:39
@Fina258: Mi zawsze granie magiem sprawiało frajdę. Czuć tę potęgę, kiedy samotnie rozpi***alasz armię wroga efektownymi zaklęciami.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:44
@dustin2001: No i to jest głupie. Niech wiedza co to potęga. Potęga to napi**dalanie samemu miliona wrogów.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:53
@Shibitsu: Ja też zazwyczaj biore maga bo chce zobaczyć co wymyślili twórcy (jakie skille)
Odpisz
6 listopada 2016, 22:55
@Sebzer: Zabijając milion malutkich mrówek niebędziesz potężny
Odpisz
7 listopada 2016, 09:04
@dustin2001: Znam to... Skyrim khajit skrytobojca zrobiony od łuk, spętaną broń i ciężki pancerz skradanie poziom 100 2x legendarny ^^ wrogowie nie widzą cię gdy się skradasz 5 metrów przed nimi xD
Odpisz
7 listopada 2016, 15:00
@Twisted_Grim: Ja zrobiłej khajiita z lekkim i zaczarowane na skradanie gdzie tylko się da. Ide przed bandytą on się na mnie patrzy a ja na niego i nic ku*wa nie widzi!
Odpisz
7 listopada 2016, 15:53
@Sebzer: To jest głupota, nie potęga, no i nierealistyczne.
Zapewne sprawia przyjemność i o to chodzi, ale nie sprawia, że jesteś lepszym graczem.
Odpisz
7 listopada 2016, 22:22
@dustin2001: W grach nie chodzi o realizm, a o rozrywkę. Mi zabawę sprawia bycie totalnym prze****em z prawdziwą potęgą. Równie dobrze mógłbym nazwać skradanie głupotą, bo jest czasochłonne i również momentami nierealistyczne. Jednak po co mam to mówić, jeżeli Tobie sprawia to przyjemność?
Odpisz
7 listopada 2016, 23:08
@Fina258: skąd ja to znam ^^
Odpisz
7 listopada 2016, 23:29
@Twisted_Grim: Przechodzenie przed bandytami?
Odpisz
25 stycznia 2018, 12:28
@Sebzer: spróbuj zagrać w MGS:V the phantom pain bez stealtha "leszczu"
Odpisz
1 lutego 2018, 18:54
@dustin2001: To w twoim odczuciu a ja mam na odwórt.
Ja jednak jestem na tyle inteligentny że to rozumiem i nie powiem ci, że twoje odczucie jest mylne z prawdą.
Odpisz
1 lutego 2018, 18:56
@Fina258: uciekając i chowając się przed mrówkami to już tak?
Odpisz
1 lutego 2018, 19:54
@Sebzer: W odczuciu większości, która głosowała.
Mogę być idiotą, ale dobry gracz, to taki, który wykorzystuje opcje, jakie gra mu daje.
Odpisz
1 lutego 2018, 22:58
@Sebzer: Jak się zmieniłem... Fajnie to widzieć. Wracając do tematu- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Siedzimy po przeciwnych stronach cyfry 9/6. Ty widzisz 6 a ja 9.
Wg. Internetu leszcz to frajer, słabiak, cienias itd. A cienias to "Określenie w stosunku do osoby, która posiada mały potencjał kreatywnej wyobraźni i intelektu, często także słabe warunki fizyczne, ale zazwyczaj chce sprawiać inne, lepsze wrażenie."
Czy ktoś tu jest cieniasem? Wątpie bo i idąc na "Rambo" możesz zniszczyć obóz wroga oraz na "assasina". Kogo to obchodzi kto jak to robi? Waże aby był obóz zniszczony z profitami. Zależy kto jak woli. Liczy się zabawa
Odpisz
1 lutego 2018, 22:59
@dustin2001: Wg. Mnie dobrygracz to taki który cieszy się z gry
Odpisz
2 lutego 2018, 11:52
@Fina258: A jeżeli gra go wkurza, męczy, ale się nie poddaje, bo chce ją przejść, to zły czy dobry gracz?
Odpisz
2 lutego 2018, 19:16
@dustin2001: Dobry bo chce osiągnąć szczęście poprzez przejście trudnej gry ale to tylko moje zdanie
Odpisz
2 lutego 2018, 19:53
@Fina258:
Mądre rozumowanie.
Idąc dalej i zagłębiając się, i tak by powstał argument, że to prowadzi do szczęścia.
Racja. Gry mają nas bawić.
Odpisz
2 lutego 2018, 21:41
@dustin2001: Jedynym wyjątkiem jest e-sport
Odpisz
3 lutego 2018, 14:36
@Fina258: A czy zwycięstwo nie daje radości?
Odpisz
3 lutego 2018, 23:03
@dustin2001: Może dawać. Zależy. Jeśli wygrasz ty- grający w tą gre kilka lat na początkującego to wątpię. Zależy od przebiegu rozgrywki
Odpisz
3 lutego 2018, 23:06
@Fina258: Najwięcej satysfakcji jest z równej bądź nierównej na korzyść przeciwnika gry.
Odpisz
14 lutego 2018, 18:10
@Fina258: dokładnie o to mi chodzi od początku...
Odpisz
14 lutego 2018, 18:11
@dustin2001: no i ja wykorzystuję mozliwość siania zniszczenia
Odpisz
5 listopada 2016, 23:02
Heh... Ja tam wole być asasynem.
Odpisz
6 listopada 2016, 19:03
@GalenMarek: A ch*j ci w rzyć.
Odpisz
6 listopada 2016, 19:42
@TheTemplar: A tobie dwa chędożony templariuszu. I tak dopadnę waszego mistrza.
Odpisz
6 listopada 2016, 19:58
@GalenMarek: Nie mamy mistrza, nasza organizacja jest demokracyjna ;-;
Odpisz
6 listopada 2016, 20:01
@TheTemplar: To co zrobiliście z Wielkim Mistrzem? ;-;
Odpisz
6 listopada 2016, 20:04
@Komandor_Brytania: Francuskie ku*wy go spaliły ;-;
Odpisz
6 listopada 2016, 20:18
@TheTemplar: A, racja ;-;
Pie**olony Filip Piękny, zachciało mu się bogactw ;-;
Bo to ten go spalił, nie?
Odpisz
6 listopada 2016, 20:25
@Komandor_Brytania: No, po tym jak go torturował.
Odpisz
6 listopada 2016, 20:32
@TheTemplar: To dobrze zapamiętałem xd
Odpisz
6 listopada 2016, 21:34
@TheTemplar: Oj jak mi przykro... I tak go dorwe.
Odpisz
1 lutego 2018, 18:58
@GalenMarek: zawsze w grach awet takich bez assasynów gram w taki sposób jagbym był assasynem.
Assasyni są najlepsi!
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 20:00
Tylko ja zawsze gdy to możliwe próbuje być stealth?
Odpisz
5 listopada 2016, 20:24
@qaz123: Ja próbuje, ale po chwili mi się to nudzi i zaczynam siać rozpier*ol
Odpisz
5 listopada 2016, 20:26
@abuq1: Ja przestaje po kilku śmierciach.
Odpisz
5 listopada 2016, 21:00
@qaz123: Ja tam kocham rozpie**ol :v
Odpisz
5 listopada 2016, 21:43
@qaz123: ja zawsze robię stealth dopóty czegoś nie spieprzę.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:41
@qaz123: Ja robię po cichu gdy tylko mogę, ale jak coś zepsuję, to nie wczytuje sejwa jak pi**a tylko biorę odpowiedzialność za swój błąd i gram dalej na przykład robiąc rozpie**ol, albo uciekając i zaczynając od nowa.
Odpisz
6 listopada 2016, 22:41
Jak zrobić rozpie**ol
1. Kup BF4.
2. Uzbieraj na Pieczniega/ M240 Bravo
3. Wejdź na mapę w stylu ,,clusterfucker,,/ CQB
4.Miłej zabawy.
Odpisz
6 listopada 2016, 21:26
Ja tam lubię się czasem po skradać ale wolę zdecydowanie się po napi**dalać wszystko zależy od sytuajcji
Odpisz
6 listopada 2016, 20:42
Ach, Night Club w PAYDAY 2, taak
Odpisz
6 listopada 2016, 20:31
#stealthmasterrace
Odpisz
6 listopada 2016, 19:19
Phi. Tylko prawdziwy gracz potrafi docenić fizyczny, psychiczny i umysłowy wysiłek, jaki należy włożyć w stealth i satysfakcję zeń wynikającą. Skyrim na przykład prawdziwie zaczął mi się podobać dopiero po pierwszej misji wykonanej całkiem po cichu.
Odpisz
6 listopada 2016, 19:03
W 5 minucie ginie od zabójcy w ukryciu.
Odpisz
5 listopada 2016, 19:58
Co to za film ?
Odpisz
5 listopada 2016, 20:00
@FuryGaming: To nowe ,,metro 2033"
Odpisz
5 listopada 2016, 20:02
@qaz123: ,,Metro 2033'' ?!
Odpisz
5 listopada 2016, 20:02
@FuryGaming: Tak, nie znasz?
Odpisz
5 listopada 2016, 20:03
@qaz123: Znam, znam.
Odpisz
5 listopada 2016, 20:03
@FuryGaming: Nie mogę sie doczekać, to fragment z traileru.
Odpisz
5 listopada 2016, 21:26
@FuryGaming: Mikadroid
Odpisz
5 listopada 2016, 21:28
@Suhak: Musiałeś popsuć.
Odpisz
5 listopada 2016, 23:18
@qaz123: znaczy wiesz, starczyło wyszukać obraz w google. Ja bym tego pomocą nie nazwał :P
Odpisz
6 listopada 2016, 08:18
@Suhak: Oj tam, żart mógł sie udać.
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 22:49
Gdy wszystkie zdobyte punkty inwestujesz w obronę i stabilność wystrzału
Odpisz
5 listopada 2016, 22:43
ja gdy próbuję być stealth to gdy mi nie wychodzi parę razy zaczynam robić rozpie**ol
Odpisz
5 listopada 2016, 21:25
Skąd to znam? Ach! Payday 2! Wiedziałem ,że tak będzie.
Odpisz