Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2016, 12:52
idzie rak
nieborak
jednej piersi będzie brak
Odpisz
6 listopada 2016, 13:30
@Krzyniu: O mój tekst ^^ Ktoś jeszcze o tym pamięta ;___;
Odpisz
6 listopada 2016, 20:27
@Roonia: jesteś śliczna
Odpisz
6 listopada 2016, 21:03
@olekzpoznania: Heh,dziękuję C:
Odpisz
6 listopada 2016, 21:47
@Roonia: kiedy ślub?
Odpisz
6 listopada 2016, 21:49
@olekzpoznania: Nigdy c: Przykro mi,mam kogoś :3
Odpisz
7 listopada 2016, 05:51
@Roonia: to miało wyjść śmiesznie :-(
Odpisz
7 listopada 2016, 07:22
@olekzpoznania: Heh c:
Odpisz
9 listopada 2016, 14:12
@olekzpoznania: Zostaw moją kobietę
Odpisz
9 listopada 2016, 14:51
@Roonia: fejk zdjęcie z neta
Odpisz
9 listopada 2016, 15:00
Nie^^ To szpetna ja c:
Odpisz
9 listopada 2016, 17:09
@Roonia: Jaka?!
Odpisz
9 listopada 2016, 17:12
@DJayPocky: tak wiem ona jest śliczna nie mów że zauwazyleś
Odpisz
9 listopada 2016, 17:18
@olekzpoznania: W końcu to nasza kobieta
Odpisz
9 listopada 2016, 18:58
@DJayPocky: Wybacz, ale to moja kobieta.
Odpisz
9 listopada 2016, 19:03
uspokójcie się
ona ma już chłopaka i bądżcie pewni że to nie żaden z nas
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 19:06
@olekzpoznania: Hahaahahahahah. Żaden z was ;)
Odpisz
9 listopada 2016, 19:08
ty też ne jesteś jej chłopakiem
Odpisz
9 listopada 2016, 19:12
@olekzpoznania: Serek jest dla mnie bardzo ważną osobą,dlaczego mu nie wierzysz?
Odpisz
9 listopada 2016, 19:17
@Roonia: ale nie chłopakiem
Odpisz
9 listopada 2016, 19:19
@Roonia: masz trzy opcje
- giniesz
- mówisz co tu się odpi***ala
- zabijam sernika
Potem powiem resztę opcji. Ją jednak preferowałbym opcje 3
Odpisz
9 listopada 2016, 19:20
@Roonia: typowa gimbusiara pewnie jesteś z nim od 2 dni i już planujecie rozłąkę
Odpisz
9 listopada 2016, 19:21
@olekzpoznania: chodz do mnie do mojego świata
Odpisz
9 listopada 2016, 19:21
serek to ja jem teraz
Odpisz
9 listopada 2016, 19:22
@olekzpoznania: dobra kończę chwilowo z komentarzami bo dostanę bana za spam
Odpisz
9 listopada 2016, 19:26
@olekzpoznania: Wolę zginąć^^
Odpisz
9 listopada 2016, 19:50
@Roonia: a ja i tak bym tylko ogłuszył wje**ł do piwnicy , dalej się domyślcie
Odpisz
9 listopada 2016, 20:03
@Roonia: meus deus kosmateus
Odpisz
9 listopada 2016, 20:08
@olekzpoznania: DEUS VULT
Odpisz
9 listopada 2016, 20:42
meus deus kosmateus to znaczy : moim bogiem szatan
Odpisz
9 listopada 2016, 21:51
@olekzpoznania: k
Odpisz
9 listopada 2016, 22:06
co k?
Odpisz
10 listopada 2016, 06:25
@Roonia: *żre popcorn*
Odpisz
10 listopada 2016, 13:41
@olekzpoznania: order najbardziej nieogarniętego na jeja
Odpisz
10 listopada 2016, 13:41
@olekzpoznania: order najbardziej nieogarniętego na jeja
Odpisz
10 listopada 2016, 20:26
@DJayPocky: *wali konia*
Odpisz
10 listopada 2016, 20:26
@DJayPocky: *wali konia*
Odpisz
11 listopada 2016, 09:33
@olekzpoznania: ok
Odpisz
9 listopada 2016, 17:10
Jak ja lubię czarny humor :D
Odpisz
9 listopada 2016, 14:29
Idzie rak
Nieborak
Masz na płucach czarny znak
Odpisz
9 listopada 2016, 14:49
@darcus: darcus - poeta XXI wieku.
Odpisz
9 listopada 2016, 16:01
I uczony
Odpisz
9 listopada 2016, 14:03
Odpisz
6 listopada 2016, 14:52
Wczoraj o wymyśliłem (bo nigdzie tego nie widziałem) a dziś nagle patrze a to jest na jeja (nie oznacza to że zacznę wyzywać twórce od Ma*cina tak tylko o tym piszę)
Odpisz
8 listopada 2016, 20:36
@Dremus: Usuń ten komentarz bo admini nie chcą wstawić na główną ;D
Odpisz
8 listopada 2016, 21:03
Jak;-;? Odpowiedziałeś na mój kom i nie mogę usunąć...
Odpisz
8 listopada 2016, 21:07
@Dremus: Mam magiczne moce 'O'
Odpisz
6 listopada 2016, 12:32
I żeby się nie udała
Odpisz
6 listopada 2016, 12:36
@Windows_10: i jak najdłużej trwała
Odpisz
6 listopada 2016, 13:33
@Pandzianikki: i żebyśmy umarli i skwierczyli w piekle
Odpisz