Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Papierowa szkoła posting
Płać pan
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2023, 23:02
jeden kibel rozj...ny petardą, pozostałe zapchane papierem, podłoga wysmarowana gownem
fajnie
Odpisz
10 lipca 2017, 16:04
moja typowa odpowiedź: DOBRZE nie ważne jak naprawdę jest zawsze jest dobrze
Odpisz
13 listopada 2016, 23:10
Moja typowa odpowiedź
Odpisz
13 listopada 2016, 20:22
Normalnie.
Odpisz
12 listopada 2016, 22:12
"Kolega jest chory". Mam tylko jedną koleżankę w nowej szkole i nie mam z kim gadać oprócz niej. Gdy jest chora - a jest ciągle chora - jestem sama. Najlepsze jest to, że nie problem w tym, że nie potrafię znaleźć koleżanki tylko po prostu wszystkie to idiotki. Wydają mi się strasznie dziecinne... Jak zwykle co najwyżej potrafię przysiąść się do chłopaków. #nobody_cares
Odpisz
12 listopada 2016, 23:08
Ciesz się, że w ogóle cię tolerują...
Odpisz
13 listopada 2016, 11:33
@TheTemplar: Introwersja. Witamy w klubie.
Odpisz
13 listopada 2016, 11:34
@kafelka_w_kuchni: To nie introwersja, a bycie otoczonym przez zjebów.
Odpisz
13 listopada 2016, 00:53
Tylko moi rodzice wymagają szczegółowego sprawozdania z każdej lekcji?
Odpisz
13 listopada 2016, 08:56
@Loriess: Tak
Odpisz
12 listopada 2016, 20:37
tru
Odpisz
13 listopada 2016, 00:00
@Grala111: jkąt analny
Odpisz
12 listopada 2016, 22:31
Część zajeżdża mi użalaniem się nad sobą.
Odpisz
12 listopada 2016, 20:11
5 z kartkówki z biologii, do której ni ch*ja się nie uczyłam XDD
Odpisz
12 listopada 2016, 21:24
Uroki czwartej klasy.
Odpisz
12 listopada 2016, 21:32
@CichociemnyJ: W czwartej klasie nie ma przyrody zamiast geografii, fizyki, chemii i biologii?
Odpisz
12 listopada 2016, 22:22
@CichociemnyJ: Jestem w pierwszej gimnazjum :|
Odpisz
8 listopada 2016, 12:00
ja odpowiadam ,,normalnie". jest ze mną coś nie tak?
Odpisz
12 listopada 2016, 20:21
@kasiakiku: Ja tez tak czasem odpowiadam, wiec albo z toba nic nie jest nie tak, albo z nami obiema jest cos nie tak XD
Odpisz
12 listopada 2016, 21:12
@Sugamon23: ja zawsze odpowiadam normalnie. a nie czasem.
Odpisz
12 listopada 2016, 21:32
@kasiakiku: też
Odpisz
12 listopada 2016, 21:53
@kasiakiku: Ja też! Jak powiem coś innego to jest cud
Odpisz
12 listopada 2016, 21:37
ja zawsze odpowiadam: DOBRZE.
Odpisz
7 listopada 2016, 16:09
Nie byłam w szkole. ._.
Odpisz
7 listopada 2016, 16:16
To gdzie ty się szlajasz?
Odpisz
7 listopada 2016, 16:18
Po książkę szlajam. Podczas ferii czytac mialam ale zjeb ala ja zapomnial kupic.
Odpisz
7 listopada 2016, 16:19
A co miałaś czytać?
Odpisz
7 listopada 2016, 16:27
Die Welle.
Odpisz
7 listopada 2016, 16:29
Wy tam w Niemczech to z dupy macie ferie jesienne... też tak chce.
Odpisz
7 listopada 2016, 16:31
@Metal_Head: Zapraszam. Strych jeszcze wolny.
Odpisz
7 listopada 2016, 16:37
Dziękuję *pakuje się do wyjścia*
Odpisz
7 listopada 2016, 18:51
A piwnica?
Odpisz
7 listopada 2016, 18:52
Jest zajęta.
Odpisz
7 listopada 2016, 18:53
A coś innego?
Odpisz
7 listopada 2016, 18:57
Nope.
Odpisz
7 listopada 2016, 19:00
A namiot?
Odpisz
7 listopada 2016, 19:03
Po ch*ja?
Odpisz
7 listopada 2016, 19:20
Idk ;-;
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 18:10
"normalnie" eks di di di di di di di
Odpisz
7 listopada 2016, 16:08
5 z testu z pszyrki :3
Odpisz
7 listopada 2016, 16:18
gratulacje
Odpisz
7 listopada 2016, 16:25
Aj Ty inteligencie :3
Odpisz
7 listopada 2016, 16:22
Ja zawsze mówię "OK" i nikt nie wierzy, że jest "OK"
Odpisz