Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PiesAndaluzyjski

21 czerwca 2023, 23:02

jeden kibel rozj...ny petardą, pozostałe zapchane papierem, podłoga wysmarowana gownem
fajnie

Avatar Filipsss

10 lipca 2017, 16:04

moja typowa odpowiedź: DOBRZE nie ważne jak naprawdę jest zawsze jest dobrze

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2016, 23:10

Moja typowa odpowiedź

Avatar marek20004

13 listopada 2016, 20:22

Normalnie.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 22:12

"Kolega jest chory". Mam tylko jedną koleżankę w nowej szkole i nie mam z kim gadać oprócz niej. Gdy jest chora - a jest ciągle chora - jestem sama. Najlepsze jest to, że nie problem w tym, że nie potrafię znaleźć koleżanki tylko po prostu wszystkie to idiotki. Wydają mi się strasznie dziecinne... Jak zwykle co najwyżej potrafię przysiąść się do chłopaków. #nobody_cares

Avatar TheTemplar

12 listopada 2016, 23:08

Ciesz się, że w ogóle cię tolerują...

Avatar kafelka_w_kuchni

13 listopada 2016, 11:33

@TheTemplar: Introwersja. Witamy w klubie.

Avatar TheTemplar

13 listopada 2016, 11:34

@kafelka_w_kuchni: To nie introwersja, a bycie otoczonym przez zjebów.

Avatar Loriess

13 listopada 2016, 00:53

Tylko moi rodzice wymagają szczegółowego sprawozdania z każdej lekcji?

Avatar W_D_Gaster

13 listopada 2016, 08:56

@Loriess: Tak

Avatar Grala111

12 listopada 2016, 20:37

tru

Avatar revan21

13 listopada 2016, 00:00

@Grala111: jkąt analny

Avatar NightFox

12 listopada 2016, 22:31

Część zajeżdża mi użalaniem się nad sobą.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 20:11

5 z kartkówki z biologii, do której ni ch*ja się nie uczyłam XDD

Avatar CichociemnyJ

12 listopada 2016, 21:24

Uroki czwartej klasy.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 21:32

@CichociemnyJ: W czwartej klasie nie ma przyrody zamiast geografii, fizyki, chemii i biologii?

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 22:22

@CichociemnyJ: Jestem w pierwszej gimnazjum :|

Avatar kasiakiku

8 listopada 2016, 12:00

ja odpowiadam ,,normalnie". jest ze mną coś nie tak?

Avatar Sugamon23

12 listopada 2016, 20:21

@kasiakiku: Ja tez tak czasem odpowiadam, wiec albo z toba nic nie jest nie tak, albo z nami obiema jest cos nie tak XD

Avatar kasiakiku

12 listopada 2016, 21:12

@Sugamon23: ja zawsze odpowiadam normalnie. a nie czasem.

Avatar xAzumiKx

12 listopada 2016, 21:32

@kasiakiku: też

Avatar Fina258

12 listopada 2016, 21:53

@kasiakiku: Ja też! Jak powiem coś innego to jest cud

Avatar TheMJawesome

12 listopada 2016, 21:37

ja zawsze odpowiadam: DOBRZE.

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 16:09

Nie byłam w szkole. ._.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 19:03

Po ch*ja?

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 19:20

Idk ;-;

Avatar Sebzer

Edytowano - 7 listopada 2016, 18:10

"normalnie" eks di di di di di di di

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 16:08

5 z testu z pszyrki :3

Avatar DAVJD

7 listopada 2016, 16:18

gratulacje

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 16:25

Aj Ty inteligencie :3

Avatar Airot

7 listopada 2016, 16:22

Ja zawsze mówię "OK" i nikt nie wierzy, że jest "OK"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Papierowa szkoła posting

Płać pan

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka