Pewnie przepraszam nie wystarczy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Robi wrażenie
Ładne rzeczy
Hobby dla faceta
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2016, 20:39
I każdy dostaje odznakę szeryfa
/s
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:36
@kamykPL: Te "odznaki" to gwiazdy, które żydzi musieli zakładać, aby w nazistowskich Niemczech można było ich rozpoznać.
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:38
To akurat wiem.
Odpisz
12 listopada 2016, 23:32
war never changes...
NO!
War, never been so much fun!
Odpisz
10 listopada 2016, 23:27
czemu te czaszki na rękach?
Odpisz
12 listopada 2016, 20:03
@revan21: .
Odpisz
12 listopada 2016, 20:25
@revan21: Żeby groźniej wyglądać
No i dlatego że są fajne
Odpisz
12 listopada 2016, 23:17
@revan21: Pewnie nawiązanie do totenkopf jednego z najokrutniejszych oddziałów nazistów jaki został utworzony. Specjaliści od zabijania.
Odpisz
12 listopada 2016, 23:21
@Mnich1: aha
Odpisz
12 listopada 2016, 21:30
Nie było takiej sytuacji. Wszyscy zostali odrazu złapani przez rosjan i albo zabici albo wysłani do gułagu.
Odpisz
13 listopada 2016, 01:11
@xAzumiKx: Pieprzysz głupoty. Naziści po usłyszeniu, że alianci bądź komuniści się do nich zbliżają, zabijali w pośpiechu wszystkich i uciekali. Część z nich się ukrywała, uciekali do innych państw, a nawet popełniali samobójstwa ze strachu i zgryzoty. Dochodzenia w sprawie nazistów którzy przeżyli trwały jeszcze przez wiele lat.
Odpisz
13 listopada 2016, 12:11
@SaiDi: Tak wiem że uciekali ale ci co zostali nie mieli już kontaku z żydami bo rosja przyszła.
Odpisz
13 listopada 2016, 20:02
@SaiDi: Ze zgryzoty? wiesz ty w ogóle co to słowo oznacza?
Odpisz
14 listopada 2016, 00:22
@MistrzJedi: Owszem, wiem, oraz użyłem tego słowa w poprawnym znaczeniu.
Odpisz
19 listopada 2016, 13:45
@SaiDi: I na serio uważasz że ci psychole widzieli coś niemoralnego w swoim postępowaniu?
Odpisz
19 listopada 2016, 17:25
@MistrzJedi: Ty chyba nie wiesz kim byli naziści. Chodzi mi tutaj o całą tą popier***oną gromadkę, w której jednak pewną częścią byli zwykli ludzie, którym postawiony był warunek "Albo Oni, albo Wy" i musieli zabijać nawet jeśli nie chcieli. Po takich przeżyciach każdy ma zrytą banię. Podobnie jak Amerykańscy żołnierze którzy wracali z Wietnamu mieli przyzwyczajenia, bali się spać wszędzie indziej niż pod ziemią, np. w piwnicy, samowolnie trzymali nisko głowy i inne zachowania podchodzące pod schorzenia. Niemcy mieli odruchy agresji, zatracili swoją naturalną empatię i zostawał wrak człowieka.
Odpisz
20 listopada 2016, 16:32
@SaiDi: Ty tu piszesz o żołnierzach Wermahtu. Dla twojej informacji nie wszyscy byli nazistami. Czysto nazistowskie jednostki wojskowe to SS,
Odpisz
20 listopada 2016, 22:10
@MistrzJedi: Wehrmacht* był sercem nazistowskich Niemiec, miej na uwadze, iż nazizm to nie tylko wymysł jakiejś grupy ludzi, tylko ideologizm. Tym samym wszyscy powiązani z nazizmem, godzący się na ten system są nazistami (godzący, heh.).
Odpisz
25 listopada 2016, 22:17
@SaiDi: Czyli co szeregowy żołnierz zwerbowany w ramach poboru mający szczerze wyje**ne na politykę, walczący za swój kraj jest nazistą? Można by od razu uznać cale Niemcy za nazistów.
Odpisz
26 listopada 2016, 19:22
@MistrzJedi: Zaznaczyłem, że nie każdy się na to godził. Wielu było z przymusu wciąganych i zmuszanych do zabijania...
Odpisz
2 grudnia 2016, 18:18
@SaiDi: Przeczytaj swoje komentarze od początku i spójrz na koło jakie zatoczyłeś.
Odpisz
4 grudnia 2016, 20:32
@MistrzJedi: Radzę zrobić to samo, przemyśleć sens swoich wypowiedzi, i zakończyć tą dyskusję.
Odpisz
9 grudnia 2016, 18:27
@SaiDi: ogarnij się
Odpisz