Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie zadzieraj z bobrami
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 listopada 2016, 16:29
Rutinoscorbin jest przecież zakazany w 7 krajach!
Odpisz
12 listopada 2016, 12:00
@Jasnowidz: Rutinoscrobin*
Odpisz
12 listopada 2016, 12:04
Rutinoscorbin ** no chyba że odnosisz się do obrazka :v
Odpisz
12 listopada 2016, 12:05
Do obrazka v:
Odpisz
12 listopada 2016, 12:21
A ok :v
Odpisz
12 listopada 2016, 15:25
Rutinosk****syn!!!
Odpisz
12 listopada 2016, 15:29
Rutinokorwin v:
Odpisz
6 października 2018, 11:03
Rutinoku*win.
Odpisz
12 listopada 2016, 22:20
widzę tego typa i pierwsze o czym myślę: to ten co ma armaty przeciwlotnicze zamiast sutów! (btw nie ma to jak myśleć o sutach jakiegoś typa ;-; dodatkowo będąc facetem ;-; powinienem się leczyć?)
[___]
Odpisz
13 listopada 2016, 15:59
@Damian120899: tak
Odpisz
12 listopada 2016, 12:49
hmmm....więc mamy kolejny składnik bomby...
Odpisz
12 listopada 2016, 13:33
@Wladimir_Putin: Władziu, przestań...
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 14:39
@Wladimir_Putin: Można też tańszą podróbe Cerutin
Odpisz
12 listopada 2016, 15:06
czego mam nie robić ?
Odpisz
12 listopada 2016, 15:13
@Wladimir_Putin: No tej bomby chyba ale jak na Trampka to ok ale nie za mocną bo do was doleci
Odpisz
12 listopada 2016, 15:15
@Krystiankr1: ok zrobię tak że stanie na Polsce :-)
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 16:40
@Wladimir_Putin: Ale chyba zapomniałeś że Polskę a amerykę dzieli duuuży ocean i kilka krajów
a Rosję a amerykę kilkanaście kilometrów więc swoje państwo też zniszczysz więc SZACH MAT PUTIN
Odpisz
12 listopada 2016, 17:07
@Wladimir_Putin: Kiedy umrzesz?
Odpisz
12 listopada 2016, 17:08
A ile ma lat? A dobra nie mów i tak zginie za rok
Odpisz
12 listopada 2016, 17:48
@Krystiankr1: Spoko przed śmiercią wysadze świat :-) A urodziłem się w 1952 to sobie oblicz XD
Odpisz
12 listopada 2016, 19:39
@Wladimir_Putin: O boże staryśty a a to będzie atomówka czy jakaś inna rakieta
Odpisz
12 listopada 2016, 19:50
@Krystiankr1: rakiety z głowicami atomowymi
Odpisz
12 listopada 2016, 19:51
@Krystiankr1: heh nie wyglądam na tyle co ?
Odpisz
12 listopada 2016, 19:53
@Wladimir_Putin: Wyglądasz na 56 anie na +60 a atomowe to będzie nowy fallout i to przez putka łał
Odpisz
12 listopada 2016, 15:01
po kakałku jest lepsza faza
Odpisz
12 listopada 2016, 12:01
Widzę twarde dragi królują na ulicy
Odpisz
8 listopada 2016, 21:44
Pamięta ktoś Dddd?
Odpisz
8 listopada 2016, 18:58
zmutował....
Odpisz
8 listopada 2016, 16:32
S U T K I
Odpisz