Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jeszcze jak
Co za przypadek
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 listopada 2016, 07:18
Kim jesteśmy? Po co żyjemy? DOKĄD zmierzamy? Pierwsze pytanie, kiedy ja tak mówiłam?! xD Drugie, co się odjaniepawliło, że tam siedziałam?
Odpisz
16 listopada 2016, 19:55
Kideeeu ♡
Odpisz
16 listopada 2016, 17:48
Kim jesteśmy dokąd zmierzamy
~Eleven
Odpisz
10 listopada 2016, 22:29
podobno sensem życia, jest śmierć...ale tak tylko słyszałem
Odpisz
10 listopada 2016, 23:41
@benben7: Udowodniono, że każdy kto żył, umarł.
Odpisz
16 listopada 2016, 15:39
@Davido: Nie prawda. Znam wielu ludzi, którzy żyli (np. wczoraj), a nie umarli (jeszcze).
Odpisz
16 listopada 2016, 14:01
Wiecie, dlaczego szop pracz? Bo po filozofii nie mógł znaleźć pracy gdzie indziej niż w pralni! :V
Odpisz
16 listopada 2016, 14:57
@Kejdzej:
Odpisz
16 listopada 2016, 14:54
Tak
Odpisz
11 listopada 2016, 13:35
Co to za próba wybicia się udając Kideua ? Tylko on ma uprawnienia do wstawiania obrazków z szopami
Odpisz
11 listopada 2016, 10:11
i ta muzyka z na wspólnej
Odpisz
10 listopada 2016, 22:15
Filoszop
Odpisz
10 listopada 2016, 20:40
Sensem życia chłopaka jest zar*chać. Sensem życia dziewczyny jest używanie magicznej mocy o nazwie "fiend-zone".
Odpisz
10 listopada 2016, 20:41
Nie, to tak nie działa.
Odpisz
10 listopada 2016, 20:43
Już większy sens ma twierdzenie, że sensem życia jest prokreacja.
Odpisz
10 listopada 2016, 20:50
Tak szczerze, to moim zdaniem każdy ma inny sens życia. Kto wie, może moim sensem życia jest napisanie komentarza o sensie życia.
Odpisz
10 listopada 2016, 21:01
Sensem życia jest wygranie ligi 1 w Fifie. \_________/
Odpisz
10 listopada 2016, 21:49
ja chcę dożyć wieku 70 lat i zobaczyć jakie zostaną mi wspomnienia, co będę miał w głowie i czy nadal będę pie**olnięty
Odpisz
10 listopada 2016, 21:51
@daglasio: Jak tam twoja tulpa? #NawiązanieDoStaregoObrazka
Odpisz
10 listopada 2016, 21:55
Oluju, ktoś pamięta? Ma się bardzo dobrze i trochę zmądrzała. :)
Odpisz
10 listopada 2016, 21:58
@daglasio: Pozdrów ją ode mnie.
Odpisz
10 listopada 2016, 22:00
ok :)
Odpisz
16 listopada 2016, 14:16
Nie wiem, jak z takim ryjem to zrobiłam, ale używałam magii friendzone.
Odpisz
16 listopada 2016, 14:16
@Yuko_Panda: Więc jestem "spełniona".
Odpisz
16 listopada 2016, 14:52
@daglasio: Dopóki będziesz mieć tulpe raczej cały czas będziesz uważany za pie**olniętego.
Odpisz
16 listopada 2016, 16:04
Bezsensem jest samo wydawanie co roku 250 zł na to samo z nieco lepszą grafiką
Odpisz
16 listopada 2016, 16:44
@Szymon123PL: tyle to jestem pewny :v
Odpisz
16 listopada 2016, 16:58
Sensem życia jest znalezienie dobrej drużyny w LoL'u
Odpisz
16 listopada 2016, 17:25
@WiktorT1: Raczej nie.
Odpisz
10 listopada 2016, 21:34
Głosy w mojej głowie mówiły "Pizza"...
Odpisz
10 listopada 2016, 20:46
Kideu filozof...
Odpisz
10 listopada 2016, 21:00
@Kylo_Ren_: zilofof
Odpisz
10 listopada 2016, 20:49
ekchem...
Odpisz
10 listopada 2016, 20:40
Jak pierdzielnie w niego samochód nie będzie się już tym przejmował.
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 20:39
Nie zadawaj tyle pytań Kideu bo i tak wszyscy umrzemy
Odpisz