Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rafik005

19 października 2017, 19:19

ta seria komiksów powinna umrzeć

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2017, 20:55

o kej.

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2016, 19:59

O
N
I
E

Avatar VladimirPootis

16 listopada 2016, 18:43

*Trump approves*

Avatar
RhobarIII

16 listopada 2016, 17:33

o nie

zaa czekaj

o tak

Avatar RpLay

16 listopada 2016, 16:46

Mam już dość memów o wyborach

Avatar Henzej

Edytowano - 11 listopada 2016, 15:11

Czyli gdybyś chciał żeby wygrał Trump to wygrała by Clinton?

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2016, 16:15

@Henzej: No dokładnie :3

Avatar Sir_Snoge

16 listopada 2016, 15:43

@Henzej: Czyli jednak trochę lewaków powinno być. Ale tylko tych, którzy robią obrazki, wtedy ich zdanie się liczy dla losu.

Avatar JaNuSZeq

16 listopada 2016, 15:20

Ja tam bym głosował na Trumpa.

Avatar FanNinjaKiwi222

16 listopada 2016, 15:18

dudeł master race.

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 16 listopada 2016, 14:46

No chyba se ku*wa jaja robicie.

Avatar Pierwsi

16 listopada 2016, 15:12

@Slenderowiec2012: Przyznaję, podje**ne! Zapomniałam dać credisty dla autora, ale tak, to ten pan.

Avatar ImPeRaToR_DuDa

16 listopada 2016, 14:31

#TEAM_DUDA

Avatar Windows_10

12 listopada 2016, 11:18

Tez bym wolała żeby Clinton wygrała

Avatar Kejdzej

Edytowano - 16 listopada 2016, 14:03

@Windows_10: Widzę, prawdziwa fanka serii "Fallout". Tak bardzo, że byś chciała prawdziwą wojnę nuklearną (bo do tego by w końcu doszło, jakby wygrała Clinton. Ta nieobliczalna wariatka chciałaby wprowadzić demokrację na całym świecie, a wiadomo, jak się kończy wprowadzanie demokracji przez USA)

Avatar DominekGo

16 listopada 2016, 14:10

@Kejdzej: Jak dla mnie to b8

Avatar Windows_10

16 listopada 2016, 15:50

@Kejdzej: a jakie trampek ma doswiadczenie w polityce?

Avatar Kejdzej

16 listopada 2016, 16:00

@Windows_10: Jest miliarderem, więc zna się na pieniądzach, będzie dobrze zarządzał gospodarką. A brak doświadczenia politycznego to zaleta, przynajmniej będzie uczciwy

Avatar Windows_10

16 listopada 2016, 16:15

@Kejdzej: cos ci ku*wa nie wierze

Avatar AresXX22

17 listopada 2016, 15:25

@Windows_10: Drogie dziecko, w dupie byłeś, gówno widziałeś

Avatar Crobat

11 listopada 2016, 17:13

o tak

Avatar MartellusV14

11 listopada 2016, 16:03

o tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Młodzi gniewni

Równi i równiejsi

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka