Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar agaciaf

14 listopada 2016, 15:15

Kochałam ten serial...KOCHAŁAM

Avatar Dzielnia

23 czerwca 2018, 22:31

@agaciaf: ja też

Avatar Rafik005

14 lipca 2017, 11:55

w ogóle czemu Trampek jest pomarańczowy czasem? xD

Avatar RobsonPlay

14 listopada 2016, 14:55

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2016, 16:46

@RobsonPlay: Jak ci się udaje dodawać tylko jeden obrazek w komentarzu przez cały czas?

Avatar RobsonPlay

14 listopada 2016, 20:00

Trump wszystko potrafi

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 17:33

@RobsonPlay: W nagrodę za prawidłową odpowiedź dostajesz Shrelevena

Avatar MrMarcin12

14 listopada 2016, 21:51

Avatar Naruumi

14 listopada 2016, 16:39

Czy auto ma na celu dać podprogowy przekaz, że Barack Obama ma władzę nad Trumpem, i to on wszystko zaplanował?

Avatar
Deszcz

11 listopada 2016, 11:00

A nie tak? :>

Avatar Ferikusu

11 listopada 2016, 10:58

Ten serial miał jedną z najpiękniejszych aktorek jakie znam <3

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 listopada 2016, 11:01

@Ferikusu: Co.

Avatar Ferikusu

Edytowano - 11 listopada 2016, 11:02

Chodzi mi o tytuł - Orange is new black.W oryginale jedną z głównych bohaterek była grana przez tą dziewczynę

Avatar Kejdzej

11 listopada 2016, 11:02

@Ferikusu: Jak to jest mieć spaczony gust?

Avatar Ferikusu

11 listopada 2016, 11:03

@Kejdzej: Niefajnie

Avatar lorax12

11 listopada 2016, 11:03

@Ferikusu: Przeprosze Cię ale mamy chyba odmienne definicje piękna

Avatar wojtekrozrabiaka

11 listopada 2016, 11:19

@lorax12: Ale ona jest ładna.

Avatar kicius23

11 listopada 2016, 11:52

@Ferikusu: Ja lubię ten serial tylko za Uzo Adubę.

Avatar lorax12

11 listopada 2016, 19:49

@wojtekrozrabiaka: Nie dla mnie
Po prostu jest
Bo ja wiem
Jak na nią patrzę to wzbudza we mnie niepokój

Avatar wojtekrozrabiaka

11 listopada 2016, 20:07

@lorax12: O to właśnie chodzi, że wygląda, jakby miała komuś wpie**olić. Podobno niektórym się to podoba.

Avatar lorax12

11 listopada 2016, 20:12

@wojtekrozrabiaka: Mi nie
Nie przepadam za agresywnością

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kejdzej
Dodane przez: Kejdzej

Można, tylko trzeba wstawać rano

Lekko nie będzie

Dobrze czasem się oderwać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka