Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 listopada 2016, 17:35
TYLKO HOMM3! PS. Jakie było wasze ulubione miasto? Moje to chyba Inferno (ukryte w plikach gry, oficjalnie niewykorzystane, można je zwołać na dodatku Ostrze Armageddonu na mapach kampanii tylko pobocznej) albo Sci-Fi ( z dodatku Przebudzenie Bogów)
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 17:39
@jaccku321: Necropolia. Ja kocham wielkie ale papierowe armie i czar fali śmierci.
Odpisz
11 listopada 2016, 17:46
@jaccku321: Ups sorry Wake of The Gods to był mod dodający nowe kampanie, jednostki, możliwości, miasta, mapy. Ale zrealizowany tak zajebiście, że w sumie można nazwać to dodatkiem. Nieoficjalnym.
Odpisz
12 listopada 2016, 12:04
@sok930: tylko Kuźnia, Inferno i Sci-Fi!
Odpisz
12 listopada 2016, 12:43
@jaccku321: Inferno ukryte w plikach gry? *-*
Odpisz
12 listopada 2016, 12:50
@Hiopekwhatfu: Zobacz sobie pliki dodatku Ostrze Armageddonu. w teksturach znajdziesz niewykorzystane budynki odbiegające stylem od innych, w zasadach gameplayu miasto nazwane Inferno a obok niego hash [płotek, kratka] (oznaczenie niewykorzystanego elementu)
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2016, 17:49
@jaccku321: Najbardziej ubóstwiam Nekropolie, jednak lubię też Przystań (czy jakoś tak)(Miasto dostępne w modzie HOTa)
Odpisz
21 listopada 2016, 17:57
@jaccku321: Loch!
Odpisz
21 listopada 2016, 20:40
@jaccku321: Ojej, dopiero teraz zauważyłem. Nie chodziło mi o inferno... tylko o coś podobnego ale już zapomniałem co. Później podam jak mi się przypomni.
Odpisz
25 czerwca 2017, 04:43
@jaccku321: rok minął, i wciąż sobie nie przypomniał...
Odpisz
25 czerwca 2017, 12:26
@Polaczka: Niestety ale zapomnienie jest jedną z logicznych rzeczy.
Odpisz
25 czerwca 2017, 12:27
@sok930: Strzelam, że chodziło mu o lochy.
Odpisz
25 czerwca 2017, 20:07
Niegdy się nie dowiemy ale możliwe. Meduzy są super a patrzałki też w sumie ok.
Odpisz
28 czerwca 2017, 09:55
no nie wiem, ale coś co było w plikach i bodajże mod WotG go dodał.
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:28
@jaccku321: Bagienna Cytadela?
Twierdza Orków?
Wrota Żywiołów?
Zamek?
Odpisz
5 sierpnia 2021, 02:39
@jaccku321: forteca bo magia pierwsza klasa
Odpisz
11 listopada 2016, 16:47
#TeamWrotaŻywiołów
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:48
#MAGICZNATĘCZA
Odpisz
21 listopada 2016, 23:09
Jeb*ć Bastion
Odpisz
21 listopada 2016, 20:50
Moje ulubione to Loch
Odpisz
11 listopada 2016, 16:51
Czy ktoś tutaj grał w Heroes VII?
Odpisz
12 listopada 2016, 02:46
tylko bete, ale tak
Odpisz
21 listopada 2016, 18:03
@mjur3k: Opłaca się kupić?
Odpisz
21 listopada 2016, 20:26
nawet fajny, ale slyszlem ze są błędy(jak w tym komentarzu ), które denerwują ale raczej warto.
Odpisz
21 listopada 2016, 19:37
Nekropolie wole
Odpisz
21 listopada 2016, 18:26
#TylkoInferno
Odpisz
21 listopada 2016, 18:38
@gulasz88: tylko że inferno było w trójce najsłabszym zamkiem xD
Odpisz
21 listopada 2016, 18:44
@Hoggehr: Mi się jakoś udawało nim grać i wygrywać. Ale za to nigdy nie byłem w stanie ogarnąć lochu
Odpisz
21 listopada 2016, 18:45
@gulasz88: bo nie grałeś na ogarniętych :v
Odpisz
12 listopada 2016, 06:03
Nekropolia:
Je**ć, zrób 9999 ulepszonych szkieletów z czego jeden zadaje 2 obrażenia. Zmieniaj wszystko w szkielety i ulepszaj. Szkielety rządzą. Nie muszą jeść ani srać. Podbiją świat. To rasa wyższa.
Odpisz
21 listopada 2016, 17:46
Naturalnie wymagania jest jeszcze nekromacja, żeby wszystkie trupy w szkielety zmieniać.
Odpisz
21 listopada 2016, 18:02
WoG: Forteca:
Zrób 9999 gremlinołaji; wyexp ich do połowy doświadczenia; posiadaj około 80tys. jednestek strzelających w 7 oddziałach, które jeśli zginą to odrodzą się po bitwie (nie licząc środkowych)
Odpisz
21 listopada 2016, 18:32
Zwłaszcza pewien taki co miał imię na ,,S" hmmmmm
Odpisz
11 listopada 2016, 20:27
Behemoty strasznie wolno idą... osobiście preferuję jednostki strzelające w walce z Behemotami, ale gdy już podejdą, robi się źle.
Odpisz
12 listopada 2016, 02:45
@Krzyniu: Ile Ty w ogóle grałeś w herosy?
Odpisz
12 listopada 2016, 08:55
@mjur3k: Tak.
Odpisz
12 listopada 2016, 12:51
@Krzyniu: - ile grałeś?
- tak.
MISTRZ
Odpisz
12 listopada 2016, 14:48
@Krzyniu: Taki tytan dał by sobie z nimi radę , bo dobrze walczy też w ręcz
Odpisz
12 listopada 2016, 15:51
@Pafeu: To nie jest takie proste... choć ogólnie tytany są lepsze od behemotów.
Odpisz
21 listopada 2016, 14:43
@Krzyniu: mur 50 metrów w górę rozwalili.
Odpisz
21 listopada 2016, 15:05
@Krzyniu: Mi się raczej zdaje, że to cyklopy są tymi opekami w twierdzy :V a tak w ogóle to Je**ć Bastion
Odpisz
21 listopada 2016, 18:23
@Krzyniu: Tytanów nie zbudujesz w pierwszym tygodniu.
Odpisz
11 listopada 2016, 18:24
#TeamSandro
Odpisz
21 listopada 2016, 15:40
@DanateDMC: Sandro do boju!
Odpisz
21 listopada 2016, 15:30
#TeamZamek
Odpisz
11 listopada 2016, 16:43
#TeamHeroesV
Odpisz
11 listopada 2016, 16:59
@Pandzianikki: #OnlyTrójka
Odpisz
11 listopada 2016, 17:16
@Pandzianikki: Przyłączam się!
Odpisz
11 listopada 2016, 18:16
@Pandzianikki: #całaseriaopróczIV
Odpisz
21 listopada 2016, 14:56
Heh, nawet mam gdzieś płytkę z trójką. Aż się łezka w oku zakręciła.
Odpisz
21 listopada 2016, 15:01
@HeinzDundersztyc: IV jako oddzielna gra była świetna, ale niestety nie trzymała poziomu sagi. Ja jednak miałam z nią sporo zabawy (była to też pierwsza część, w której zaczęłam przechodzić kampanię).
Odpisz
21 listopada 2016, 17:45
@Pandzianikki: Całym serduszkiem jestem z Tobą, jednak III też jest super.
Odpisz
21 listopada 2016, 17:46
@PaulinkaPaulincia:
Odpisz
7 sierpnia 2017, 01:24
@Pandzianikki: Tak
Odpisz
7 sierpnia 2017, 02:06
@CichociemnyJ: to dobrze
Odpisz
21 listopada 2016, 14:59
#je**ćbastion
Odpisz
21 listopada 2016, 14:31
Najlepsze jest to, że mimo braku magii dobrze poprowadzona twierdza je*ie wszystko
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 16:37
#TeamCytadela
Odpisz
12 listopada 2016, 00:08
@Raczysko: Jakiego bohatera zawsze brałeś ?
Odpisz
12 listopada 2016, 00:16
@Pafeu: taki co fajnie wygląda. w dupie mam skile
Odpisz