Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jaccku321

Edytowano - 11 listopada 2016, 17:35

TYLKO HOMM3! PS. Jakie było wasze ulubione miasto? Moje to chyba Inferno (ukryte w plikach gry, oficjalnie niewykorzystane, można je zwołać na dodatku Ostrze Armageddonu na mapach kampanii tylko pobocznej) albo Sci-Fi ( z dodatku Przebudzenie Bogów)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2017, 10:28

@jaccku321: Bagienna Cytadela?
Twierdza Orków?
Wrota Żywiołów?
Zamek?

Avatar Jadeja

5 sierpnia 2021, 02:39

@jaccku321: forteca bo magia pierwsza klasa

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2016, 16:47

#TeamWrotaŻywiołów

Avatar FlorencjaBall

13 grudnia 2016, 15:48

#MAGICZNATĘCZA

Avatar Sycho

21 listopada 2016, 23:09

Jeb*ć Bastion

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2016, 20:50

Moje ulubione to Loch

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2016, 16:51

Czy ktoś tutaj grał w Heroes VII?

Avatar mjur3k

12 listopada 2016, 02:46

tylko bete, ale tak

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2016, 18:03

@mjur3k: Opłaca się kupić?

Avatar mjur3k

21 listopada 2016, 20:26

nawet fajny, ale slyszlem ze są błędy(jak w tym komentarzu ), które denerwują ale raczej warto.

Avatar Mangle_the_FOX

21 listopada 2016, 19:37

Nekropolie wole

Avatar gulasz88

21 listopada 2016, 18:26

#TylkoInferno

Avatar Hoggehr

21 listopada 2016, 18:38

@gulasz88: tylko że inferno było w trójce najsłabszym zamkiem xD

Avatar gulasz88

21 listopada 2016, 18:44

@Hoggehr: Mi się jakoś udawało nim grać i wygrywać. Ale za to nigdy nie byłem w stanie ogarnąć lochu

Avatar Hoggehr

21 listopada 2016, 18:45

@gulasz88: bo nie grałeś na ogarniętych :v

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 06:03

Nekropolia:
Je**ć, zrób 9999 ulepszonych szkieletów z czego jeden zadaje 2 obrażenia. Zmieniaj wszystko w szkielety i ulepszaj. Szkielety rządzą. Nie muszą jeść ani srać. Podbiją świat. To rasa wyższa.

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2016, 17:46

Naturalnie wymagania jest jeszcze nekromacja, żeby wszystkie trupy w szkielety zmieniać.

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2016, 18:02

WoG: Forteca:
Zrób 9999 gremlinołaji; wyexp ich do połowy doświadczenia; posiadaj około 80tys. jednestek strzelających w 7 oddziałach, które jeśli zginą to odrodzą się po bitwie (nie licząc środkowych)

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2016, 18:32

Zwłaszcza pewien taki co miał imię na ,,S" hmmmmm

Avatar Krzyniu

11 listopada 2016, 20:27

Behemoty strasznie wolno idą... osobiście preferuję jednostki strzelające w walce z Behemotami, ale gdy już podejdą, robi się źle.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar zurek1

21 listopada 2016, 15:05

@Krzyniu: Mi się raczej zdaje, że to cyklopy są tymi opekami w twierdzy :V a tak w ogóle to Je**ć Bastion

Avatar FD_God

21 listopada 2016, 18:23

@Krzyniu: Tytanów nie zbudujesz w pierwszym tygodniu.

Avatar DanateDMC

11 listopada 2016, 18:24

#TeamSandro

Avatar Dymiitr

21 listopada 2016, 15:40

@DanateDMC: Sandro do boju!

Avatar JestemSzajbusZbfxD

21 listopada 2016, 15:30

#TeamZamek

Avatar Pandzianikki

11 listopada 2016, 16:43

#TeamHeroesV

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar CichociemnyJ

7 sierpnia 2017, 01:24

Avatar Pandzianikki

7 sierpnia 2017, 02:06

@CichociemnyJ: to dobrze

Avatar Wolfmer

21 listopada 2016, 14:59

#je**ćbastion

Avatar SetAbominae

21 listopada 2016, 14:31

Najlepsze jest to, że mimo braku magii dobrze poprowadzona twierdza je*ie wszystko

Avatar Raczysko

Edytowano - 11 listopada 2016, 16:37

#TeamCytadela

Avatar Pafeu

12 listopada 2016, 00:08

@Raczysko: Jakiego bohatera zawsze brałeś ?

Avatar Raczysko

12 listopada 2016, 00:16

@Pafeu: taki co fajnie wygląda. w dupie mam skile

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sombra
Dodane przez: Sombra

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pilne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka