Pamięć, jakie Ty masz wymagania?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jakby trochę nie fair
Należy się za piękne oczy
Angielskie śmieszki
Drewniany kominek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2016, 17:08
A jakby tak zrobić multiplayerową strzelankę ze stylem graficznym takim jak w starym Doomie czy Wolfensteinie?
Odpisz
23 listopada 2016, 16:40
te...genialne....
Odpisz
26 listopada 2016, 00:10
Tylko że na nowym silniku i z bardziej dopracowaną grafiką (styl taki sam ale takie wypukłości i te sprawy) zagrał bym
Odpisz
26 listopada 2016, 08:42
@namtab_batman: no fakt....kto jest za ręka do góry *podnosi rękę*
Odpisz
26 listopada 2016, 10:21
@namtab_batman: No silnik nowy by się przydał, ale taką grafiką jak w Wolfenstein3D bym nie pogardził.
Odpisz
26 listopada 2016, 10:35
Chodzi i wyższej jakości textury i modele
Odpisz
26 listopada 2016, 10:36
@namtab_batman: No ja właśnie mówię że takie stare by miały ten klimat
Odpisz
26 listopada 2016, 11:02
To było by do ustawienia w opcjach grafiki
Odpisz
26 listopada 2016, 11:26
@namtab_batman: O, git by było
Odpisz
26 listopada 2016, 13:18
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 grudnia 2016, 11:54
@namtab_batman: czy wy w ogóle słyszeliście o grze DUSK?
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2016, 13:14
@triad23: *wpisuje w google* hmmm... wygląda nieźle, zrobiona przez polaka (mogę to wnioskować po nazwisku szymański) jeszcze wydana zostanie w 2017 roku, no, widać że coś dla mnie fana starych fps'ów
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:25
@namtab_batman: no to faceta trza przebić...robimy giere!
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:15
@triad23: Potrzebujemy silnika, wiedzy o języku programowania, program do modelowania, textu.... a w sumie je**ć! Zrobimy w paincie!
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:21
@namtab_batman: Ch** ku*wa Pint i Gimp!
Odpisz
11 grudnia 2016, 16:20
@triad23: Jak na razie mam gotowe menu
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:33
@namtab_batman: Piękne
Odpisz
15 grudnia 2016, 15:30
@BoomBoom: Paint is love, paint is life
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:35
@namtab_batman: Dokładnie.
Odpisz
29 października 2017, 23:47
@namtab_batman: tak tylko
przypominam ci o tej grze
Odpisz
13 listopada 2017, 12:35
No właśnie! Co z tą grą?
Odpisz
14 listopada 2017, 13:41
@BoomBoom: Kontynuujemy?
Odpisz
14 listopada 2017, 18:27
@triad23: moge być testerem
:)
Odpisz
15 listopada 2017, 17:33
Ale koleś, ja kompletnie nie wiem jak programować!
Odpisz
15 listopada 2017, 21:33
@triad23: znajdźmy jakiegoś gałgana pisząc o tym projekcje pod nowymi obrazkami
Odpisz
15 listopada 2017, 21:49
Genialne
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:26
@triad23: To może ktoś z nas nauczy się programować i odwali całą robotę a reszta będzie obserwować wyniki?
Odpisz
9 grudnia 2017, 19:13
@BoomBoom: Ok....brzmi jak typowa polska robota.....wchodzę w to
Odpisz
14 grudnia 2017, 10:18
@triad23: Ja też.
Odpisz
1 listopada 2018, 20:36
@BoomBoom: I jak efekty?
Odpisz
4 listopada 2021, 11:36
@BoomBoom: chyba się nie udało
Odpisz
6 listopada 2021, 19:26
@TellingKolega: Cóż, trzeba cierpliwie oczekiwać na trzeciego który być może odwalił całą robotę
Odpisz
1 grudnia 2019, 20:31
Baron piekieł teraz to najbardziej morderca rzecz w doomie jaka może być
Odpisz
22 listopada 2016, 16:56
Dokładnie. Gdy wspominałem sobie gry z dzieciństwa, pamiętałem, że miały zajebistą grafikę, a gdy do nich po latach wróciłem, to można się było zdziwić.
Odpisz
21 listopada 2016, 20:23
HDoom lepszy ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
21 listopada 2016, 14:49
We wspomnieniach załatwiłeś go bez pancerza, jednym pociskiem.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2016, 11:10
200% ? Wgl to tak trudno przetłumaczyć?
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2016, 12:18
@lulul: Jak to wyglądało. Jak to zapamiętałem. Wyobraźnia ma najlepszą grafikę. (Teraz ci lepiej)
Odpisz
13 listopada 2016, 12:29
@xAzumiKx: ... Gdzie napisałem że nie rozumiem?
Odpisz
13 listopada 2016, 13:00
@lulul: Czepiasz się że nie ma tłumaczenia.
Odpisz
13 listopada 2016, 10:10
God moda tam widzę włączonego.
Odpisz