Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar smoczka

21 listopada 2009, 11:53

no,nareszcie ostatni...już myślałam że się przez tą górę śmiecia nie przekopię.

Avatar Frutti56

29 lipca 2019, 20:36

@smoczka: hm?

Avatar Kaladin

20 marca 2018, 23:18

Wiem że to badziewne coś z 2013, ale nie mogę się powstrzymać. Mamy wybrać wyścigowego KONIA który zwycięży. B to osioł nie koń

Avatar ewelkapl

24 grudnia 2018, 14:09

@Kaladin: to z 2009

Avatar JaNuSZeq

3 grudnia 2015, 17:39

B, bo ten koń A, coś brał spójrzcie na jego OCZY... ;-;

Avatar KotPrezesa112

29 czerwca 2015, 11:56

odpowiedź C

Avatar nasri999

13 lipca 2014, 12:28

A no bo ten B nie ma nawet tego no wiecie o ... dżokeja

Avatar
Konto usunięte

25 września 2013, 16:30

Myślę , że B

Avatar doris55

28 marca 2013, 14:35

a

Avatar Papaja

19 lutego 2013, 16:23

B, bo on tylko odpoczywa, a jak się podniesie... to tak będzie zasuwać, że wyprzedzi go w 2 sekundy.

Avatar Darcuss007

23 lipca 2012, 08:09

B bo można zobaczyć że a ma maskę

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2012, 18:09

Wygrał B bo już podjechał do mety przed A ale był zmęczony i prawie zdechł z wykończenia. A podjechał później, ale pewnie zaraz też by się położył.

Avatar stas123

19 marca 2012, 17:29

b wygrał B

Avatar kokomando

31 grudnia 2010, 15:29

@Yuuki: Żal mi cię Odpowiedź A

Avatar DeaDe

3 czerwca 2011, 15:01

@kokomando: właśnie ona sobie żartuje , a ty kur kto , by tego nie wiedział

Avatar tomek1910

24 czerwca 2011, 09:26

@kokomando: Mi żal ciebie. Nie masz poczucia humoru.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2011, 22:16

@kokomando: TO JEST WIADOME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar sportowiec21

12 stycznia 2011, 08:06

Zwróćcie uwagę na to, że A to samica, a B to samiec (spójrzcie na co ten samiec teraz patrzy. ;) Wg. mnie wygrał B ;D

Avatar Yuuki

29 grudnia 2010, 16:31

nie wiem. to jest za trudne O_o

obrazek słaby no dam -3/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pilne

To musiało być męczące

Z klasą się trzeba urodzić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka