Wszystko jest od komputera
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2016, 10:30
Jak się komputer kopie to już tak jest =P
Odpisz
22 listopada 2016, 19:05
A jak mnie potrąciło auto i mnie boli to też od komputera ;-;?
Odpisz
22 listopada 2016, 19:07
@Lacoste: tak
Odpisz
22 listopada 2016, 19:08
@Wladimir_Putin: Onie, najgorsze jest to że nie żartuje.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:10
@Lacoste: przykro mi...życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Odpisz
22 listopada 2016, 19:13
@Lacoste: I nie siedź tyle przed tym komputerem.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:24
@Wladimir_Putin: Jak sam imperator Vladimir życzy mi czegoś takiego to stawiam że jutro już będę tańczył "Kozaka" w rytm hard bass adidas
Odpisz
22 listopada 2016, 19:25
@Ravix: Ravix z Czteroroga? Co ty tu robisz
Odpisz
22 listopada 2016, 19:28
@Lacoste: Gerald? tutaj ?!
Odpisz
22 listopada 2016, 19:29
@Lacoste: oczywiście że będziesz tańczyć ! razem ze mną ! chociaż nie....ja aktualnie mam złamane żebro i wybity bark.....A tam ! zatancze sobie !
Odpisz
22 listopada 2016, 19:34
@Wladimir_Putin: Wracaj do zdrowia towarzyszu
Odpisz
22 listopada 2016, 19:34
@Lacoste: dziękuję i nawzajem!
Odpisz
22 listopada 2016, 19:35
@Lacoste: Zostałem rozpoznany? O nie! :o
Odpisz
22 listopada 2016, 19:35
@Ravix: O tak !
Odpisz
22 listopada 2016, 19:40
@Ravix: Biały wilku
Odpisz
22 listopada 2016, 19:40
@Lacoste: A ja mam złamanie i nikt się nie przejmuje tym ;(
Odpisz
22 listopada 2016, 19:41
@Jakudizz: Wracaj do zdrowia
Odpisz
22 listopada 2016, 19:42
@Jakudizz: O nie! zdrowiej szybko :-)
Odpisz
22 listopada 2016, 19:42
@Lacoste: a jak mnie żule pobiły (połamali mnie jak patyk) i okradły to też k***a od kompa?
Odpisz
22 listopada 2016, 19:43
@roxy697: TAK
Odpisz
22 listopada 2016, 19:45
@Wladimir_Putin: ja też nie żartuję
Odpisz
22 listopada 2016, 19:49
@Wladimir_Putin: Dzięki waszym życzenią moje serce już nie jest złamane 😁
Odpisz
22 listopada 2016, 19:50
@roxy697: więc tobie też życzę powrotu do zdrowia :-) A jak ja się wyje**lem na rolkach i złamalem sobie żebro i wybilem bark to też od kompa ? XD
Odpisz
22 listopada 2016, 19:55
@Wladimir_Putin: Pewnie tak.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:00
@Ravix: CZEMU w ogóle próbowałem jeździć na rolkach XD
Odpisz
22 listopada 2016, 20:00
@Wladimir_Putin: pewnie tak, ale i tak współczuję, bo ja na rolkach nogę złamałam
Odpisz
22 listopada 2016, 20:26
@Wladimir_Putin: Ja nigdy nie potrafiłem na nich jeździć. Jakiś czas siostra kupiła sobie parę i postanowiłem przymierzyć - nie dość że pasowały to jeszcze potrafiłem się przemieszczać z tym na nogach :v
Odpisz
22 listopada 2016, 20:47
@Ravix: ja miałem podobnie...
Odpisz
22 listopada 2016, 20:50
@Ravix: ale to było raczej ,, ja nie zjade z tej góry ?! potrzymaj wódkę''
Odpisz
22 listopada 2016, 21:06
@Wladimir_Putin: Kurde, powiadomienia mnie napastują ;-;
Odpisz
22 listopada 2016, 21:07
@Jakudizz: złe powiadomienia!
Odpisz
22 listopada 2016, 21:18
@Wladimir_Putin: no ;(
Odpisz
22 listopada 2016, 19:34
Mnie boli od skurczu na basenia..
#nobodycares
Odpisz
16 listopada 2016, 15:03
Może mu monitor upadł na nogę.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:00
Pewnie wku*wił się, bo gra mu nie wczytuje, i kopnął w komputer.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:02
#takbyło
Odpisz
22 listopada 2016, 19:07
#NoWiadomo.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:00
było
Odpisz