Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2016, 21:18
,,Mój tata po wywiadówce"
Odpisz
24 listopada 2016, 19:49
@alicjaaf: Hahs
Odpisz
22 listopada 2016, 20:44
Nagle przypomniałem sobie tą opiekunkę z sierocinca w Fantastycznych Zwierzętach.
Odpisz
23 listopada 2016, 15:58
Ugh...
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2016, 23:01
dobry ojciec,synek nie będzie jakaś pipka
Odpisz
22 listopada 2016, 16:35
Odpisz
22 listopada 2016, 20:36
@Airot: Ale że co? Że illuminati?
Odpisz
22 listopada 2016, 22:37
@Mijak:
Odpisz
22 listopada 2016, 22:11
Bić jak zasłużył, sadysto...
Odpisz
22 listopada 2016, 16:19
co za zuo ;-;
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2016, 16:26
@benben7: Nie co za zło tylko
tak było
tylko teraz wychowanie bezstresowe
tu się rodzi problem bo "nowocześni" rodzice mylą bezstresowe wychowanie z pozwalaniem dziecku na wszystko
Odpisz
22 listopada 2016, 19:53
@mooped: No tylko czasami rodzice też za mocno pilnują swoje dzieci i na nic im nie pozwalają.
Ale mnie też wku*wiają te rozwydrzone bachory co się ,,bezstresowo,, wychowują mówię tu o takich małych bo sama też jestem w sumie dzieckeim hehs
Odpisz
22 listopada 2016, 22:08
@mooped: Fajnie że ignorancja nie opanowała wszystkich, super :D
Odpisz
22 listopada 2016, 19:37
Teraz samo bezstresowe wychowanie a w Ameryce chyba można bić dzieci ale nie jestem pewna co do tego.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:52
@MrsGinny: We Francji można bić dzieci po twarzy
Odpisz
22 listopada 2016, 20:02
@lorax12: Hmm...Prawdopodobnie.
Ja osobiście dziecka po twarzy bym nie uderzyła najwyżej jakby nic nie docierało do niego to bym mu klapsa dała czy coś.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:07
@MrsGinny: I tak być powinno
Odpisz
22 listopada 2016, 20:13
@lorax12: To straszne że dzieci potrafią teraz bić lub rodziców wyzywać.Ja mieszkałam w Anglii więc styczności z tym nie miałam ale raz dostałam po twarzy od sąsiadki.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:17
@MrsGinny: Ja od ojca
W sumie dość niedawno
Cóż był wtedy pijany...
Odpisz
22 listopada 2016, 20:26
@lorax12: Hmm...współczuję miałem sąsiada kiedyś i jak miałam dziewięć lat sprał mnie kijem (mąż sąsiadki) w sumie nie wiem za co ale to był taki typowy pijaczek.
Ja osobiście ojca nie miałam i się cieszę.
Matka mnie wychowała dobrze więc nie mam się do czego przyczepić.
Ale w poprzednim komentarzu źle napisałam bo dawno temu jak miałam z 'ojcem" wizytę to podbił mi oko ale że słaba nie byłam to mu oddałam.
To był jedyny raz kiedy uderzyłam kogoś.
Ku*wa ale się rozpisałam nie wiedziałam że tyle potrafię (mój polski jest nie do końca najlepszy więc piszę z autokorekty)
Odpisz
22 listopada 2016, 20:27
@MrsGinny: Póki żadna dorosła osoba nie zgłosi tego na policję bądź gdzieś dalej to w Polsce można xD
Odpisz
22 listopada 2016, 20:29
@maxiu1244: Racja racja kolego :p.
Ale uważam że dzieci muszą mieć respekt do rodzica.
Ja osobiście dzieci nie chcę ale może kiedyś.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:32
@MrsGinny: spoko jest dobrze :)
I ogólnie to dość przykre
Odpisz
22 listopada 2016, 20:33
@lorax12: Że nie chcę mieć dzieci?
Wybacz ale nie zrozumiałam ;)
Odpisz
22 listopada 2016, 20:35
@MrsGinny: nie
W sensie sprawa z ojcem
Odpisz
22 listopada 2016, 20:37
@lorax12: Ah...o to chodzi.
Nie żal mi go niech se innego bachora wychowuje.
Ale racja smutne ale nie narzekałam jak go nie było.
Ponoć to dziecko miało ostry wpierdziel od niego teraz z czego wiem ma dziesięć lat.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:39
@MrsGinny: :<
Jestem dość wrażliwy jeśli chodzi o znęcanie się... to po prostu... mnie smuci...
Odpisz
22 listopada 2016, 20:43
@lorax12: Też jestem wrażliwa a w szkole codziennie było poniżanie i bicie mnie.
Jeśli chodzi o znęcanie się to jest to straszne.
W szkołach nauczyciele powinni reagować a nie tak jak w moim przypadku przechodzić obojętnie.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:47
@MrsGinny: Byłem wiązany do krzesła i bity kablami od komputera
Więc wiesz
Byłem poniżany słownie tak bardzo, że nie posiadam już czegoś takiego jak godność i moja samoocena kuleje
Odpisz
22 listopada 2016, 20:51
@lorax12: Hmm...Wierzyc Ci?
No dobra zalozmy że trochę ci wierzę.
Jak oglądałam niebieską linię to nie takie rzeczy tam były.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:53
@lorax12: Ku*wa muszę się do matury uczyć (tak już teraz.)
Więc współczuję i życzę szczęścia.
Odpisz
22 listopada 2016, 20:53
@MrsGinny: Cóż
To było w piątej klasie podstawówki
Tak dokładnie od 3 do końca
Miałem wtedy jakieś... hm? 10 lat?
Byłem jeszcze szczylem
I cóż
To co tam się działo źle działało na mój młody umysł
Odpisz
22 listopada 2016, 20:55
@lorax12: Współczuję muszę się uczyć do matury próbnej:/
Odpisz
22 listopada 2016, 20:55
@MrsGinny: ok dzięki
Odpisz
22 listopada 2016, 20:56
@lorax12: :) nie ma za co ;)
Odpisz
22 listopada 2016, 20:57
@MrsGinny: i życzę szczęścia
Odpisz
22 listopada 2016, 21:46
@MrsGinny: brat mnie bije ma 4 lata ja mu oddam a rodzice " nie możesz go bić nie jesteś jego ojcem" a na tatę po imieniu mówi ja na moją mamę raz ale to raz w życiu powiedziałem matka
Odpisz
23 listopada 2016, 07:16
@marek20004: Ja rodzeństwa nie mam i się cieszę:)
Odpisz
22 listopada 2016, 20:03
Typowy dzień z mojego życia XD
Odpisz
22 listopada 2016, 19:53
Dzieciak: Help pls
Odpisz
22 listopada 2016, 19:31
to sie nazywa Polska
Odpisz
22 listopada 2016, 19:36
@charizard: Rosja
Odpisz
22 listopada 2016, 19:20
nie dziękuję o a ten z kolcami
Odpisz
22 listopada 2016, 17:27
mina dzieciaka: kill me plis...
Odpisz
22 listopada 2016, 17:08
ałć
Odpisz
22 listopada 2016, 16:23
0-0
Odpisz