Wspomnienia z wytrzałowego Sylwestra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jest taka skromna...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2020, 15:50
Ja po kebabie
Odpisz
12 listopada 2013, 16:57
Niezłe
Odpisz
20 stycznia 2013, 20:02
i dlatego nigdy nie powinno się zasypiac na imprezie
Odpisz
29 września 2013, 19:17
@Takita6: Zwłaszcza w sylwestra
Odpisz
24 stycznia 2013, 18:52
To się nazywa dupny sylwester ;)
Odpisz
20 stycznia 2013, 23:57
Te miny lekarzy, którzy go przyjmą... xD
Odpisz
20 stycznia 2013, 22:17
ale on sra XD
Odpisz
20 stycznia 2013, 19:11
ałłll
Odpisz
20 stycznia 2013, 16:39
Ameryka?
Odpisz
20 stycznia 2013, 11:18
kurde będzie cała brązowa jak wystrzeli
Odpisz
20 stycznia 2013, 08:27
Made in Russia.
Odpisz
20 stycznia 2013, 08:52
-.- Podobne rzeczy robią w Polsce...
Odpisz
20 stycznia 2013, 09:10
@tachu99: Obejrzyj jak ruscy na wysokości 400 m na rękach stają bez zabezpieczenia...
Odpisz
19 stycznia 2013, 19:35
palączy sie sziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :D
Odpisz
17 stycznia 2013, 18:24
i nagle BUM i wszędzie gówno
Odpisz
15 stycznia 2013, 23:13
Bum.
Odpisz
15 stycznia 2013, 21:55
o rzesz ty
Odpisz