Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2016, 20:15

Kiedy wliczając ciebie twój trener ma 4 rozku*wiające wszystko poki co przewyższają większość legend.

Ale on i tak woli jakaś je**na żółtą mysz co nie jest nawet w połowie tak silna, i nigdy nie bierze was do jednego teamu
(Tak Ash, o tobie mowa.)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2016, 21:55

@Broski: Akurat heracross wielokrotnie pokazał że do najlepszych dużo mu brakuje.
Do Snorlaxa też mu daleo.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2017, 17:42



czy tylko ja uważam że to anime jest chore?

Avatar Gacia19

17 listopada 2016, 17:38

Pokemon moich marzeń

Avatar arenak1111

20 listopada 2016, 20:15

@Gacia19: Greninja?

Avatar Gacia19

6 grudnia 2016, 17:01

@arenak1111: Tak. A co?

Avatar arenak1111

8 grudnia 2016, 17:16

@Gacia19: To przez ten język lenny

Avatar Gacia19

15 grudnia 2016, 20:33

Avatar hubikstkj

20 listopada 2016, 20:59

Wypchajcie się tym Pokemon Go. Za trzy dni premiera Pokemon Sun & Moon.

Avatar arenak1111

21 listopada 2016, 01:20

@hubikstkj: Kupuje Moon bo legenda na okładce wyglada lepiej niż ten lew, ten lew jest taki zwyczajny

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2016, 06:54

@hubikstkj: O ku*wa!

Avatar hubikstkj

21 listopada 2016, 14:13

@arenak1111: Js sobie zamówiłem Moon Deluxe.

Avatar arenak1111

22 listopada 2016, 17:34

@hubikstkj: Ja steelbook

Avatar Msloikturbo

21 listopada 2016, 08:07

Yay, mój pierwszy obrazek na głównej :3

Avatar ElektronicznyDebil

21 listopada 2016, 00:14

Haha obrazek górze... Tak pasuje xD

Avatar Klulik

20 listopada 2016, 20:24

Obrazek na górze.Przypadek?

Avatar KrewetkaModliszkowa

17 listopada 2016, 18:46

Kiedy muzyczka z Lavender Town zacznie działać.

Avatar erykhim44

Edytowano - 20 listopada 2016, 20:01

@KrewetkaModliszkowa: A czy remix w nocy od tyłu w "G major"?

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 16:52

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 16:55

Avatar PanSowa12

17 listopada 2016, 20:46

(mój O.C)

Avatar qaz123

17 listopada 2016, 16:47

5 bo greninja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Młodzi gniewni

Nieuczciwa ocena

Rel

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka