Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2016, 22:44
Łonczmy się wszystkie friendzony albo ludzie po zerwaniu na jeja :')
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 22:50
@Alsys: *łączy się*
Odpisz
20 listopada 2016, 23:04
@DAVJD: *łonczu łonczu *
Odpisz
21 listopada 2016, 02:05
@Alsys: *połączenie*
Odpisz
21 listopada 2016, 08:35
@Alsys: *łączy się*
Odpisz
21 listopada 2016, 19:40
@Alsys: **łączenie_tak_bardzo**
Odpisz
25 lipca 2017, 00:07
@Asasyn07: * śmieje się z przegrywów*
Odpisz
25 lipca 2017, 01:32
@Ilovefutbol: prosze nie smiac sie
Odpisz
6 stycznia 2020, 11:33
@Alsys: Za dużo o tym wiem naprawdę, zbyt dużo 😉🔫
Odpisz
21 listopada 2016, 21:24
Bo głupie dupy będą dawały dupy palantom
Odpisz
21 listopada 2016, 19:39
brzmi jak mądrości 12-latki z fb
Odpisz
21 listopada 2016, 08:27
Ja tak mam; (
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 23:45
a co jeśli czekam na lotnisku na statek kosmiczny ???
( w sensie nie określono tutaj jaki to statek oraz jakie lotnisko )
Odpisz
20 listopada 2016, 21:21
a chciałbym popłynąć rejsem statkiem, ile kosztuje taka wycieczka?
Odpisz
20 listopada 2016, 22:14
@ALKATRAZ: 7 szylingów
Odpisz
20 listopada 2016, 22:56
@jacek1s: ...i seks oralny.
Odpisz
20 listopada 2016, 23:00
@ALKATRAZ: I bułkę z pasztetem.
Odpisz
21 listopada 2016, 06:51
@TheTemplar: I przychodzi taki furry
Odpisz
20 listopada 2016, 22:23
je**c miłość
Odpisz
20 listopada 2016, 21:45
Mam wrażenie, że lepiej by brzmiało ,,Czekasz na samolot w porcie".
Odpisz
20 listopada 2016, 21:53
@Anielka999: bo brzmiało by lepiej
Odpisz
20 listopada 2016, 21:54
@Anielka999: *przylatuje samolot wodny*
Odpisz
18 listopada 2016, 16:17
Jeśli kochasz kogoś kto Ciebie nie kocha to go zabij i mniej na własność dopóki nie zgnije.
Odpisz
18 listopada 2016, 17:06
@jacek1s: *Podnieta poprawieniem Jacka* Powinno się pisać miej. Napisałeś mniej. Tak btw. gdzie Figaro? On to zawsze robił.
Odpisz
18 listopada 2016, 17:40
Nie ma go, uciekł do Australii.
Odpisz
20 listopada 2016, 21:11
@jacek1s: Się będziesz w Yandeere bawił? xd
Odpisz
20 listopada 2016, 21:12
@jacek1s: nekrofilia jest teraz trendy
Odpisz
20 listopada 2016, 21:12
@Lacoste: Nie, nie jestem chińską, małą dziewczynką ;v
Odpisz
20 listopada 2016, 21:14
@jacek1s: Jestem moim małym polskim Jacusiem ❤❤❤❤😉
Odpisz
20 listopada 2016, 21:15
@Lacoste: Yhy ;*
Odpisz
18 listopada 2016, 15:34
Całkiem niezłe.
Odpisz