Chyba każdy zna kogoś takiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Były nóżki, nie ma nóżek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Papierowa szkoła posting
Brawo za czujność!
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2016, 12:13
Nie ucząc się dostaję 5 i 4, a nieraz nawet szóstki... Napewno jestem człowiekiem?
Odpisz
20 listopada 2016, 12:14
@drollercastergirl: Tak mam z angielskim.
Odpisz
20 listopada 2016, 12:36
@Ashley12c: Ja też. ;-;
Odpisz
20 listopada 2016, 13:16
@Ashley12c: ;-; ja też
Odpisz
20 listopada 2016, 14:03
@Ashley12c: Ja też, większość rzeczy z angielskiego wiem już dawno przed lekcją :v
Odpisz
20 listopada 2016, 14:17
@drollercastergirl: mam tak z matma :P
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 14:37
@drollercastergirl: tak mam z 60% lekcji matematyki i prawie wszystkim
Odpisz
20 listopada 2016, 14:46
@drollercastergirl: Pewnie nie jesteś jeszcze w liceum...
Odpisz
23 kwietnia 2017, 02:02
@drollercastergirl: Wyczuwam szkołę podstawową.
Odpisz
23 lipca 2017, 20:16
@ja_i_moje_osobowosci: kim Ty ku*wa jesteś?!
Odpisz
1 czerwca 2018, 23:05
@drollercastergirl: Dziwię się, że tak wiele zdolnych ludzi mamy na tym jeja.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:03
Ja też rzy*gam krwią przed egzaminem.
Odpisz
20 listopada 2016, 13:30
ja robie na spokojnie wszystko :v
Odpisz
20 listopada 2016, 13:05
Tylko mnie strasznie nie podoba się ta kreska? (komiks śmieszny, ale kreska boli w oczy) |____|
Odpisz
20 listopada 2016, 12:26
Siedzę sobie przeglądając jeja.
*Przypominam sobie o tym, że na jutro mam do napisania kilkustronowe wypracowanie z chemii, biografie jakiegoś ogrodnika, cv, życiorys i ogłoszenie o pracę.*
Siedzę przeglądając jeja zestresowany.
Odpisz
17 listopada 2016, 18:27
#drugi
a potem same 3/4
Odpisz
17 listopada 2016, 19:20
@qaz123: #drugi
Odpisz
17 listopada 2016, 19:30
@Jasnowidz: Każdy ciągle mi mówi ,,Łukasz, jak ty to robisz że siedzisz ciągle przed kompem i nic sie nie uczysz a masz takie dobre oceny"
Odpisz
20 listopada 2016, 12:12
@qaz123: "Zdolna jesteś, ale leniwa" :v
Odpisz
20 listopada 2016, 12:18
@qaz123: # ci w #
Odpisz
20 listopada 2016, 12:20
#thesame
Odpisz
17 listopada 2016, 23:13
Ja mogę przejżeć podręcznik 10 minut przed testem i napisać na 6.
Odpisz
17 listopada 2016, 20:38
Od zawsze wiedziałem, że kryję w sobie dwie osbowości... To pewnie dlatego słyszę głosy w mojej głowie!
Odpisz
17 listopada 2016, 18:46
Nie
Odpisz