Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Płać pan
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2016, 21:31
Pierwsze skojarzenie:
Odpisz
28 listopada 2016, 17:28
W sumie... To też może przyprawić o zawał.
Odpisz
28 listopada 2016, 17:52
Moje też
Odpisz
18 stycznia 2017, 23:20
Odpisz
28 listopada 2016, 21:03
Muka!
Odpisz
28 listopada 2016, 20:21
Bóg nam grozi. apokalipsa nadchodzi
Odpisz
28 listopada 2016, 17:53
pepe?
Odpisz
28 listopada 2016, 17:34
Nie lepiej to wygląda gdy mój kolega pierdnie ;__; help me
Odpisz
28 listopada 2016, 17:32
Buzię widzę!
Odpisz
28 listopada 2016, 16:50
jeżykami?
Odpisz
18 listopada 2016, 20:06
"I wtedy Anioł Śmierci zstąpił na Ziemię, a otoczony był niby językami ognia i dymem"
Odpisz
18 listopada 2016, 20:11
@lorax12: Jesteśmy zgubieni
Odpisz
18 listopada 2016, 20:18
@creeper_girl: I to jak
Odpisz
18 listopada 2016, 21:07
@lorax12: o nie
Odpisz
18 listopada 2016, 22:06
@UkradliMiNick: O nie.
Odpisz
19 listopada 2016, 21:29
@Profesor_Ender: bootyful
Odpisz
19 listopada 2016, 21:30
@UkradliMiNick: jesteśmy zgubieni
Odpisz
18 listopada 2016, 22:17
logo final fantasy VII ?
Odpisz
18 listopada 2016, 21:28
myślałem że to papka z dynii
Odpisz
18 listopada 2016, 21:33
@tyrupl: nie
Odpisz
18 listopada 2016, 21:34
@legend77: nie
Odpisz
18 listopada 2016, 20:01
Ten uczuć kiedy musiałeś najpierw poprawiać a poprawioną wersję ci zdublowało...
Odpisz
18 listopada 2016, 20:03
Nie znam tego uczucia. Nie moge wstawiać obrazków.
Odpisz
18 listopada 2016, 20:07
Korzystam na telefonie z przeglądarki "dolphing" - jak zatnie to ci zdubluje miliard razy TT_TT
Odpisz
18 listopada 2016, 20:34
Polecam Operę.
Odpisz
18 listopada 2016, 20:36
Ja korzystam z tego.
Odpisz
18 listopada 2016, 20:40
Czy mogłbyś przenieść tę ikonkę tak, aby wyglądało jakby pies starał się ją złapać?
Odpisz
18 listopada 2016, 20:43
Odpisz
18 listopada 2016, 20:44
Dziękuję! ;3
Odpisz
18 listopada 2016, 20:46
Niema zaco. Każdy kto grał w Sister Location to mój ziomek/ziomka.
Odpisz
18 listopada 2016, 21:03
Dobra. Miałem wysłać na priv ale daje tutaj.
Odpisz