Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BombaJendrzej

14 sierpnia 2017, 18:21

Avatar Palauball

19 listopada 2016, 13:59

Współczuję ziomkowi. Ale Jejowicze! Nie martwcie się! Nas to nie spotka! Czemu? Ponieważ:
-Żaden Jejowicz nie ma dziewczyny
-Tylko jejowiczki to prawilne kobiety (które nadają się na dziewczynę)

Avatar Monnx

19 listopada 2016, 14:01

@Palauball: Co rozumiesz przez "prawilne kobiety"? Nie do końca rozumiem co masz na myśli.
I nie, nie wszystkie jejowiczki to materiały na dziewczyny...

Avatar
lolman533

19 listopada 2016, 14:04

@Palauball: Że ma nas motywować 11 latek? xD

Avatar Palauball

19 listopada 2016, 14:23

Przez takich jak Ty odechciewa mi się żyć. Są tacy co mogą mieć 20 lat i zachowywać się jak dziecko. I odwrotnie.

Avatar
lolman533

19 listopada 2016, 14:26

@Palauball: Skoro odechcewa ci się żyć to jest jakaś przeszkoda do... no wiesz. :^)

Avatar Monnx

Edytowano - 19 listopada 2016, 14:28

@Palauball: Służę pomocą
1. Kup sznur
2. Powieś się
Done

Avatar Palauball

19 listopada 2016, 14:30

Jakiż wyśmienity i uroczy żart, lolman się nim z nami podzielił.

A tak wg, na Jeja nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, więc przykro mi że dyskriminujesz kogoś z powodu wieku. To już twój problem. I Jeja nie służy do kłótni, tylko do rozrywki.

Avatar daglasio

19 listopada 2016, 14:40

@Palauball: nikt cie nie wygania. on tylko nie chce się ciebie słuchać

Avatar CukiereczeQ

19 listopada 2016, 14:58

@Palauball: Ja raczej na dziewczynę się nie nadaję. ._.

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2016, 16:14

@Palauball: Skoro przez takich jak On nie chce Ci się żyć... To się zabij?

Trudne?

Tak?

Poszukaj tutoriali na YT

Albo na Chomikuj

Ch** wie.

Avatar Palauball

19 listopada 2016, 16:22

Szukałem... Nawet podciąć się nie umiem

Avatar Jawer

19 listopada 2016, 19:24

@Palauball: przedawkój chlorofom
ewentualnie tlen

Avatar NieidealnieNiebanalna

20 listopada 2016, 10:18

@Palauball: Drogi kolego. Jejowiczki (tak to się odmienia?) są w większości dziewczynami raczej zamkniętymi w sobie (No cóż, jakby nie było przesiadują na stronie z obrazkami, zamiast wyjść ze znajomymi czy coś). Tak czy owak w większości to przynajmniej introwertyczki. Moim zdaniem na Jeja jest wiele fajnych osób, z fajnym spojrzeniem na wiele spraw, ale to nie tylko dziewczyny. Może to głupio zabrzmi, ale ja na Jeja siedzę, bo jest tutaj mnóstwo osób w moim wieku, które są rozsądniejsze, czy po prostu bardziej "o moim usposobieniu" niż rówieśnicy z rzeczywistości. I Jeja to nie tylko obrazki, ale komentarze, z którymi często się zgadzam. To niby tylko, a może aż strona, ale też swojego rodzaju społeczność. Nie liczy się tutaj jak wyglądasz, ile posiadasz, ale to co masz do przekazania innym. Nie zawsze każdy musi zgadzać się z twoim zdaniem, ale ważne jest to, że ktoś je zauważa. Moim zdaniem pewna część osób na Jeja to osoby, które mają wiele do powiedzenia, a z wielu powodów nie potrafią tego samego przekazać w rzeczywistości.

Avatar Palauball

20 listopada 2016, 10:45

@NieidealnieNiebanalna: Mam tu podobny cel. Siedzę tu tylko dlatego że mogę porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, np wśród moich rówieśników niewielu lubi np gry 8-bitowe z lat dziewięćdziesiątych. Ale patrząc teraz na komentarz mój który rozpoczął tę rozmowę żałuję że go napisałem.

Avatar Shibitsu

22 listopada 2016, 14:40

@Palauball: Z tym porównaniem zachowania dziecka i 20 latka, to po części prawda, ale z tego, co zauważyłem to używają go głównie dzieci, żeby postawić się w lepszym świetle. Nie uznaj tego za jakiś atak na Ciebie, czy coś... Po prostu naszła mnie taka myśl.

Avatar Mijak

22 listopada 2016, 14:47

@Monnx: Ale on nie napisał, że wszystkie jejowiczki się nadają na dziewczyny.

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2016, 14:51

@Shibitsu: Tu się nie zgodzę, ale strzałki w dół nie dam, żeby okazać moje miłosierdzie

Avatar Shibitsu

22 listopada 2016, 14:54

Możesz się nie zgadzać, bo tego nie zabronię. Wolałbym jednak żebyś dał tę strzałkę w dół. Nie potrzebuję miłosierdzia.

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2016, 14:57

@Shibitsu: Okażę ci miłosierdzie i nie będę się sprzeczał. Nie ma za co

Avatar LiliPlQ

22 listopada 2016, 16:04

@CukiereczeQ: Wierz mi, że ja też się nie nadaję na loszkę .-.

Avatar daglasio

22 listopada 2016, 16:23

@LiliPlQ: Andrzej Duda zawsze się nadaje

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2016, 17:54

@Palauball: palau ja mam dziewczynę nie jejowiczke i co teraz

Avatar Palauball

22 listopada 2016, 18:57

Zaburzyłeś czasoprzestrzeń

Avatar LiliPlQ

22 listopada 2016, 20:16

@daglasio: To wiem. Ale jako moje damskie wcielenie się nie nadaje .-.

Avatar KalkoPl

22 listopada 2016, 20:45

@LiliPlQ: Andrzeja/Ondrzeja Duda?

Avatar LiliPlQ

22 listopada 2016, 20:53

@KalkoPl: Tjaaa...

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2016, 21:05

@Palauball: nie prawda

Avatar Skrzypo

19 listopada 2016, 17:08

Większości jejowiczów nie dotyczy, bo nie umią grać w piłkę...

W sumie tego drugiego też nie umią (w tym ja).

Avatar dopefish

19 listopada 2016, 13:54

Najgorzej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tymi się chodzi

Totalnie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niegrzeczny Oskarek

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka