Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Komutor

1 czerwca 2025, 14:29

,,W 9. sezonie serialu (rozpoczętego 3 września 2018) pojawiły się klasy 7 i 8 szkoły podstawowej[6], zaś od 11. sezonu serialu (rozpoczętego 2 września 2019) nie pojawiali się uczniowie gimnazjum wskutek reformy oświaty z 2017."

Avatar Luvan

21 czerwca 2019, 00:40

Teraz już wiadomo co się stało, dodali 7 i 8 klase zamiast gimnazjum.

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2016, 20:01

Może zrobiliby serial o podstawówce.

Avatar roxy697

22 listopada 2016, 20:24

a co z gangiem albanii? xd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2016, 23:08

@roxy697: Jak można "namówić " do sluchania GA?

Avatar roxy697

Edytowano - 25 listopada 2016, 19:11

no powiedział że fajne i że jak będzie tego słuchała to będzie "cool" no i męczyła mnie tym 5 h i się w tym zakochała i teraz słucha 24/24 :(

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2016, 19:56

Będzie serialem historyczno-dokumentalnym

Avatar Michalol222

23 listopada 2016, 20:12

będą nagrywać o technikum i podstawówce, co zresztą już robili od początku?

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 16:52

też się zastanawiałem

Avatar Heksakosjoikontaheksafob

20 listopada 2016, 16:16

Tam jest głównie klasa '5c liceum'

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2016, 20:09

@Heksakosjoikontaheksafob: Ale w liceum są 3 klasy.

Avatar Artixiom15

22 listopada 2016, 20:12

będą 4

Avatar PikachuAlka

22 listopada 2016, 21:00

@Artixiom15: W technikum będzie 5 :v

Avatar Artixiom15

23 listopada 2016, 16:08

Avatar dolar654

23 listopada 2016, 14:06

wydaje mi się że zrobią tam 7,8 klasę podstawówki,4 liceum i 5 technikum

Avatar Harley__Quinn

23 listopada 2016, 07:55

to zostanie 19+ nie jest to takie jak szkoła ale może będzie fajne

Avatar krzysiu03

23 listopada 2016, 13:41

@Harley__Quinn: Oglądałem. Nie, nie jest fajne.

Avatar NorweskiKogut

23 listopada 2016, 06:38

Odszkoli się

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 07:54

Avatar Kanciarz123

22 listopada 2016, 20:54

Co się stanie z fanami Popka i Cypisa???

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar theCPCK

22 listopada 2016, 22:34

@Anielka999: są na tyle głośni że tylko zaklejenie im ust taśmą i wrzucenie do jeziora uciszy debilne głosy

Avatar Kanciarz123

22 listopada 2016, 23:16

@theCPCK: Wstaw tutaj prowadzącego jeden z 10: To się zgadza!

Avatar galaxywolf

22 listopada 2016, 20:51

Będzie serialem historycznym.

Avatar akaman151

Edytowano - 22 listopada 2016, 20:30

Jeśli usuną ten serial dokumentalny "Szkoła" (patologiczna) to organizuje pucz wojskowy!

Precz z niegimbazą!

Avatar King_Stone_69

20 listopada 2016, 17:16

a co z fanami Popka?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sebzer

22 listopada 2016, 20:20

@DeMajkel: słuchac popka to jeszcze nic. w mojej szkole podstawowka go czci wielbi i usiluje przyzywać za pomoca pentagramu.

Avatar Sebzer

22 listopada 2016, 20:22

a cypysa to jeszcze nie dosc ze podstawa yo jeszcze gimba ubostwia i drze jego tekst non stop

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Szybki jak błyskawica

Były nóżki, nie ma nóżek

Niezniszczalne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka