Jak bogate dzieci grają w karty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pilne
Brawo za czujność!
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2016, 13:35
Bogacz jak nie ma na co kasy wydawać to na tkaie gó*no wydaje a potem marudzi że kasę stracił żenada
Odpisz
19 czerwca 2019, 08:02
@Predator_PL: chyba ty
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:15
Ja nawet telefonu a androidem nie mam a oni na takie coś mogą sobie pozwolić.
Odpisz
1 marca 2015, 11:02
najgorzej jak się przegra
Odpisz
21 stycznia 2013, 15:11
WoW! też tak Chce :(
Odpisz
2 grudnia 2013, 11:07
@nati1591: a kto by nie chciał...
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:10
@kubage123: Ja
Odpisz
21 stycznia 2013, 15:13
Looks familiar... Duel Masters?
Odpisz
21 stycznia 2013, 18:08
@shark2199: Magic: The Gathering :)
Odpisz
27 stycznia 2013, 13:26
@marcix1: Ahh, cool :D
Odpisz
21 stycznia 2013, 15:27
Mi nawet karta z numerem 2 by wystarczyła :)
Odpisz
21 stycznia 2013, 12:05
Patrzcie. Technika już wszędzie dochodzi
Odpisz
21 stycznia 2013, 10:50
wow!
Odpisz
21 stycznia 2013, 09:00
co prawda było baaaaaaaaaaaaardzo stare ale 5/5 :)
Odpisz
21 stycznia 2013, 08:49
Aha, dobra, nie zauważyłem, że to Iphony. Mało poręczne, już wolałbym zagrać w Magic the Gathering ;p
Odpisz