Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dexterek

26 listopada 2016, 10:51

A telefonów to się przypadkiem nie wyłącza na pokładzie ?

Avatar Mrkisiowskyy

26 listopada 2016, 11:09

@Dexterek: Tryb samolotowy

Avatar Youtuber

26 listopada 2016, 11:33

@Dexterek: ... rak...
jak samolot wzleeci do gory i leci prosto to mozna robic co sie chce

Avatar Dexterek

26 listopada 2016, 13:58

@Mrkisiowskyy: Dzięki, nigdy nie leciałem wiec nie wiem :V

Avatar DziwnyPan

26 listopada 2016, 14:29

@Youtuber: youtuber sam jesteś rakiem i używanie intwrnetu w WIĘKSZOŚCI samolotów przeszkadza pilotowi w komunikacji i nawigacji

Avatar Mrkisiowskyy

27 listopada 2016, 13:09

@DziwnyPan: Słyszy jakieś piski w słuchawkach i nie będzie mógł lądować

Avatar DziwnyPan

27 listopada 2016, 16:31

Avatar Last_Chance

21 lutego 2020, 08:11

@DziwnyPan: Bardziej niż lądować i startować bo w powietrzu mógłby się zderzyć z innym samolotem, a poza tym nie wi-fi tylko jak już dane mobilne lub połączenie z siecią mobilną ( te kreski )

Avatar NorweskiKogut

26 listopada 2016, 10:57

Są rzeczy ważne i ważniejsze

Avatar mastersuchar

22 listopada 2016, 15:35

Co to, chce to, dacie mi to, daj to potrzebuje tego!!!!

Avatar kicius23

22 listopada 2016, 05:54

Właśnie zdałam sobie sprawę, że potrzebuję taką poduszkę. Bardzo.

Avatar TerratorEK

Edytowano - 21 listopada 2016, 22:32

a niemógł zrobić zdjęcia a potem to opublikować

Avatar Slenderowiec2012

21 listopada 2016, 23:00

@TerratorEK: To jest Twitter, tam się posty wrzuca natychmiastowo.

Avatar popek9001

21 listopada 2016, 23:12

@Slenderowiec2012: Nie można zdjęcia z pamięci wrzucić? W sumie nawet jeśli nie, to są sposoby (zdjęcie zdjęcia)

Avatar Slenderowiec2012

22 listopada 2016, 00:01

@popek9001: Nie o to chodzi. Tak się po prostu robi (na Twitterze większość postów to "myśli" jakiśch vlogerów).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zdeklasowani znowu

Nie idź!

Płać pan

Lekko nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka