Legendy o Smoczym Dziecięciu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Totalnie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2016, 12:53
"...a później w niecałe pół sekundy zmienił całe wyposażenie na lepsze..."
Odpisz
24 listopada 2016, 13:12
@abuq1: "... po czym wypił setki mikstur i stał w środku walki przez kilka godzin przeglądając swój plecak...."
Odpisz
24 listopada 2016, 13:41
@coloman: "...po czym kłucnął, i sprawił że wrogowie przestali go widzieć!..."
Odpisz
24 listopada 2016, 13:56
@abuq1: "...co dziwniejsze, robił tak kilka razy pod rząd i nawet smok nie mógł go zauważyć!..."
Odpisz
24 listopada 2016, 14:06
@coloman: "...i nagle powiedział:"Dobra, exp jest, hajs jest, to mogę wreszcie kupić ten dom w Samotni". Nikt nie wie, co oznacza część o expie i hajsie, ale to na pewno coś bardzo ważnego i bohaterskiego..."
Odpisz
24 listopada 2016, 14:50
@abuq1: "...a potem wykuł 100 noży z żelaza, dzięki czemu mógł w końcu wykuć ebonitowy miecz"
Odpisz
24 listopada 2016, 15:00
@Kejdzej: "...po czym telepotował się do swojego nowo zakupionego domu w Samotni krzycząc "SZYBKA PODRÓŻ!"..."
Odpisz
24 listopada 2016, 15:07
@abuq1: "...niestety, nie mógł się przenieść do domu, bo ponoć w pobliżu stali jego wrogowie, choć żadnego nie miał z zasięgu swego wzroku..."
Odpisz
24 listopada 2016, 16:50
@Kejdzej: "...dla tego bez sensu krążył trzy dni z rzędu by ich znaleźć..."
Odpisz
24 listopada 2016, 18:35
@abuq1: "...a gdy biegł przez polanę, niosąc pełno zagrabionych dóbr, zebrał mlecz. Wtedy już zbyt dużo niósł, by mógł się żwawo poruszać i skakać. Zafrasował się wielce, bo nie wiedział, czego się pozbyć, by znów mógł pobiec dalej."
Odpisz
24 listopada 2016, 19:25
@Kejdzej: "...po czym zdecydował się wyrzucić legendarną maskę, ale żałował tego, bo nie wiedział że była legendarna, więc rozpaczał kilka dni..."
Odpisz
26 listopada 2016, 06:32
@abuq1: "...Uznał jednak, że powiniem pobrać jakieś mody"
Odpisz
26 listopada 2016, 07:16
@abuq1: Kurde. Ja dopiero zaczynam w Skyrima.
Odpisz
26 listopada 2016, 08:13
@JanuszWaleczny: Ja też. Spróbuje zobaczyć czy to faktycznie takie dobre jak mówią.
Odpisz
26 listopada 2016, 08:57
@RumekFuria: W sumie wczoraj kupiłem, dziś odpalam grę pierwszy raz w życiu.
Odpisz
26 listopada 2016, 09:00
"...ale zorientował się że przesadził, kiedy jadąc na żółwio-koto-słoniu do tęczowego miasta żelków..."
Odpisz
26 listopada 2016, 09:07
@abuq1: "...I podróżując w TARDIS..."
Odpisz
26 listopada 2016, 09:30
"...więc próbował to naprawić innymi modami..."
Odpisz
26 listopada 2016, 09:39
@abuq1: Ja tak samo. Ide w magie, a wy?
Odpisz
26 listopada 2016, 10:29
@JanuszWaleczny: Ludzie którzy kupili wczoraj Skyrima Łączmy się!
Ja Idę w Łucznika.
Odpisz
26 listopada 2016, 10:32
*łączy się*
Odpisz
26 listopada 2016, 11:12
*nie łączy się*
Jeste pirate
I idę chyba w walkę na odległość i skradanie się.
Odpisz
26 listopada 2016, 11:30
@JanuszWaleczny: Jeśli idziesz w magię to exp też zaklinanie. Kiedy mistrzowsko zaklniesz całą zbroję to twoje zaklęcia z jednej dziedziny mogą kosztować zero many.
Odpisz
26 listopada 2016, 11:30
@JanuszWaleczny: na poczatek polecam zlodzieja luczniko skrytobojce
Odpisz
26 listopada 2016, 13:33
Idę na wszystko, mam kilka łuków, mieczy, tarcz, sztyletów i dwa domy. Jeden w Samotni, drugi w Białej Grani. Całkowicie ulepszone oczywiście
Odpisz
26 listopada 2016, 13:39
@abuq1: A ja narazie mam Cesarską zbroje i Długi Łuk. ;_;
Odpisz
26 listopada 2016, 14:16
Dobrze wiedzieć. Dzięki.
Odpisz
26 listopada 2016, 14:16
@abuq1: Gdzie się opłaca kupić dom?
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2016, 14:27
@JanuszWaleczny: Najpierw w Białej Grani, razem z wszystkimi ulepszeniami będzie kosztował ok. 8000 złota, a do w Samotni z wszystkimi ulepszeniami ok. 36000 złota, a pancerz mam stalowy płytowy, ciężką cesarską tarczę, i pełno pancerzy Gromowładnych (każdego gno*a zabijam). Plus jeszcze Orkowy łuk (11 dmg), stalowa buława (14 dmg) i czasem skorzystam ze stalowego sztyletu (10 dmg). I jeszcze zaklęcia. Około 8 zaklęć. A do łuku starożytne strzały (12 dmg).
Odpisz
26 listopada 2016, 17:38
@abuq1: widać że cesarski... h*jowy dmg i def (ja po pristu wole ULFRIKA GROMOWŁADNEGO nic osobistego...)
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2016, 18:04
@gabrysplodowski: Wy macie ch*jowy damage i defence, zaatakowałem strażników Ulfrika (11 lub 12), padli na hita, dla beki (wcześniej oczywiście Zapisałem) zaatakowałem dwóch cesarskich, zginąłem, odbierając jednemu pół HP. Miałem Ebonowy miecz i tarczę, oraz Daedryczny pancerz. A poza tym, masz wybór otrzymania za darmo ciężkiego, średniego lub lekkiego pancerza na życzenie i Gromowładnych? Bo u Cesarskich mam.
Odpisz
26 listopada 2016, 19:28
@abuq1: Dzięki za info. A jest jakiś szybki sposób na pieniądze? Bo mam jakieś 500 monet.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2016, 21:59
@JanuszWaleczny: Jak grasz na kompie Naciśnij ~ i wpisz player.additem 7 (tu liczba ile chcesz hajsu, bez nawiasów oczywiście). Tylko to 7 musi być, np. aby otrzymać 2500 hajsu wpisujesz player.additem 7 2500
Odpisz
26 listopada 2016, 22:23
@abuq1: Nie polecam grać "na kodach". Tracisz satysfakcję ze zdobywania rzeczy osobiście, a gra staje się za łatwa i nudna (to są moje obiektywne odczucia).
Odpisz
27 listopada 2016, 08:05
Wiem. Nie o to mi do końca chodziło.
Odpisz
27 listopada 2016, 08:27
@JanuszWaleczny: Ja tam w Pękinie okradłem pół miasta, każdy ma coś wartościowego, tylko trzeba wiedzieć gdzie sprzedać łupy.
Odpisz
27 listopada 2016, 08:34
No tak. Zapomniałem o tym, że zawsze mogę złupić jakieś siedlisko wroga/miasto/zamek.
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 10:01
Ja tam z kodów nie korzystam, po prostu mówię mu jak łatwo zdobyć hajs, ja tam raczej go z misji zdobywałem. Ale na kodach gra jest przyjemna za drugim razem. Najpierw przechodzisz uczciwie, a podczas drugiej gry grasz sobie na kodach, to całkiem miłe uczucie siać sobie ogólną rozpierduchę już od początku fabuły. Wiem co mówię, z Fallout'em 4 tak robiłem. Przechodziłem trzeci raz fabułę (tym razem dla Trasy) i na początku strasznie była nudna. Po czym zorientowałem się że są dostępne kody. I zacząłem grać na kodach. Było przyjemnie. Dlatego za drugim czy trzecim razem przechodzenia fabuły polecam kody.
Odpisz
26 listopada 2016, 11:32
zmarnowaliscie 5 euro na slaba vhuowa gre ktora i tak znacie bo ogladaluscie setki letsplay
ludzkosc staje sie zje**a
Odpisz
26 listopada 2016, 12:20
@Youtuber: Skyrim jest zajebisty bo jest zajebisty i tyle.
Odpisz
26 listopada 2016, 12:42
@Youtuber: Miczał Triggered
Odpisz
26 listopada 2016, 12:43
@Youtuber: W dupie byłeś, gówno widziałeś . Skyrim jest najlepszy , jesli uwazasz ze nie, to nie znasz się na grach.
Odpisz
26 listopada 2016, 17:53
@Youtuber: Skyrim jest najlepszym RPG w jaki grałem.
Odpisz
26 listopada 2016, 18:07
@Youtuber: Uwierz mi, grałem w wiele RPG, ale Skyrim podobał mi się najbardziej.
Odpisz
26 listopada 2016, 11:30
Tak było, potwierdzam
Odpisz
24 listopada 2016, 15:06
.ołyB
Odpisz
26 listopada 2016, 07:53
Knil?
Odpisz
26 listopada 2016, 08:56
@WiktorT1: Nie chce mi się szukać, ale to jest serioo stare.
Odpisz
26 listopada 2016, 09:32
Potwierdzam, sam pisałem pod takim innym obrazkiem komentarz jaki napisałem wyżej. Ten sam obrazek, ten sam komentarz.
Odpisz
26 listopada 2016, 09:34
Niema link'a więc nie było.
Odpisz
26 listopada 2016, 10:38
@WiktorT1: Jestem. Było.
Odpisz
24 listopada 2016, 13:35
taka ciekawostka związana z skyrim. jak w każdej części tylko część wyborów i zadań jest kanoniczna. np neverinian z morrowind zaginął podczas wyprawy do akaviru, zaś bohater cyrodil to obecny sheogorath, zaś z dragonbornem nic nie wiadomo ostatnia kanoniczna rzecz to walka z mirakiem w solstheimie, nawet opuszczenie przez dragonborna wymairu apokryfy jest niepewne
Odpisz
26 listopada 2016, 08:57
@WickedHeart: Jak się nazywał pierwszy Te-es?
Odpisz
26 listopada 2016, 09:03
arena
Odpisz
26 listopada 2016, 09:58
@WickedHeart: Tak właściwie to Bohater Kvatch.
Odpisz
24 listopada 2016, 12:44
A nie przypadkiem:
*dziecięciem
*dzieciętach?
Mogę się mylić...
Odpisz
24 listopada 2016, 13:32
@Profesor_Ender: może być i tak...
Odpisz