Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Tymi się chodzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2020, 11:50
I ten doktor joint
Odpisz
Edytowano - 10 października 2017, 20:42
Może tak to ulepszyć i zrobić słodką wodę w proszku, w czym "proszkiem" byłby cukier
Odpisz
2 lutego 2017, 17:32
Nasz nowy produkt WODA W PROSZKU : ZALEJ WODĄ BY MIEĆ WIĘCEJ WODY!
Odpisz
28 listopada 2016, 18:45
,,zalać wodą i odcedzić" stare jak twoja świat
Odpisz
27 listopada 2016, 14:35
Hmm, gdyby zamrozić wodę w wystarczająco niskiej temperaturze a następnie ją pokruszyć i zmielić można by faktycznie otrzymać wodę w proszku. Wystarczyło by potem na powrót podgrzać. Pytanie tylko, po co :P
Odpisz
27 listopada 2016, 18:14
@dolares97: Wiesz po co ?
,
,
,
,
,
.
,
,
,,
,
,
,,
,
,,
,
,
,
,
,,,
,
,
,
Ja też nie....
Odpisz
28 listopada 2016, 16:41
@dolares97: Po co podgrzewać wystarczy że se wrzucisz na rękę (jak masz ciepło w domu XD) i się roztopi
Odpisz
27 listopada 2016, 14:02
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 14:43
@Majestatyczny_Mors: wygrał xD
Odpisz
27 listopada 2016, 16:51
@Majestatyczny_Mors: lepszy niż obrazek
Odpisz
28 listopada 2016, 13:33
@Majestatyczny_Mors: Wygrywasz
Odpisz
28 listopada 2016, 14:06
To nie mój obrazek, tylko kogoś z Jeja :V
http://www.obrazki.jeja.pl/9183,woda-w-proszku.html
Odpisz
27 listopada 2016, 18:11
To czego trzeba użyć aby to zalać... Wodę ?? Nie to wtedy nie ma sensu... bo po co byłaby ta woda w proszku... MÓJ MÓZG ;^;
Odpisz
27 listopada 2016, 16:30
bo normalna jest zbyt mokra
Odpisz
24 listopada 2016, 19:46
Zalać wodą i gotowe.
Odpisz
24 listopada 2016, 19:50
@Mr_Kot:
Odpisz
27 listopada 2016, 15:56
@Mr_Kot: Najlepiej napluć
Odpisz
27 listopada 2016, 15:56
Nareszcie!
Tyle czekałam.
Odpisz
27 listopada 2016, 15:44
Teraz mnie oświeciło! Woda w proszku to pokruszony lód!
Odpisz
27 listopada 2016, 14:58
Dr Joint xDD
Odpisz
27 listopada 2016, 14:55
dzisiaj paliłem liście drzewka bonsai
Odpisz
27 listopada 2016, 15:37
Odpisz
27 listopada 2016, 17:31
Ta informacja kompletnie odmieniła moje życie...
Odpisz
27 listopada 2016, 20:41
polecam
Odpisz
27 listopada 2016, 21:27
a ja dziś jadłam ziemniaki /s
Odpisz
27 listopada 2016, 14:51
Zalej wodę, wodą by mieć więcej wody.
Odpisz
27 listopada 2016, 14:48
Pamiętaj chemiku młody...
Odpisz