Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2016, 20:27
Troche racji ma...
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:28
@olekdanonek: #nvidamasterrace
Odpisz
2 grudnia 2016, 18:56
#NvidaMasterRace
Odpisz
24 listopada 2016, 20:46
slyszalem ze jak grasie na kompie to wtedy te elektrody ida w atmosfere i to robi zle
Odpisz
24 listopada 2016, 20:48
@PlXx_Jakubek_xXPl: Opowiadaj dalej...
Odpisz
24 listopada 2016, 20:49
@Krzyniu: no bo te elektrody zabijaja zwiezeta i wtedy jest mniej zwiezat i sie robi zle
Odpisz
24 listopada 2016, 21:12
@Krzyniu: ale patologia w tym internecie się ostatnio dzieje
Odpisz
24 listopada 2016, 21:12
@PlXx_Jakubek_xXPl:
Odpisz
24 listopada 2016, 21:13
o ja pie**ole
Odpisz
24 listopada 2016, 23:14
@PlXx_Jakubek_xXPl: Kontynuuj,ja chce więcej teorii /s
Odpisz
25 listopada 2016, 08:41
kys hejterzy
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:16
@PlXx_Jakubek_xXPl: Czy naprawdę nikt nie ogarnia, że to troll?
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:50
@Wojgalazka: Nazdrowie.
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:16
@PlXx_Jakubek_xXPl: Zwierząt, zwierzęta. Z wieżąt można wypatrywać oddziałżąt.
Odpisz
2 grudnia 2016, 15:46
każdy o tym wie lecz ci ludzie chcą zarobić pozytywne oceny na mini dramie
Odpisz
24 listopada 2016, 21:14
Odpisz
24 listopada 2016, 22:15
@damiank888: Ja mam Radeona. Głównie dlatego że moja nVidia była do dupy.
Odpisz
25 listopada 2016, 00:49
@damiank888: Przecie od lat wiadomo że AMD to guru w systemach ocieplania domu ( mam kompa z prockiem i kartą od AMD i coś o tym wiem, do gier w które gram mi starcza i dom ogrzeje)
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:42
@mikmik: W dobrze wentylowaniej obudowie nie ma takich problemów ;)
Może dokup jakiś wentylator albo inną obudowę jak t\masz wysokie temperatury.
No i zmień pastę termo-przewodzącą jak dawno nie zmieniałeś.
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:55
Ale wiesz że to żart z ty przegrzewanie? Nie bież wszystkiego na poważnie.
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:46
Wybuchy na słońcu, wy eko-dekle.
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:02
@TheTemplar: i przemiany promieniotworcze
trzeba to zatrzymac
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:13
@Miguelp: WYNCYJ YLYKTROWNI YTYMYWYCH!
Odpisz
1 grudnia 2016, 19:07
@TheTemplar: co?
Odpisz
1 grudnia 2016, 19:54
@TheTemplar: Zmniejszenie się warstwy ozonowej.
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 19:58
@TheTemplar: Elektrownie atomowe są bardzo ekologiczne, są tylko dwa minusy:
1) radioaktywne odpady
2)ryzyko wybuchu (Co zdarzyło się tylko 2 razy. Raz w Rosji z powody ogromnego błędu pracowników, a drugi raz z powody katastrofy (tsunami) i również błędu ludzi.
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:10
ale ecodebile i tak powiedza ze to wina helu
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:45
bo twój kopjuta generuje ciepełko i wtedy te ciepełko leci na słońce i je ogrzewa i robi sie własnie to przez te gry
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:32
mój memes na głównej ♥
Odpisz
25 listopada 2016, 09:52
AMD? ;)
Odpisz
24 listopada 2016, 21:23
to nie moja wina!
Odpisz