Dawanie vs dostawanie prezentów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2016, 20:27
dziś było losowanie na mikołajki (facetka ciągle uważa że mamy 5 lat) i wylosowałem mojego arcywroga a chodzi o te że trzeba kupić komuś prezent do 30zł więc wezmę jakieś pudełko nasram do niego i położe obok tej nutelli z mojej dupy kartke z napiszem "własnie idealnie zobrazowałem ciebie :)" i pudełko ładnie ozdobie i mu dam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nikogotonieobchodzialechciałemsiępodzielićmoimpomysłem
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:53
To jak już go obdarujesz tym prezentem to się pochwal jego reakcją. I przy okazji napisz co on ci sprezentował.
Odpisz
2 grudnia 2016, 00:23
Odpisz
2 grudnia 2016, 08:39
Ewentualnie możesz kupić nutellę i osobiście ją przyprawić. Proponuję Sproszkowane Jalapeno.
Odpisz
2 grudnia 2016, 09:21
@Tony_Montana: to co powiem jak będzie dawanie prezentu
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:34
Napisałam ten komentarz aby dostać powiadomienie o reakcji arcywroga na prezent...
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:55
to sobie poczekasz do poniedziałku
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:06
Spoooko :)
Odpisz
21 października 2017, 20:40
Ej, ja chcę wiedzieć
Odpisz
22 października 2017, 11:54
@ZajumaliMiNick: 25 osób wybuchnie łódź śmiechem a ja wygrałem życie
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:36
Ja tam wolę dostawać, niż dawać...
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:40
Gangbang nie jest prezentem...
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:14
Zu'u med ofan
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:39
@Paarthurnax: Nie obrażaj mojej matki!
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:13
@baarts: Fah?
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 20:02
@Paarthurnax: "Ja lubię dawać".
Fah=>For=>Dla Nie rozumiem co Paarthurnax miał na myśli.
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 20:27
Nii lost ment kos ,,because?"
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:27
@Paarthurnax: Nauczyłeś się smoczego dla postaci z konta, niezłe poświęcenie
Odpisz
2 grudnia 2016, 06:54
Nox hei
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:26
ja tam wole dawać prezenty.
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:26
ja tam wole dawać prezenty.
Odpisz
1 grudnia 2016, 19:02
coś w tym jest
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:59
Najsmutniejsze jest to gdy osoba której dajesz prezent ma super fajny prezent a ty dostajesz najgorszy prezent...
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:03
Ja mam na odwrót
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:09
@Ferikusu: lol nie klam xdddd
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 17:10
@HanSono: Lol nie klamie xdddd
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:10
@Ferikusu: Nikt ci nie daje prezentow xdddddddddddddddddddd
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:12
@HanSono: :(
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:17
@Ferikusu: *daje Ci wódkę* proszę ! z okazji świąt!
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:38
@Wladimir_Putin: Spasibo!
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:39
@Ferikusu: nie ma za co ! są święta!
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:55
@Ferikusu: mi tu
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:25
Same bro
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:10
Takie prawdziwe...
Odpisz